VIEGLĀM kājām vasarā – PIPARMĒTRU svaigums no The Body Shop

1 tituls

Vasara nenoliedzami ir gadalaiks, kad par kāju un pēdu kopšanu domājam daudz vairāk, kā tas ir rudenī un ziemā, vai ne? Taču – ne vienmēr tas ir tikai pedikīra kontekstā skatoties. Ļoti bieži kājām nepieciešama papildus kopšana, jo tās gluži vienkārši vasarā sāk niķoties – augstās temperatūras, stāvošs vai sēdošs darbs, garas pastaigas, pārgājieni vai citi faktori – tas viss var likt tavām kājām justies smagām vai pat – izskatīties piepampušām. Ko darīt? Lūk, risinājums no The Body Shop!

The Body Shop šīs problēmas risināšanai piedāvā veselu produktu līniju, es šoreiz gribu pastāstīt par trīs atsevišķiem produktiem no šīs līnijas – tiem, kas, manuprāt, ir visefektīvākie tieši smaguma sajūtas un pampuma noņemšanai. Tie ir tie, ko būtu vērts ielaist savā vannas istabā šovasar 😉 !

ATVĒSINOŠS SKRUBIS

2 skrubis

Piparmētru atvēsinošs kāju skrubis (Tilpums 100ml, cena 11.40Eur). Tas ir produkts, kas sniedz 2in1 iedarbību – tas gan labi attīra un nopulē pēdu ādu, gan atsvaidzina un atvēsina to. Vislabāk, man šķiet, ir lietot to vakarā pēc visām dienas iešanām un darīšanām. Es darīju tā – noskaloju kājas ar vēsu ūdeni, tad uzklāju uz abām pēdām šo skrubi un ļāvu tam nedaudz iedarboties – atvēsināt kājas. Un tikai tad ķēros pie skrubēšanas darbiem. Tādējādi es ieguvu gan šo atsvaidzinošos efektu, kas tiešām ir izteikts, gan arī attīrošo efektu. Produktam ir tāda patīkama želejveida konsistence, kas labi turas uz pēdām, nenotek un arī ļoti daudz to nevajag. Protams, kā jau ikviens skrubis, arī šis nav ikdienas lietošanai, man vislabāk patīk to lietot ~1-2 reizes nedēļā. Un, kas vēl ir būtiski – šis skrubis noteikti ir jāpapildina ar kādu no tālāk minētajiem līdzekļiem, jo atvēsinošais efekts ir diezgan īslaicīgs – kolīdz skrubi noskalo un kājas noslauka, arī tas zūd.

7 skrubis

ATSVAIDZINOŠA ŽELEJA

4 zeleja

Piparmētru atsvaidzinoša želeja kājām (Tilpums 250ml, cena 11.40Eur). Produkts, kura iedarbība ir izteikta un jūtama uzreiz. Ļoti labi atvēsina kājas, noņem nogurumu un uzlabo asinsriti. Ja kājas ir piepampušas, noteikti palīdz arī tam. Man vislabāk patīk šo želeju lietot pēc skrubja, kopā tie darbojas nevainojami. Ja vakarā kājas noskrubē, uzklāj šo želeju un vēl atguļas gultā, paceļot tās uz augšu, tad pilnīgi noteikti var aizdzīt prom vismaz pusi no dienas noieto soļu skaita 🙂 Jā, varbūt būtu gribējies, lai vēsuma sajūta ir vēl noturīgāka, tomēr asinsriti uzlabojošo efektu gan jūt labu laiku pēc tam. Forša ir produkta tekstūra, kas ir viegla, ātri iesūcas, nav taukaina un lipīga, līdz ar to šo līdzekli var ņemt līdzi arī ikdienas gaitās (lai gan tilpums ir paliels) un uzklāt atkārtoti, ja ir tāda nepieciešamība. Var klāt tikai uz potītēm, bet man patika klāt vismaz līdz ceļgaliem vai pat augstāk, jo tad to atvēsinošo efektu var izjust divtik spēcīgi.

8 zeleja

IZSMIDZINĀMS LĪDZEKLIS

3 izsmidzinams lidzeklis

Piparmētru izsmidzināms atsvaidzinošs kāju līdzeklis (Tilpums 100ml, cena 11.40Eur). Šis noteikti ir līdzeklis, kas radīts, lai to ņemtu līdzi ikdienas gaitās – gan tilpums, gan iedarbība ir tam piemērota. Es teiktu tā – šis ir vairāk atsvaidzinošs un īslaicīgi atvēsinošs līdzeklis, bet tas noteikti ir labs tieši esot ārpus mājas, kā pirmā palīdzība kājām ļoti karstā laikā – gan esot darbā, gan kādos pasākumos pie dabas, gan vienkārši skrienot ikdienas gaitās. Efekts ir ātrs un ļoti patīkams. Pluss ir tas, ka šim izsmidzināmajam līdzeklim piemīt arī antibakteriāla iedarbība, kas vasarā arī nav mazsvarīga. Ja apvieno visus trīs minētos produktus un attiecīgi lieto tos tā, kā paredzēts, tad domāju, ka vasarai cauri var izdejot pavisam viegli un patīkami – bez smaguma sajūtas kājām, noguruma un piepampuma! 🙂

6 izsmidzinams lidzeklis

LAI VIEGLA UN FORŠA VASARA! 😉 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s