Must Have šai vasarai – VIRGIN MOJITO no The Body Shop!

nfd

Gribi ietīties īsteni vasarīgā smaržā? Sajust vasaras vieglumu, bezrūpību un svaigumu? Tad tev vajag kādu no jaunajiem Virgin Mojito ķermeņa kopšanas produktiem no The Body Shop! Šī produktu līnija gan ir jau aizvadīto vasaras sezonu atgriešanās, jo – kas gan varētu piestāvēt vasarai vēl labāk kā Mojito? 🙂

Mīlu The Body Shop tieši par to, ka tie ļoti, ļoti iet līdzi sezonu maiņām un piedāvā mums tieši to, kas attiecīgajā brīdī spēj uzrunāt visvairāk. Piekritīsi – kad aiz loga sākas vasara, taču negribās lietot dušas želeju ar, piemēram, krustnagliņu un karstvīna aromātu, vai ne? Nu ja, tieši tādēļ The Body Shop arī šovasar ļauj tev izbaudīt atsvaidzinošo Mojito arī savā vannasistabā! Esmu šo to no jaunās līnijas jau izprovējusi, lūk arī mans vērtējums:

VIRGIN MOJITO dušas želeja (250ml, 7.90 Eur)

Attīri un atsvaidzini ādu ar šo svaigo dušas želeju. Ziepes nesaturoša, bagātīgi putojoša formula ar laimu un piparmētrām no Karību salām. Bagātināta ar Godīgas Tirdzniecības cukuru.

Uzreiz atzīstos – Mojito ir viens no maniem mīļākajiem kokteiļiem! Droši vien arī tādēļ šie jaunie The Body Shop produkti mani spējušu uzrunāt. Prieks par to, ka dušas želejas aromāts tiešām ir 1:1 ar Mojito aromātu – es jūtu gan piparmētras, gan laima svaigumu. Un tas tik ļoti piestāv vasarai – atsvaidzina gan ādu, gan prātu. Dušas želeja veido bagātīgas, mitrinošas putas, ir ļoti patīkama uz ādas. Tās aromāts ļoti uzmundrina, piemērota lietošanai no rīta, kad vajag pamosties un sagatavoties dienai. Pluss – pēc dušas āda nepaliek sausa, ir patīkami maiga, gluda un smaržīga.

Starp citu, šī dušas želeja, pateicoties savam atsvaidzinošajam aromātam, ļoti piestāv lietošanai pēc sporta nodarbībām – uzmundrina, aizdzen nogurumu.

VIRGIN MOJITO ķermeņa sviestkrēms (200ml, 18.90 Eur)

Intensīvi mitrinošs vieglas konsistences ķermeņa sviestkrēms ar laimu un piparmētrām no Karību salām. Satur Godīgas Tirdzniecības sojas pupiņu un sezama sēklu eļļu, šī un kakao sviestu.

Tās, kas ir lietojušas jebkuru no The Body Shop sviestkrēmiem, droši vien var iedomāties, kāds ir šis sviestkrēms. Jā, pamatā tie visi pēc savas konsistences un iedarbības ir visai līdzīgi. Virgin Mojito konsistence gan man šķiet vieglāka, uz ādas tas klājas labi, pietiek ar pavisam nelielu daudzumu produkta. Ātri un kvalitatīvi iesūcas ādā, neatstājot taukainu sajūtu. Protams, visu procesu pavada neatkārtojamais Mojito aromāts – svaigs, patīkams, uzmundrinošs. Āda pēc krēma lietošanas ir tiešām kārtīgi mitrināta, ļoti maiga un gluda.

Vasarā šis noteikti būs ķermeņa kopšanas līdzeklis, ko lietot PĒC sauļošanās, lai atjaunotu ādas mitruma līmeni un komfortu. Starp citu, šajā Virgin Mojito produktu līnijā ir arī ķermeņa sorbets, kas varētu būt piemērots tieši lietošanai no rīta, šo sviestkrēmu atstājot ādas pabarošanai vakarā. Zinu, ka vasarā daudzas sievietes ķermeņa ādu sevišķi nemitrina, jo laiks karsts, šķiet, ka nav vajadzības… Tomēr tieši vasarā šī mitrināšana ir vissvarīgākā! Jo tikai mitrināta un veselīga āda spēj aizsargāties no saules, lēnāk apdeg un izskatās labāk. Ir vērts to likt aiz auss. 🙂

Es šo sviestkrēmu esmu iecienījusi arī pēc baseina apmeklēšanas, kad ādai ir nepieciešama dziļa mitrināšana un atjaunošana, lai neļautu hloram to izsausēt. Un tas darbojas pārliecinoši! Starp citu, kad gaidīju savu meitiņu, runājot ar savu ginekoloģi par piemērotākajiem līdzekļiem punča striju profilaksei, viņa man kā vienu no variantiem, rekomendēja tieši The Body Shop sviestkrēmus. Jo daudzas klientes tos atzinušas par iedarbīgiem tieši šajā ziņā – lai izvairītos no strijām – jo tie ne vien labi mitrina ādu, bet, kas ir vēl būtiskāk, spēj šo mitrumu noturēt ādā. Tā tāda atkāpe, bet – svarīga 🙂

Kopumā – šie droši vien ir ķermeņa kopšanas produkti, kas spēs iekrāsot šo vasaru vēl spilgtākos toņos un smaržās. Ir vērts paprovēt!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s