Tējas koka KONCENTRĀTS – mirdzošai un veselai sejas ādai!

1 tituls

Tējas koka sērija, man šķiet, ir viena no tām, kurām pateicoties es pirms daudziem gadiem vispār iepazinos ar The Body Shop! Mēģināts no tās ir teju viss – gan želeja un putas sejas mazgāšanai, gan toniks, gan attīrošais līdzeklis 3in1, gan arī serums poru mazināšanai, kas vienu laiku bija absolūts mans favorīts. Nu manās rokās nonācis ir jaunums no šīs sērijas – Tējas koka koncentrāts! Kas tas ir un ko tas dara? Tūlīt pastāstīšu!

Kā jau visa Tējas koka sērija no The Body Shop, arī šis serums ir paredzēts, galvenokārt taukainai/problemātiskai ādai, kurai ir tendence arī uz izsitumiem. Savu ādu varu raksturot kā jaukta tipa/taukainu. Jā, šad un tad sastopos arī ar izsitumiem. Kopjot savu sejas ādu es parasti miksēju savam vecumam (29 gadi) atbilstošus pretnovecošanās produktus ar produktiem, kas paredzēti tieši ādas attīrīšanai un cīņai ar nevēlamiem izsitumiem. Taču tas ne vienmēr ir viegli, jo bieži vien šie produkti, kas paredzēti cīņai ar izsitumiem, ir ļoti spēcīgi un ādu kairinoši, kas man neder. Līdz ar to šis Tējas koka koncentrāts man ir jauks atklājums – tas ir iedarbīgs, bet nav tipisks pusaudžu produkts, kas sausina ādu un cenšas ar to izsausināt arī pumpas 🙂 !

Tējas koka koncentrāts, tilpums 50ml, cena 29.90Eur

Pirmais, kas mani uzrunā ir šī seruma šikais iepakojums – maza, smuka stikla pudelīte ar pipeti. Glauni, kā jau kārtīgam serumam pienākas! Iepakojums man ir ļoti būtisks – reizēm pirmais iespaids, ko sabojā slikts, nepārdomāts vai neērts produkta iepakojums, var sabojāt vērtējumu par šo produktu. Iepakojums – arī tā ir vērtība! 🙂 Nu lūk – taču šis serums viennozīmīgi atstāj labu pirmo iespaidu. Nākamais – seruma tekstūra – tā pārsteidza! Es gaidīju kaut ko eļļaināku, smagāku, jo saprotu, ka seruma sastāvā taču galvenā ir tējas koka eļļa! Un tomēr – serums ir tik viegls! Gluži kā tīrs ūdens, kuram ir tējas koka sērijas produktiem raksturīgā smarža. Tas man ļoti patika, jo serums viegli klājās, ātri izlīdzinājās pa ādu un nelika tai ne spīdēt, ne justies smagi vai kā tamlīdzīgi. Tieši pretēji – sajūta, uzklājot serumu, ļoti atsvaidzinoša un patīkama! Turklāt, tas nerada arī smagu sajūtu, kad pa virsu tiek klāts dienas vai nakts krēms. Tas viss padara šī produkta lietošanu foršu arī vasarā, kad ārā ir lielie plusi. Un, protams, rezultāts – āda jau pirmajā mirklī paliek maiga un gluda, tiek nomierināta. Ja ir apsārtums, tas kļūst mazāks, tonis izlīdzinās. Izmēģinot šo serumu vairākas nedēļas, es saprotu, ka manā gadījumā tā lietošanas ideālā formula ir – lietot vakarā, pirms nakts krēma, kā arī intensīvas kūres veidā! Tad tiešām ādas stāvoklis uzlabojas, tā kļūst tīrāka un svaigāka. Ja ir kāda pumpiņa, uzklājot šo serumu vakarā, no rīta tā jau ir mazāka vai pat izzudusi! Arī poras un ādas struktūra kopumā ir gludāka un vienmērīgāka, turklāt serums arī palīdz cīnīties ar nevēlamu ādas spīdumu – forši!

Starp citu, interesanti – es šo serumu pamēģināju ne tikai sejai. Tas lieliski iedarbojās arī uz odu kodumiem, kas tagad, vasarā, nav retums – niezošās pumpas pazūd daudz ātrāk! Tā kā – šis varētu būt arī sezonāls produkts tiem, kuriem ar sejas ādu viss ir kārtībā 🙂 !

Tālāk – aicinu iepazīties ar interesantiem faktiem un padomiem no The Body Shop!


Viena doma par “Tējas koka KONCENTRĀTS – mirdzošai un veselai sejas ādai!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s