Dr. Hauschka Ziemassvētku dāvanas – dalies maģiskajā brīvdienu sajūtā ar citiem vai palutini pati sevi!

Dr. Hauschka Cosmetic; Dr. Hauschka Kosmetik

Katrā svētku sezonā Dr. Hauschka piedāvā savus produktus īpašā svētku noformējumā ierobežotā daudzumā. Gan rožu ādas kopšanas produkti īpašā iepakojumā, gan īpaši izveidotie komplekti –  ir ideāla ideja dāvanai vai īpašs produktu komplekts sevis lutināšanai. Pēc aktīva darba rudens sezonā, – mēs visi vēlamies nelielu pārtraukumu un atpūtu ziemas brīvdienās.

Viss par un ap rozēm

Šajā svētku sezonā, – sarkanās zvaigznes krāšņos Dr. Hauschka svētku produktu iepakojumus – Dr. Hauschka Barojošo rožu ķermeņa krēmu, Barojošo rožu ķermeņa dušas želeju un Rožu dienas krēmu. Uz rožu bāzes veidotie produkti ir spēcinoši, harmonizējoši, – un būs ideāla dāvana svētkos. Jūsu vannas istabu piepildīs smalkais rožu aromāts.

Lieliski dāvanu komplekti

Elegantais iepakojums “Rožu noslēpumi” un ”Samtainās mandeles” pievērsīs īpašu uzmanību gan komplektu noformējumam, gan saturam. Dāvanu komplektos ir īpaši atlasīti produkti ķermeņa ādas kopšanai ar bagātīgu aromātu buķeti. Komplektos būs iekļautas arī ziepes, kas ir BDIH sertificētas un izstrādātas ekskluzīvi Dr. Hauschka svētku komplektiem.

Dr. Hauschka dāvanu komplekts „Rožu noslēpumi“

Luksusa līmeņa kopšanas priekšnojautas virmo gaisā vienlaikus ar smalku rožu aromātu. Veidoti no vērtīgām augu sastāvdaļām, šie produkti ieskauj ādu kā izsmalcināts tērps, sniedzot līdzsvaru un harmoniju. Barojošā rožu vannas esence 30 ml piedāvā maigus apskāvienus, atverot jūsu sajūtas rožu cēlajām īpašībām. Smalkās mandeļu un jojobas eļļas liek ādai justies brīnumaini mīkstai un zīdaini maigai. Bagātīgais Barojošais rožu ķermeņa krēms 145 ml palīdz ādai, to intensīvi kopjot un aizsargājot. Sastāvs no rožu ziedlapiņām un mežrozīšu augļiem mitrina un stiprina ādu, lutina un čukst tai savus bagātināšanas noslēpumus. Ekskluzīvās Rožu ziepes

100 g, kas pieejamas ierobežotā daudzumā, brīnumaini papildina ādas kopšanas rituālu, apveltot jūsu ādu ar smalko rožu aromātu.

Dr. Hauschka dāvanu komplekts „Samtainās mandeles“

Radot sildošu un patīkamu sajūtu, šis komplekts lutina prātu, ķermeni un garu. Mandeļkoka ziedu jūra pārtop smalkās sēkliņās, kamēr sapņi par Vidusjūras vakariem apvelta ādu ar maģiskiem siltuma pieskārieniem. Mandeļu eļļa Nomierinošajā mandeļu vannas esences 30 ml sastāvā padara gludāku jutīgu ādu, sagatavojot to turpmākajai lutināšanai. Tagad āda ir gatava samtainajam un kopjošajam Nomierinošajam mandeļu ķermeņa krēmam 145 ml. Nomierinošā divšķautņu asinszāle un līdzsvarojošais pērkonamoliņš aprūpē pat sausu un jutīgu ādu. Mandeļu ziepes 100 g harmoniski papildina ādas kopšanas rituālu. Šis ekskluzīvais produkts, kas pieejams ierobežotā daudzumā, lutinās jūs ar mandeļu eļļas lieliskajām īpašībām.

Dr. Hauschka kvalitāte

Jau kopš dibināšanas 1935. gadā WALA Heilmittel GmbH galvenais princips – ir bijis – “Jums pārveidoti dabas dārgumi”. Vadoties pēc diennakts ritmiem – siltums un aukstums, tumsa un gaisma, kustība un miers -, uzņēmumā ir radīti ādas kopšanas līdzekļi, kuru sastāvā izmantotas biodinamiski audzētas un godīgā tirdzniecības ceļā iegūtas dabīgās izejvielas. Šo līdzekļu sastāvā esošie ārstniecības augi tiek iegūti un tālāk apstrādāti, izmantojot ritmizēšanas metodi. Šobrīd uzņēmums ražo trīs zīmolus: WALA medikamentus, Dr. Hauschka ādas kopšanas kosmētiku un Dr. Hauschka Med produktus. Zīmolu mērķis ir radīt sajūtu līdzsvaru starp iekšējo un ārējo skaistumu. Uzņēmums eksportē savus produktus uz vairāk nekā 40 valstīm. WALA produktu ražošana nodrošina pāri par 800 darbavietu. Dr. Hauschka produktus varat iegādāties veselīgas un dabīgas pārtikas veikalos, lielveikalos, veikalos, kas specializējas dabīgās kosmētikas un parfimērijas pārdošanā, aptiekās, kā arī skaistumkopšanas salonos.

 

 

 

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s