10 karstākās make-up tendences RUDENIM un ZIEMAI 2016

rudens-make-up

Kas aktuāls make-up modē šajā rudenī un ziemā? Košas krāsas un drosmīgas līnijas – tā ir tikai maza daļa no visa. Skaties un izvēlies – kas varētu derēt tev! Idejas gan neuzkrītošākam dienas, gan pat ļoti ekstravagantam vakara grimam! 

TVIGIJAS TIPA SKROPSTAS. 60-tie gadi un Tvigija ir modē! Šajā rudenī un ziemā skropstām jābūt lielām, smagām un pamanāmām! Kā 60-to gadu populārajai modelei Tvigijai vai gluži vienkārši – kā lellei!

3

LUMINISCĒJOŠS MAKE-UP. Luminiscējošas un trakas krāsas, kas tā vien asociējas ar vasaru, šogad modē tieši rudenī un ziemā! Jā – tas tā, lai nebūtu pārāk pelēcīgi un drūmi! Izvēlies neona rozā, zilu, zaļu un pat dzelteno vai oranžo toni!

5

DŪMAKAINS SKATIENS. Dziļš, noslēpumains un pavedinošs… tādam jābūt dūmakainajam skatienam šajā rudenī un ziemā. Vakara variantam derēs ar spīdumiem papildināts, dienai – vieglāk dūmakains, piemēram, pelēkos, ne melnos toņos veidots!

9

TUMŠAS LŪPAS. No tumši sarkaniem, bordo toņiem, līdz pat dziļi violetiem un jā, arī melniem! Lūpas šajā rudenī un ziemā var un vajag izcelt! Kopā ar kontrastējoši gaišu ādu, tu iegūsi teju vai aristokrātisku koptēlu!

2

MĀKSLINIECISKAIS LAINERIS. Tas pats acu zīmulis vai šķidrais laineris, bet pavisam jaunā – grafiskā izteiksmē! Klasisko līniju, kas glīti novilkta gar skropstu malu, aizstājusi drosmīga, daudz atvērtāka līnija!

1

SUDRABA PIESKĀRIENS. Sudrabainas acu ēnas, kas rada asociācijas ar ziemas baltumu, salu un ledu… Sniega karalienes cienīgs grims! Izmēģini sudrabainos akcentus, turklāt – nebaidoties no tiem arī dienas grimā!

7

SPĪDUMS ACĪS. Neuzkrītošāks – ikdienas grimam, uzkrītošs un noteikti pamanāms – vakara grimam! Toņi un faktūras – visdažādākās, lai katra var izvēlēties kaut ko sev tīkamu! Turklāt – spīdumam nav jābūt tikai acīs, tas var rotāt arī, piemēram, uzacu līniju!

8

GAIŠAS UZACIS. Tendence drosmīgajām! Uzacis, kas izskatās teju kā nosarmojušas. Un – kādēļ gan nē? 🙂 Gaidām ziemu atbilstoši!

10

LŪPAS UN ACIS GLAZŪRĀ. Glazētas lūpas un, jā, arī acis. Tas viss ir modē šosezon! Kārdinoši un ļoti pamanāmi. Ideāli vakara grimam, bet – der arī izmēģināšanai dienā. Galvenais – atbilstoši līdzekļi, lai rezultāts būtu gan skaists, gan noturīgs!

6

ZILIE TOŅI. Un visbeidzot – zilie toņi. Tie atkal ir modē! Kā teju ik gadu – tie atgriežas un atgriežas uz modes skatuves tieši rudenī un jo sevišķi – ziemā. Piekritīsi – tie piestāv šim gadalaikam! Izmēģini kopā, piemēram, ar sudrabainajiem akcentiem vai nosarmotām uzacīm!

4


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s