6 MUĻĶĪGĀKIE mīti par SEJAS EĻĻU lietošanu

sejas ellas

Sejas eļļa – tas ir skaistumkopšanas produkts, kas pēdējos gados ir ļoti plaši pārstāvēts kosmētikas veikalu plauktos. Un tā taču ir – jo populārāks produkts, jo vairāk mītu un pieņemtu uzskatu. Lūk, 6 populārākie, kas saistās ar sejas eļļām!

SEJAS EĻĻA LIETOJAMA TIKAI ZIEMĀ. Nav taisnība. Viss ir atkarīgs no eļļas veida, konsistences. Protams, ir smagas un biezas konsistences eļļas, kas tiešām būs piemērotākas ziemai. Tomēr ražotāji par to ļoti domā, konsistences tiek uzlabotas, lai neradītu diskomfortu un ieekanomētu tavu laiku, eļļu lietojot. Tā rezultātā ir pieejamas arī sejas eļļas, kas ir tā dēvētās „sausās eļļas”, tās iesūcas momentā un neatstāj taukainu vai lipīgu sajūtu. Piemērotas lietošanai visa gada garumā.

Vērts izmēģināt: L’Occitane Salmenes eļļa sejai “Divine”

Loccitane

SEJAS EĻĻAS NEDER TAUKAINAI ĀDAI. Atkal – mīts. Patiesībā pareizi izvēlēta sejas eļļa taukainai sejas ādai vai taukainai un problemātiskai sejas ādai ir ieteicama. Kā tā? Izrādās, ka bieži vien viens no sejas ādas taukošanās iemesliem ir pārlieku cītīga ādas attīrīšana no tauku kārtiņas, piemēram, izmantojot agresīvus tīrītājus, skrubjus, maskas utt. Āda atspēlējas ar vēl pastiprinātu taukošanos. Ja šādai ādai piedāvāsi piemērotu sejas eļļu, ādas stāvoklis var stabilizēties un pat uzlaboties. Āda kļūs tīrāka, poras šaurākas, taukošanās – mazāka.

Vērts izmēģināt: Dr.Hauschka Clarifying Day Oil

clarifying-day-oil-30ml

JA LIETO SEJAS MITRINĀTĀJU, EĻĻA NAV VAJADZĪGA. Nav taisnība. Patiesībā sejas eļļa ir papildus, nevis pamata sejas ādas kopšanas līdzeklis. Eļļu var, piemēram, izmēģināt lietot kursa veidā, līdzīgi kā sejas serumu. Tā būs tāda kā triecienterapija tavas ādas skaistumam. Un arī veidi, kā lietot eļļas ir ļoti dažādi. Pamatā, ikdienas kopšanas rituālā iederas eļļas lietošana pirms sejas krēma – pēc ādas attīrīšanas un tonizēšanas, uzklāj ādai pāris pilītes sejas eļļas, kad tā nožuvusi, klāj sejas krēmu. Eļļu var lietot arī zem sejas maskas – pirms tās uzklāšanas. Tas palīdzēs ādai vēl labāk uzņemt to, ko dod maska. Tāpat eļļu var vienu pašu lietot kā sejas masku, uzklājot biezākā kārtā un pēc 10-15 minūtēm lieko noņemot ar salveti, atlikumu iemasējot ādā. Vēl grima meistari iesaka izmēģināt pāris piles eļļas uzklāt pirms tonālā krēma – tas piedos ādai maigu mirdzumu, grims izskatīsies starojošāks, kopskats – vitālāks un veselīgāks.

Vērts izmēģināt: The Body Shop Oils Of Life Intensīvi atjaunojoša sejas eļļa

the body shop

PRODUKTI BEZ EĻĻĀM IR LABĀKI ĀDAI. Mīts, kas patiesībā ir pašu kosmētikas ražotāju un mediju kultivēts vairāku gadu garumā. Kādēļ tā? Tādēļ, ka agrāk uzskatīja, ka eļļas nosprosto poras, rada ādas problēmas. Un – tieši tā ir, ja mēs runājam par sintētiskām eļļām (minerāleļļām, silikonu), kas iegūtas naftas pārstrādes rezultātā. Jā, tās tiešām var pārvlikt ādu ar tādu kā plēvi, neļaujot tai elpot, aizsprostojot poras utt. Taču, ja runa ir par dabīgām eļļām, kas iegūtas no augiem vai ēteriskām eļļām, tad ir skaidrs, ka tās darbojas ādas labā, nevis pret to. Galvenais – ražotāja spēja izmantot tehnoloģijas, kas ļauj attiecīgajām eļļām iekļūt ādā, lai veiktu savu labo darbu.

Vērts izmēģināt: Mossa aktīvi atjaunojoša eļļa sejai

MOSSA ella

SEJAS EĻĻU LIETOŠANA VEICINA PUMPU MEŠANOS. Protams, mīts. Te vērts vēlreiz pārlasīt mītu par to, ka sejas eļļas nederot taukainai ādai. Tā nav. Izvēloties piemērotu sejas eļļu, problemātiskas ādas īpašnieces var uzlabot savas ādas stāvokli, samazināt izsitumu veidošanos. Tām, kurām ir normāla āda, bet šķiet, ka sejas eļļas veicina pumpu mešanos, arī jāska, ka tā nav taisnība. Galvenais ir izvēlēties kvalitatīvu eļļu ar ādai atbilstošām sastāvdaļām. Taukainai, problemātiskai ādai derēs argāna eļļa, granātābolu eļļa, kliņģerīte, aprikožu kauliņu, mandeļu, kviešu asnu u.c. eļļas. Taču veikalu plauktos pieejamās sejas eļļas visbiežāk ir dažādu eļļu kokteilis, kas ir labs variants, jo vienlaikus spēj dāvāt ādai dažādus labumus – gan barot, gan mitrināt, uzlabot elastīgumu utt.

Vērts izmēģināt: Dr. Organic Morrocan Argan Oil

Dr_Organic

SEJAS EĻĻA NAV EFEKTĪVA PRET NOVECOŠANOS. Mīts. Sejas eļļas ir viens no efektīvākajiem līdzekļiem pret ādas priekšlaicīgu novecošanos. Kādēļ? Izrādās augu eļļās slēpjas neaistājamās taukskābes Omega 3 un Omega 6, kas pasargā ādu no mitruma zuduma, baro to, stiprina šūnu membrānu sieniņas. Regulāri lietojot sejas eļļas, uzlabojas ādas elasticitāte, tvirtums. Novecojot, āda pamazām zaudē dabiskos lipīdus. Augu eļļas satur fitolipīdus, kas spēj palīdzēt ādai kļūt stiprākai, izveidot tādu kā aizsargvalni. Turklāt eļļas satur arī vitamīnus un antioksidantus, kas labvēlīgi ietekmē ādu, bremzē novecošanās procesus.

Vērts izmēģināt: Bio2You Dabīgs Omega 3-6 serums, ādas antidepresants

bio2you ella

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s