NOVĒRS ādas taukošanos, spīdumu un izsitumus – Faces sērijas produkti no Dermosil!

1-tituls

Sejas ādas pārlieku liels spīdums, paplašinātas poras, izsitumi – kaut kas pazīstams? Jā, tās ir tipiskas problēmas tām, kurām sejas ādas tips ir kombinēts vai taukains. Parasti tas, ko gribas panākt – lai sejas āda būtu tīrāka, poras mazākas un spīdums novērsts. Dermosil.lv jaunajā sejas kopšanas līdzekļu līnijā “Faces” tiek piedāvāti atsevišķi produkti šo problēmu risināšanai. Es tos izmēģināju, lūk rezultāti! 

Pirmais no produktiem, kuru izmēģināju ir Nakts pīlinga serums (30ml, 13.00EUR). Teikšu godīgi – šis ir produkts, kas mani vienlaikus gan ļoti ieinteresēja, jo vēlējos noskaidrot, cik ļoti šis serums tiešām spēj attīrīt ādu, gan arī nedaudz biedēja, jo nezināju, vai mana āda gadienā neizdomās, ka šis serums ir tai par spēcīgu, par kairinošu. Manas bažas neapstiprinājās, lai gan – lietojot šo attīrošo serumu, ir jūtams, ka tas tiešām ir spēcīgs iedarbības. Pieļauju, ka tas varētu nepatikt tām, kurām ir izteikti jutīga sejas āda. Kāda ir šī seruma iedarbība un pielietošana? Tas jāklāj uz attīrītas sejas ādas vakarā pirms gulētiešanas. Ko tas dara? Tas attīra ādu, veicot ķīmisko pīlingu nakts laikā. Kā zināms, tieši nakts ir laiks, kad mūsu sejas āda atjaunojas visintensīvāk un tieši tad arī šī attīrīšana noris vissekmīgāk. Rezultāts – mani patīkami pārsteidza tas, cik ļoti labi sejas āda izskatās no rīta. Manā gadījumā tā kļūst vienmērīgāka toņa ziņā, mazāk spīdīga, turklāt, ja vakarā bijusi kāda pumpiņa, tad no rīta tā ir mazāka vai pat izzudusi. Vislabāk šo serumu, manuprāt, ir lietot kūres veidā, piemēram, 10 vai 14 dienas katru vakaru!

PLUSI:

 • Āda tiek jūtami attīrīta, bet netiek kairināta (vismaz manā gadījumā);
 • Uzlabojas ādas faktūra, tonis, samazinās spīdums;
 • Serums samazina un novērš izsitumus.

MĪNUSI:

 • Man pietrūka mitrinošā efekta – šķita, ka pēc seruma lietošanas prasās vēl, piemēram, mitrinošu krēmu;
 • Serumam varēja būt patīkamāka smarža.

6-lobosais

Nākamais no Faces sērijas produktiem, kas piemērots man – Līdzsvarojošais serums (30ml, 13.50Eur). Tas, ko šis produkts sola – samazināt ādas spīdumu, sašaurināt poras, līdzsvarot ādu, padarīt tās toni vienmērīgāku. Jā, jāsaka arī šis serums man tīri labi patika. Lietoju to no rīta – tas ir ļoti viegls, ātri iesūcas ādā, bet arī pietiekami mitrina to. Sajūta ir svaiga un patīkama. Āda izskatās labi, vien būtu gribējies izteiktāku šo matējošo efektu. Sākotnēji pēc seruma uzklāšanas tas ir, bet vēlāk, dienas gaitā tomēr nesaglabājas. Un jā – arī poru samazināšanos nenovēroju. Lai gan – to arī sevišķi negaidīju, jo, godīgi sakot, manuprāt, paplašinātas poras ir problēma, kuru kosmētiskie līdzekļi nespēj tiešām efektīvi risināt. Tas tā – no pieredzes.

PLUSI:

 • Viegls, patīkams lietošanā, ātri iesūcas ādā;
 • Ļoti svaiga un forša smarža, kas no rīta pamodina;
 • Ir labs efekts – āda kļūst vienmērīgāka toņa ziņā, pietiekami mitrināta, labi jūtās un izskatās.

MĪNUSI:

 • Matējošais efekts varētu būt izteiktāks un noturīgāks.

4-balancing

Lai sasniegtu tiešām matētas sejas ādas izskatu, Dermosil piedāvā Matējošo krēmu (40ml, 9.40Eur). To var izmantot gan kā sejas krēmu, gan kā grima bāzi. Man patika to izmantot tieši kā sejas krēmu virs Līdzsvarojošā seruma. Jo komplektā tie darbojas daudz labāk, kā, ja lieto vienu pašu serumu. Serums sniedz mitrināšanu, šis krēms – matējošo efektu. Tas ir ātrs, redzams un saglabājas ļoti labi! Godīgi sakot, šis krēms mani patīkami pārsteidza, jo iepriekš tik efektīvu matējošu krēmu nebiju lietojusi. Galvenais, ka netiek nosprostotas poras, āda netiek sausināta un nav nekādu citu nepatīkamu blakusparādību. Man patīk šo krēmu izmantot tieši zonās, kur spīdums ir visizteiktākais – uz pieres, deguna, zoda.

PLUSI:

 • Krēms tiešām matē sejas ādu un rezultāts ir ļoti ātrs un noturīgs;
 • To var izmantot gan kā sejas krēmu, gan grima bāzi;
 • To ir patīkami lietot, tas labi klājas un nav nepieciešams daudz produkta;
 • Krēms neaizsprosto poras, nesausina ādu un nerada citas blakusparādības.

MĪNUSI:

 • Jāsaka godīgi – mīnusu nav…!

3-krems


Viena doma par “NOVĒRS ādas taukošanos, spīdumu un izsitumus – Faces sērijas produkti no Dermosil!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s