Ziemas(svētku) smaržās ar The Body Shop!

dav

Domāju, ka man tā nav vienīgajai – zīmols The Body Shop man, pirmkārt, un, galvenokārt, asociējas ar… smaržu. Aromāti, kas piemīt The Body Shop produktiem, noteikti ir viens no šī zīmola raksturojošākajiem elementiem. Tie vienmēr ir izteikti, sulīgi un ļoti garšīgi. Tādi tie ir arī šajā gada nogalē – jaunajās The Body Shop kosmētikas produktu līnijās! 

Starp citu – perfekta ideja dāvanai kādam tuvam un mīļam cilvēkam, vai – SEV! 🙂

VANNILA CHAI

vanilla-chai

No Vanilla Chai produktiem man tikusi tā iespēja izmēģināt dušas želeju. Piekritīsi – tas ir ikdienišķākais no kosmētikas produktiem, kāds vien var būt, vai ne? Un tieši tādēļ ļoti lielu lomu spēlē smarža. Jo pēc kā tad mēs izvēlamies dušas želeju? 90% gadījumu tas ir aromāts! Un te The Body Shop ar Vanilla Chai līniju ir trāpījis 10niekā – ja tev patīk salds vaniļas aromāts, kurā jūtams arī kanēlis un vēl kādas pikantākas notis, tad šie ir produkti tev! Mani šis aromāts savaldzināja uzreiz – tas kā cimdiņš ar rociņu sasaucas ar gadalaiku, kas valda aiz loga – ziema, Ziemassvētki, gadu mija… Tas ietin saldā un teju vai hipnotizējošā smaržu mākonī, padarot katru dušošanās reizi par baudījumu. Nē, tas nav banāli, tas ir tieši tik īsti, cik var būt! 😉

SPICED APPLE

spiced-apple

Spiced Apple jeb ābols ar kanēli – īstena Ziemassvētku smarža, kas ir tik sulīga un garšīga, ka tiešām asociējas ar saldu, kanēļa pārklātu ābolkūku. No Spiced Apple izmēģināju ķermeņa losjonu. Tam ir maiga, ļoti krēmīga, bet viegla konsistence, kas, uzklājot uz ādas iesūcas ātri, nepadarot ādu taukainu. Tas arī mitrina, jo āda paliek gluda un maiga. Un galvenais – ļoti aromātiska. Ar šo ķermeņa losjonu tu gluži neviļus radi svētku sajūtu ikreiz to lietojot. Un tas jau ir tas galvenais – lai šī sajūta rodas! Jo bieži gaidām, kad tad tie svētki būs, bet aizmirstam, ka pašas esam tās, kas tos rada. Un – kādēļ gan to nedarīt ar ķermeņa losjona palīdzību? Ja tev patīk vienlaikus svaigs, sulīgs, bet saldens aromāts, kurā mijas ābols un kanēļa notis, tev patiks Spiced Apple!

Lai skaisti svētki! 😉


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s