Nē pigmentācijai jeb Drop of Light no The Body Shop!

5 dol

Pigmentācijas plankumi – tā šķiet ir problēma, par kuru mēs pat nedomājam un neiedomājamies, līdz tā nav skārusi pašas. Arī man tas agrāk šķita kaut kas tāds, kas uz mani jau nu neattiecas. Un tomēr – pienāca brīdis un sāka attiekties gan. Grūtniecības laikā saskāros ar šo jauko blakusparādību – pigmentācijas plankumiem. Tamdēļ tagad – cenšos atrast veidu, kā ar tiem tikt galā!

Lielākā daļa manas grūtniecības laika iekrita tieši pavasarī un vasarā – kad saulīte ir visstiprākā. Un protams – tas nepalika bez sekām. Lai gan ikdienā lietoju spēcīgus saules aizsargkrēmus, tomēr no pigmentācijas neizspruku. Kā mana daktere teica – ja gribi, lai plankumu nav, uzvelc milzīgu cepuri un saulē rādies tikai ar to. Lieki piebilst, ka es viņai neklausīju, jo man, tāpat kā visiem citiem, tik ļoti patīk Latvijas vasaras un gribējās to baudīt, cik vien var 🙂 !

Pigmentācijas plankumi manā gadījumā apsēda tieši pieri – uz tās palēnām izveidojās liels brūns plankums. Ikdienā, lietojot tonālo krēmu, tas nebija tik ļoti redzams. Ja kosmētika netiek uzlikta – tas jau ir kriiieeetni manāmāks. Nu neko – kā ir tā ir, tādēļ jau dzīve neapstājas! Tagad, kad mazā jau piedzimusi, domāju par veidiem, kā šo pleķi dabūt nost. Jāteic gan – tas paliek bālāks arī pats no sevis, droši vien hormonu pārmaiņu rezultātā. Un tomēr – gribētos, lai šis process ir ātrāks. Lūkosim, kā te var palīdzēt Drops of Light no The Body Shop!

Drops of Light balinošs serums pigmentācijas plankumu mazināšanai, 30ml, 29,50Eur

3 dol

Ļoti vieglas tekstūras serums. Klīniski pierādīts – būtiski samazina tumšos plankumus – gan to skaitu, gan izmēru. Āda kļūst gludāka, elastīgāka un starojošāka.

Pirmais, kas uzrunāja mani – skaistais produkta iepakojums. Pudelīte ar savu gaišo dizainu teju vai aicina domāt, ka rezultāti tiešām būs. Serums ir tik vieglas konsistences, ka to iespējams lietot zem jebkura krēma – gan no rīta, gan vakarā. Tā to arī lietoju – no rīta zem šīs pašas sērijas dienas krēma, vakarā – zem sava nakts krēma. Galvenais, kas patika – serums nav nedz eļļains, nedz smags, tas vispār nav jūtams. Tam nav arī nekādas ļoti izteiktas smaržas. Taču tajā pašā laikā – tas darbojas. Lietojot šo serumu 3 nedēļas dien-dienā, pigmentācijas plankumi lēnām atkāpjas. Nē, tas nav ātrs process, tam tiešām vajag laiku. Un – droši vien manā gadījumā daudz ir atkarīgs arī no hormonālajām izmaiņām – sakārtojas hormoni, sakārtojas arī āda. Vēl – izmēģināju un turpinu lietot šo serumu ne vien uz sejas, bet arī uz vēdera! Jā – uz tumšās strīpas, kas palikusi par liecinieci tam, ka vēl nupat staigāju ar lielo punci, gaidot savu meitiņu-peciņu. Un jā, arī strīpa paliek gaišāka, lēnām, bet paliek. Tas priecē, jo, domāju, ka citas grūtnieces man piekritīs – šīs ir lietas, no kurām gribās atbrīvoties, jo, ja grūtniecības laikā tu ar tām samierinies un tad tas arī nešķiet tik traki, tad pēcāk gribas taču ātrāk atgūt to izskatu, kas bijis pirms tam, vai ne?

Drops of Light balinošs dienas krēms pigmentācijas plankumu mazināšanai, 50ml, 26,00Eur

4 dol

Vieglas tekstūras barojošs krēms. Klīniski pierādīts – būtiski samazina tumšos plankumus – gan to skaitu, gan izmēru.

Otrs produkts šajā The Body Shop līnijā. Lietoju to kopā ar serumu – katru dienu. Grūti jau tā pateikt – kas labāks – viens vai otrs. Man šķiet – tandēmā tie darbojas labi, jo tieši tā taču āri paredzēti. Krēms pēc savas konsistences ir viegls un netaukains. Jauks dienas krēms ar liegu smaržu, labi klājas un ātri iesūcas ādā. Ļoti labi mitrina ādu, bet nerada taukainu spīdumu – tas viss mani apmierināja, tamdēļ uzskatu šo par jauku atklājumu savai ādai. Ne vien kā balinošu krēmu pret pigmentāciju, bet kopjošu krēmu vispār.

Kopā abi šie produkti man patika – galvenokārt to tekstūru dēļ, kas ir vieglas un patīkamas uz ādas. Par iedarbību – tā ir, bet tas notiek lēnām. Un tā tam arī jābūt, jo pigmentācija ir viena no nejaukākajām ādas problēmām. Ar to nav iespējams cīnīties ātri. Un – šie produkti nav agresīvi – tie nekairina ādu, bet cīnās ar pigmentāciju maigi. Un tas ir ļoti būtiski, jo, piemēram, mana āda ir diezgan jutīga, tai noteikti nederētu agresīvi loboši līdzekļi. Pēc vairāk kā 3 nedēļu kursa varu teikt, ka sejas ādas tonis ir vienmērīgāks, āda šķiet dzīvīgāka un mirdzošāka. Jā, pleķis uz pieres vēl ir, bet jau bālāks. Tagad, sākoties rudens un ziemas sezonai, ir cerības, ka tikšu no tā vaļā pavisam, jo arī saules ietekme vairs nav tik liela! Kas attiecas uz vēderu – ja saka, ka tumšā strīpa atkāpjoties aptuveni gada laikā pēc dzemdībām, tad mans mērķis ir tikt no tās vaļā ātrāk – nākamo vasaru gribētos sagaidīt jau bez tās 🙂 ! Un šie produkti ir tie, kas man palīdzēs!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s