CC un Cushion – kas tie tādi?

0-tit

Dekoratīvās kosmētikas pasaulē ik brīdi rodas kaut kas jauns. Kaut kas, kas tiek mums piedāvāts, kā ērtāks, labāks, rezultatīvāks… Un reizēm ražotāju izdoma pārsteidz un iedvesmo – jo ir taču patīkami, ka tiek domāts par mūsu vajadzībām un ērtībām, vai ne? Šoreiz par diviem foršiem jaunumiem no The Body Shop – jauno Instaglow CC krēmu un Fresh Nude tonālo krēmu Cushion! 

Instaglow CC krēms SPF 20 PA+++, 25ml, 22.00Eur

3-instaglow

CC krēms ir gluži kā BB krēma lielā māsa. Tas nodrošina tās pašas svarīgākās funkcijas, piemēram, mitrināšanu un make-up pamatu, ar būtisku uzsvaru uz kopjošajām īpašībām. Produktam pievienota papildus aizsardzība SPF 20 PA+++ un īpaša 24 stundu mitrināšana, kas padara šo CC krēmu par izcilu. Gaismu atstarojošas pērlītes nodrošina nepieciešamo mirdzumu, lai izgaismotu ādu. Krāsu pigmenti matē, izlīdzina ādas toni un samazina spīdumu. Satur Godīgas Tirdzniecības organisko alveju no Meksikas, marula eļļu no Namībijas un žeņšeņu. Lieliski piemērots kā bāze pirms tonālā krēma. Nenosprosto poras un ir dermatoloģiski testēts. Piemērots visiem ādas tipiem, arī jutīgai ādai. 3 toņi – Bright Glow (gaišam ādas tonim), Peach Glow (vidēji tumšam tonim) un Warm Glow (tumšam ādas tonim).

Manējais ir tieši vidējais – Peach Glow – tonis. CC, color correction jeb toni koriģējošs krēms ir viens no maniem mīļākajiem dekoratīvās kosmētikas produktiem. Kādēļ? Jo man šķiet, ka nav universālāka līdzekļa, kas tiešām sniedz foršu rezultātu. Es CC krēmu lietoju kā bāzi zem tonālā krēma. Un šis jaunais produkts no The Body Shop tam der lieliski! Ko tas dara? Manā gadījumā varu izcelt vairākas labas lietas – numur viens ir tas, ka šis CC krēms izlīdzina ādas toni – tas padara to vienmērīgāku un tik tiešām izgaismo to, radot veselīgāku izskatu. Otrs – ne vien tonis, bet arī ādas reljefs tiek izlīdzināts. Un tieši šis ir pats svarīgākais iemesls tam, kādēļ vērts šo CC krēmu lietot. Jā, tas samazina paplašinātu poru redzamību un man tas ļoti patīk, jo tā ir mana lieta, kas prasa risinājumu. Numur trīs – šis CC krēms nepadara ādu smagnēju un taukainu, tas ir viegls, klājas viegli un rezultāts ir matējošs, bez spīduma. Turklāt – šis matējums saglabājas un nav tā, ka pēc pusstundas piere spīd kā spogulis 🙂 !

Protams, šis CC krēms ir lieliski piemērots arī tam, lai to lietotu ne vien kā bāzi grimam, bet arī tāpat – pašu par sevi. Tas uzlabos ādas izskatu tīri vizuāli un, kas ir būtiski, arī kops ādu. Mitrinošais efekts ir jūtams – āda jūtas labi un nav savilkta. Vēl – noteikti jāuzteic tas, ka šim CC krēmam ir pievienots saules aizsargfiltrs. The Body Shop šajā ziņā ir malači, jo lielai daļai produktu par šo netiek aizmirsts. Un piekritīsi, ikdienā tas ir ļoti būtiski, ka viens produkts pilda vairākas funkcijas – piemēram, ne vien padara ādu smuku, bet arī aizsargā no saules staru iedarbības!

Fresh Nude Cushion tonālais krēms SPF25 PA++, 13g, 32.90Eur

1-cusion

Fresh Nude Cushion tonālais krēms nodrošina atsvaidzinājumu, kāds piemīt tikai šķidrajiem tonālajiem krēmiem, bet tā inovatīvais, kompaktais iepakojums padara to īpaši ērtu līdzņemšanai. Produkts ir pārklāts ar īpašu mikrošķiedru sietiņu, uz kura uzspiežot ar sūklīti, tiek paņemts nepieciešamais tonālā krēma daudzums. Iepakojumā ir iestrādāts spogulis un sūklītis. 100% vegānisks sastāvs – angļu rožūdens palīdz mitrināt ādu, Godīgas Tirdzniecības ekoloģiskā alveja nodrošina atsvaidzinošu efektu, marulas eļļa sniedz gludu pārklājumu, māls matē. SPF 25 PA++ aizsargā no UVA un UVB starojuma. Pēc uzklāšanas ādas temperatūra samazinās par 1°C*. Dermatoloģiski pārbaudīts, piemērots jutīgai ādai. Nenosprosto poras.

Cushion tipa tonālais krēms ir pasaulē aktuāla tendence, kas nāk no Āzijas, precīzāk – Korejas. Jā, tāpat kā tik populārie BB krēmi, arī Cushion tonālais krēms ir radies tieši šajā reģionā. Ar ko tik īpašs ir Cushion tonālais krēms? Tā galvenā ideja ir pavisam šķidras konsistences tonālo krēmu ietērpt tādā iepakojumā, ka tas ir super ērti lietojams un sniedz tādu rezultātu, kādu ar parastu tonālo krēmu sasniegt grūti. Cushion tonālais krēms padara ādu vienmērīgu, svaigu un mirdzošu, bet ne smagu un nav nekādas ne maskas sajūtas, ne izskata. Turklāt āda tiek ne vien vizuāli padarīta lieliska, bet arī mitrināta un kopta. Lielais šī tonālā krēma pluss ir tas, ka tu vari iegūt tieši tādu klājumu, kāds tev nepieciešams – pavisam vieglu un pat caurspīdīgu vai arī nedaudz sedzošāku, klājot līdzekli vairākās kārtās.

Personīgi man patika vairākas lietas – pirmkārt, tas, ka šis tonālais krēms, uzklāts uz sejas, kļūst neredzams, tas tiešām nodrošina foršu klājumu un no malas neizskatās pēc maskas. Taču tajā pašā laikā tas nomaskē sīkos defektiņus, kad tas vajadzīgs. Otrs – man ļoooti patīk uzklāšanas tehnika – ar klāt esošo aplikatoru! Es neciešu tonālā krēma klāšanu ar pirkstiem, kas ir ķēpīgs pasākums – te to var izdarīt pa skaisto, turklāt tas ir ērti arī ārpus mājas – tonālo krēmu var atjaunot vai pielabot kad vajadzīgs! Rezultāts, ko ieguvu, šo tonālo krēmu lietojot – vienmērīgs ādas tonis, matēts izskats, kas saglabājas diezgan ilgi. Tiek nomaskēti mazie defektiņi, piemēram, kāda pumpiņa u.tml., kā arī, kas man ir būtiski – poras kļūst mazāk redzamas. Vēl – pluss no manis par skaisto un gaumīgo tonālā krēma iepakojumu, kā arī – par saules aizsargfiltriem! Savukārt tas, kas man savukārt ne visai patika – ļoti izteiktā produkta smarža. Manā skatījumā tonālajam krēmam nav tik ļoti jāsmaržo, man tas pat nedaudz traucēja.

Visbeidzot – man abi šie produkti vislabāk patika, lietojot tos kopā! CC krēms – kā bāze šim Cushion tonālajam krēmam! Tad rezultāts ir tieši tāds, kā vēlos – vienmērīgs tonis, izlīdzināts reljefs, samazināts spīdums, matējošs efekts un tas viss – diezgan noturīgs! Iesaku!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s