ATTĪRĪTA un MIRDZOŠA āda vasarā ar The Body Shop!

0 tituls

Pats svarīgākais ādas kopšanas solis ir tās attīrīšana, bez attīrīšanas būtībā nav jēgas nekam, kas seko pēc tam. Un vasaras sezonā tas ir divtik svarīgi! Kāpēc? Tāpēc, ka vasarā mēs gan pastiprināti svīstam un āda piesaista papildus netīrumus un putekļus, gan tāpēc, ka UV starojuma ietekmē tās raga kārtiņa sabiezē, un nepieciešama regulāra attīrīšana, lai palīdzētu ādai atjaunoties. Šoreiz – par dažādiem, bet ikdienai vienlīdz piemērotiem attīrošajiem produktiem no The Body Shop – izmēģini jau tagad, vasarā!

Gribētos domāt, ka attīrošo produktu pasaulē orientējos ļoti labi, esmu izmēģinājusi tik daudz ko, ka reizēm jau pēc iepakojuma un uz tā rakstītā šķiet, ka varu pateikt – būs vai nebūs gana labs. Man patīk eksperimentēt ar veidiem un konsistencēm – jau sen nelietoju tikai želejas, tikai putas u.tml. No rīta ir viens līdzeklis, vakarā cits un pa nedēļu visu vēl papildinu ar skrubi. Kas man ir galvenais? Lai līdzeklis tiešām strādātu, tātad attīrītu ādu, lai tas nekairinātu ādu, lai tas ne vien attīrītu, bet arī parūpētos par ādu – mitrinātu, pabarotu u.c. Būtiska ir arī konsistence un smarža. Šoreiz par trīs foršiem atklājumiem no The Body Shop!

E vitamīna attīrošs līdzeklis sejai Tilpums – 100ml, cena 13.80Eur

3_krems

Ļoti maigs, bet pārsteidzoši iedarbīgs attīrošais līdzeklis sejai. Jā, tieši “līdzeklis”, jo to nevar nosaukt ne par želeju, ne pieniņu, ne putām. Tas ir krēmīgas konsistences un ļoti viegls. Attīrošais efekts ir tiešām labs. Manai ādai tas visvairāk patika lietošanai no rīta, jo tad negribas neko ļoti abrazīvu vai kā citādi niknu. Šis līdzeklis ir bagātināts ar E vitamīnu, kas mitrina ādu un aizkavē tās novecošanās procesus. Un vasarā, kad ādai jau tā ir gana daudz pārbaudījumu, tas ir ļoti būtiski. To, ka āda ir mitrināta, var sajust, jo pēc šī līdzekļa lietošanas nav nekādas sausuma sajūtas. Patika arī tas, ka neskatoties uz to, ka līdzeklis ir krēmveida, tas neatstāja uz ādas kādu taukainu kārtiņu, tas pilnībā noskalojas un āda paliek tīra, maiga, gluda. Vienīgais mīnuss manā skatījumā ir šī produkta smarža. Varētu teikt, ka tās nav vai drīzāk – smaržo pēc krēma. Man nepatika, būtu gribējies svaigu un vasarīgu aromātu, kas te ļoti piestāvētu!

Nutriganics™ attīrošas putas sejai Tilpums – 150ml, cena 15.10Eur

5 putas

Putas, ko iesaku visām! Kāpēc? Ir vairāki iemesli – pirmkārt, mani patīkami pārsteidza attīrošais efekts – pat acu dekoratīvo kosmētiku šīs putas noņem bez problēmām, bez lielas berzēšanas un, kas ir pats galvenais – tās nekož acīs! Tām ir lieliska konsistence – putas ir vieglas, bet bagātīgas un uz ādas ļoti labi puto. Arī smarža patika – viegla un neuzkrītoša. Un vēl – tās tērējas tik ļoti maz, ka ar vienu iepakojumu pietiks vairākiem mēnešiem, tātad – izdevīgi! Protams, nevaru neminēt to, ka šīs putas ir paredzētas ādai ar pirmajām novecošanās pazīmēm, kas savukārt norāda uz to, ka tās ādu ne vien attīra, bet arī parūpējas par nepieciešamā mitruma līmeņa saglabāšanos. Manā gadījumā šīs putas šķita piemērotas lietošanai tieši vakarā – lai noņemtu visu dekoratīvo kosmētiku, kā arī – tās labi darbojās kopā ar manu birstīti sejas ādas attīrīšanai.

C vitamīna mikrodermabrāzijas skrubis Tilpums – 100ml, cena 22.60Eur

4_c vitamina skrubis

Vēl viens feins produkts, par ko neko sliktu gribēdama nevarētu pateikt 🙂 Ļoti smalks, bet darbībā jūtams skrubis. Ādu attīra labi, atstājot to arī ar izlīdzinātu un mirdzošu toni, par to paldies C vitamīnam, ar ko bagātināts šis skrubis. Lietojot patīkams – jūtams, ka tas strādā, abrazīvās daļiņas ir mazas, bet spēcīgas, taču tajā pašā laikā āda netiek kairināta, līdzeklis nekož, nekņudina, nav nekādu netīkamu sajūtu. Lietoju 1-2 reizes nedēļā. Ļoti patika pirms sejas maskām – dubultam efektam. Un jā – arī smarža ir svaiga un patīkama, jūtamas citrusu notis. Kopumā – viens tiešām jauks sejas skrubis, kuru vērts izmēģināt, jo rezultāts ir gan jūtams, gan redzams!