Jaunā SKIN DEFENCE esence – kā svaiga gaisa malks vasarā un pilsētā

1 tituls

Iepazīsties ar jauno esenci sejas ādai Skin Defence no The Body Shop! Jā, tas ir saules aizsargkrēms, bet ne tikai tas. Kas tā ir, kādēļ tik īpaša, un ko tā var dot tavai ādai? Uzzini!

Vasara ir laiks, kad mūsu sejas ādai nepieciešamas īpašas rūpes – gan kārtīga attīrīšana, gan pietiekama mitrināšana, gan, protams, aizsardzība no saules stariem. Un tas tiešām IR būtiski, ja vēlies saglabāt skaistu ādu pēc iespējas ilgāk, arī pēc 30, 40 un 50 gadiem. Arī es pati esmu ar šo grēkojusi – ne vienmēr esmu lietojusi aizsargkrēmus. Un tagad, kad tuvojas tā 30 gadu robeža, to var sākt palēnām just… 🙂 Tādēļ āda ir jāpasargā, arī tad, ja ikdienā tas nešķiet tik īpaši un bieži piemirstas, jo tos saules nedarbus uzreiz jau redzēt nevar.

Mans lielais bubulis, attiecībā uz saules aizsargkrēmiem, ir to bieži vien nepatīkamās konsistences – balta, lipīga, nepietiekami iesūcas ādā, rada taukainības sajūtu un izskatu, neļauj ādai elpot. Ir pat bijis tā, ka veidojas arī izsitumi, āda protestē. Nu lūk, jaunais The Body Shop Skin Defence solās būt citādāks – gan tīkamāks pēc tekstūras, gan īpaši iedarbīgs pret saules stariem un ne tikai tiem!

Uzzini vairāk!

SKIN DEFENCE – TAVAS ĀDAS SARGEŅĢELIS

Pilsētnieki strādā intensīvi. Taču viņi arī atpūšas intensīvi – sākot vēlu vakarā un turpinot līdz pat vēlajām brokastīm. Kamēr laimīgo stundu gardos kokteiļus priecīgi baudām, tikmēr ir kāds kokteilis, ko tu nenovēlētu savai ādai – kaitīgais apkārtējās vides faktoru ‘netīrais kokteilis’. Mums visiem ir zināms, cik ādai kaitīga var būt saule. Faktiski 90% no redzamajām ādas novecošanās pazīmēm izraisa tieši saule. Bet vai tu zināji, ka dzīve pilsētā arī var ietekmēt tavas sejas ādas stāvokli? Ir veikts pētījums, kas pierāda, ka pilsētā dzīvojošām sievietēm āda noveco par 10% ātrāk, nekā lauku apvidos dzīvojošām. Mēs iepazīstinām ar JAUNUMU Esence ādas aizsardzībai SPF 50 PA++++ – pats nepieciešamākais tavā ikdienas sejas kopšanā, lai palīdzētu aizsargāt ādu no priekšlaicīgas novecošanās.

Tilpums 40ml, cena 27,50Eur

sargengelis

“Dzīvot pilsētā ir ļoti aizraujoši. Tomēr ir vairāki apkārtējās vides un arī dzīves stila faktori, kas Tavai ādai var nodarīt kaitējumu. Kad mūsu āda ir pakļauta šim ārējo agresoru sajaukumam, tā var kļūt jutīga, dehidrēta, iekaisusi, un ar laiku parādās priekšlaicīgas ādas novecošanās pazīmes.” Vanda Serrador, The Body Shop kosmetoloģe un ķermeņa ādas kopšanas speciāliste. Kas tad ir šie agresori? UVA/UVB stari, piesārņots gaiss, gaisa kondicionieri, radiācija, temperatūras svārstības, gaisa mitrums, ciets ūdens un mākslīgais apgaismojums – šīs ir tās sastāvdaļas, kas veido ārējo agresoru kokteili. Šie faktori ne tikai pastāv katrs par sevi, tie viens otru pastiprina, tā veicinot ādas bojājumus, un rezultātā āda zaudē savu veselību un skaistumu.

AR KO TIK ĪPAŠS IR JAUNAIS SKIN DEFENCE?

Jauna tekstūra – Skin Defence esencei piemīt visvieglākā tekstūra, kāda jebkad bijusi. Tā ir viegla, maiga, ļoti ātri iesūcas ādā, nav lipīga, nenosprosto poras. Šī esence burtiski kūst uz ādas. Tam piekrīt 9 no 10 sievietēm, kas izmēģinājušas Skin Defence.

Veģetāra formula – 100% veģetāra formula. Sarkano jūras aļģu ekstrakts, C vitamīns un Godīgas Tirdzniecības ietvaros iegūta marula eļļa ir izcila kombinācija, kas palīdz tavai ādai atgūt veselīgu starojumu, un padara ādas toni vienmērīgāku dienu pēc dienas. Skin Defence nesatur parabēnus, minerāleļļas, parafīnus.

Spēcīga aizsardzība:

  • UVA AIZSARDZĪBA – PRET PRIEKŠLAICĪGU NOVECOŠANOS PA++++ – palīdz aizsargāt ādu no īsajiem un garajiem UVA stariem. Tieši tie nonāk ādas dziļākajos slāņos un bojā to. Āda zaudē kolagēnu un elastīnu, un rezultātā tiek paātrināti novecošanās procesi.
  • UVB AIZSARDZĪBA: SPF 50 – palīdz aizsargāt ādu no UVB stariem. Tie izraisa ādas apsārtumus un apdegumu izraisītos bojājumus uz ādas virskārtas.
  • ANTIOKSIDANTS – palīdz aizsargāt ādu no ārējiem agresoriem, piemēram, apkārtējās vides piesārņojuma, kas vājina ādas dabīgo spēju atgūt veselību.
  • ĀDAS TOŅA UZLABOŠANAI – sarkanās jūras aļģes un C vitamīns lieliski papildina šo produktu, jo tiem piemīt spēja uzlabot ādas toni.

Redzami rezultāti – sievietes, kas testējušas šo produktu 8 nedēļas atzīst, ka āda izskatās veselīgāka (82%), starojošāka (86%) un tās tonis ir kļuvis vienmērīgāks (78%).

MANS VĒRTĒJUMS

Kāds ir jaunais Skin Defence serums? Saku uzreiz – manā rīcībā tas ir pāris nedēļas, tieši tik ilgi to arī lietoju. Tās nav 8 nedēļas, kas noteikti ļautu gūt pārliecinošākas atskārsmes par šo produktu, tomēr pirmie iespaidi noteikti ir un ar tiem arī padalīšos! Lietoju šo esenci no rītiem, pēc pilna sejas ādas kopšanas rituāla – attīrīšanas, tonizēšanas un mitrināšanas. Sākšu ar konsistenci – tā tiešām ir viegla, pilnīgi noteikti ne tāda, kā vairumam saules aizsargkrēmu. Esence ir tāda kā pieniņa tipa – baltā krāsā, bet, izlīdzinot uz ādas, krāsa pazūd. Produkts tiešām ļoti ātri iesūcas ādā un neatstāj nekādas pēdas. Nav taukainības, nav smaguma, nav lipīgas sajūtas. Un, starp citu, pietiek ar ļoti nelielu daudzumu šīs ecences, kas garantē to, ka ar vienu iepakojumu pietiks vismaz sezonai, bet domāju, ka ilgāk. Patika tas, ka āda netika kairināta, nebija nekādu izsitumu, poras tiešām nav nosprostotas. Un jā – arī smarža ir pavisam viegla un neitrāla. Kas attiecas uz aizsardzību – par to man grūtāk spriest. Domāju, ka tā ir atbilstoša SPF 50! Katrā ziņā – saulainajās dienās āda jutās ļoti labi, nebija apdegumu un tamlīdzīgu saules radītu bojājumu. Par pārējiem labumiem, ko sola šī esence – ādas toņa sevišķas izmaiņas vai uzlabojumus šobrīd neredzu, bet – man ar to arī līdz šim nebija milzu problēmas, nebija ne pelēcīgas krāsas, ne citu tamlīdzīgu likstu. Kopumā – galvenais, ko novērtēju ir šīs esences vieglā formula, kas padara tās lietošanu patīkamu. Man tas der, jo ādai vajag vieglus produktus, sevišķi vasaras sezonā. Un, ja vēl tas tiek apvienots ar lielisku UV staru aizsardzību, tad es teiktu – foršs produkts vasarai, kurā vērts ieguldīt 🙂


Viena doma par “Jaunā SKIN DEFENCE esence – kā svaiga gaisa malks vasarā un pilsētā

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s