Zemes toņi, kas piestāv VISĀM – Down to Earth no The Body Shop!

4 palete

Mans ikdienas grima komplekts sastāv no laba tonālā krēma, pūdera, skropstu tušas un vaigu ēnām. Un tagad – to papildina arī šī jaunā acu ēnu palete no The Body Shop. Papildina, jo tā ir ļoti maiga, sievišķīga un dabīga – nekā uzbāzīga vai pārāk spilgta, kas nav manā gaumē. Iepazīsties ar Down to Earth! 

Down to Earth acu ēnu palete (8×2.2g, cena 39.00Eur)

Šī ēnu palete sastāv no 8 dažādiem toņiem – 3 matētiem un 5 ar mirdzuma efektu. Taču – ne uzmācīga mirdzuma, drīzāk to var raksturot kā dārgakmeņu mirdzumu, mirdzumu, kas sastopams dabā. Visprecīzāk šo ēnu paleti raksturo paši The Body Shop: “Nekas nelīdzinās Mātes Dabas krāsu paletei. No gaišām smiltīm līdz metālam, no siltiem māliem līdz piesātinātiem dārgakmeņiem – šie dabas toņi lieliski izcels Tavu dabisko skaistumu.” Un tieši tā arī ir – šie ir toņi, kurus var izmantot katru atsevišķi, miksēt kopā, jo tie ideāli papildina viens otru. Un man šķiet, ka pats galvenais ir tas – tie piestāvēs pilnīgi visām. Es pilnīgi noteikti neesmu ļoti spilgtu ēnu cienītāja, arī ikdienā sevišķi neaizraujos ar acu ēnu lietošanu, taču šīs ēnas mani ir savaldzinājušas, sevišķi gaišie smilšu un zeltainie toņi, kas tagad vasarā, uz iedegušas ādas, izskatās tiešām skaisti! Un vislielākais pluss, man šķiet, ir tas, ka ieguldot šādā universālā acu ēnu paletē, tu principā sevi nodrošini ar lielisku grimu it visām dzīves situācijām!

Interesanti ir tas, ka šīs ēnas var izmantot dažādos veidos – gan uzklāt sausas, gan samitrināt, ja vēlies iegūt intensīvāku rezultātu, teiksim, vakara grimā. Tās ir ilgnoturīgas, neiesēžas plakstiņu krociņās. To varu apstiprināt – tā tiešām ir un tas priecē, jo sevišķi tagad – vasarā, kad šī ir problēma ar lielāko daļu acu ēnu! Ēnas ir piemērotas arī jutīgu acu īpašniecēm, tās nesatur minerāleļļas vai vazelīnu, bet ir bagātinātas ar tādām vērtīgām sastāvdaļām, kā marulas, sezama sēklu un babasu riekstu eļļām (kas, protams, ir iegūtas The Body Shop Godīgās tirdzniecības programmas ietvaros).

1 palete

The Body Shop piedomā par visu, arī par foršiem un precīziem, katru no acu ēnu paletē esošajiem toņiem, raksturojošiem nosaukumiem!

Augšējā rinda, no kreisās – Sahara Nude; Aztec Gold (šie ir divi mani mīļākie toņi 🙂 ); Provence Ochre; Bengal Granite.

Apakšējā rinda, no kreisās – Peru Clay; Kilimanjaro Rock; Zawar Zinc; Black Canyon Onyx.

3 palete

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s