Ādas kopšana vasarā – padomi no EKOhouse

logo-apgriezts

Jebkurā gadalaikā sejas un ķermeņa āda tiek pakļauta pārbaudījumiem. Līdz ar vasaras sākumu ādai sākas karstās dienas (šo vārdu vistiešākajā nozīmē), jo galveno kaitējumu tai nodara saules stari, kuri ir spējīgi ļoti īsā laika sprīdī likt izžūt epidermas virsslānim, atņemot šūnām vērtīgo mitrumu, un apstādināt kolagēna izstrādi. Kā rezultātā mēs iegūstam ne tikai patīkamu iedegumu, pēc kura esam ilgojušies visu garo ziemu, bet arī sausu, bojātu sejas/ķermeņa ādu, kurai vasarā ir nepieciešama īpaša kopšana, kas sastāv no trim galvenajām stadijām – maigi attīrīt, izmantojot līdzekļus, kuri nav abrazīvi un nesatur spirtu, aizsargāt un mitrināt, mitrināt, mitrināt!

Pirms vairākiem gadiem mēs, EKOhouse kolektīvs, uzstādījām sev mērķi – nodrošināt mūsu klientiem pilnu pamatkomplektu sejas un ķermeņa ādas kopšanai visos gadalaikos no dabīgām izejvielām. Pagājušā gada vidū mūsu sortimentu papildināja preces, kuras ir ļoti vērtīgas un noderīgas maigai ādas attīrīšanai. Tās ir hidrofīlās eļļas (eļļas kosmētikas, BB krēma noņemšanai un dziļai ādas attīrīšanai, kas attīra ādu, neizjaucot ādas dabīgo aizsardzību, un sastāv no dabīgo augu eļļu maisījuma) un micelārie ūdeņi (dabīgi līdzekļi kosmētikas noņemšanai, ādas attīrīšanai un mitrināšanai, kuri izgatavoti uz augu komponentu bāzes un nesatur SLS, SLES, parabēnus, krāsvielas, PEG).

 

7

Ir zinātniski pierādīts, ka saule visstraujāk veicina ādas novecošanu un saules sabojātu ādu nekādi brīnumlīdzekļi vairs nespēj glābt, līdz ar to par ādas aizsardzību ir jādomā ne tikai sauļojoties pludmalē, bet arī ikdienā, ikreiz, kad dodaties ārā no mājām. Jebkurā dabīgā eļļā un šī sviestā ir SPF robežās no 2 līdz 6, kurš aizsargās jūs no kaitīgajiem saules stariem. Pastāv mīts, ka eļļas aizsprosto poras, neļaujot ādai elpot, taču patiesībā tā nav taisnība un eļļas ir neaizvietojams dabīgs līdzeklis ādas kopšanai, kurš veicina mitruma saglabāšanos, palēnina novecošanas procesus, paaugstina ādas elastību un tonusu un padara ādu mīkstu un samtainu. Ir cilvēki, kuriem nepatīk taukainais efekts, kuru dabīgās eļļas rada uz ādas, un jums mēs iesakām pievērst uzmanību – Sausajām eļļām. EKOhouse sortimentā šobrīd ir astoņas sausās eļļas. Sausās eļļas ir salīdzinoši jauns produkts tirgū, kas jau paspējis iegūt lielu pircēju atzinību, jo pēc sastāva tās ir vieglākas par dabīgajām eļļām un ātri iesūcas ādā, neatstājot eļļai raksturīgo spīdumu.

16

Vasarā, jo īpaši atrodoties saulē, mitrums no ādas šūnām iztvaiko ļoti ātri, tāpēc āda jāmitrina biežāk (gan iekšēji, gan ārēji). Iekšēji ādas šūnas mitrināt mēs varam, dzerot daudz ūdens. Cik daudz ūdens dienā būtu jāizdzer? To katrs var aprēķināt pats: uz katru kilogramu svara vajadzīgi 30 ml ūdens. Savukārt, ādas šūnu ārējai mitrināšanai ir vairāk izvēles iespēju. Bieži sastopamajos rakstos par ādas kopšanu vasarā var izlasīt, ka pēc sauļošanās ieteicams ķermeņa ādu ieziest ar mitrinošu krēmu, bet nekur nav minēts tas, ka lielākā daļa no krēmiem, kuri satur parabēnus, silikonus un ir radīti tikai no ķīmiskām izejvielām, nav pietiekami spēcīgi, lai nokļūtu līdz ādas šūnu dziļākajam slānim, jo tie paliek epidermas virskārtā, radot aizsargplēvi un zīdainu efektu tikai ādas virspusē. Tieši tāpēc ādas mitrināšanai labāk ir izvēlēties eļļu. Eļļa ir unikāls un dabīgs produktus, kas ir ļoti bagāts ar vitamīniem, tā nekad neiesūksies jūsu ādā par daudz, respektīvi, ja ādas poras ir atvērtas, jūsu āda paņems tikai tik daudz eļļas, cik tai ir nepieciešams, un pārējais paliks ādas virspusē, tāpēc rodas taukainais efekts. Un ne velti eļļa ir vissenākais ādas kopšanas līdzeklis, kas ar katru gadu arvien straujāk atgūst savu popularitāti mūsdienās. Ar katru gadu cilvēki arvien vairāk un vairāk sāk aizdomāties par vidi sev apkārt, par savu uzturu un kosmētiku. Ķermeņa āda ir mūsu vislielākais orgāns, kura izmērs ir aptuveni divi kvadrātmetri, saudzējiet to un izmantojiet dabas veltes savam skaistumam!

Par manu iepazīšanos ar EKOhouse produktiem lasi te – Iepazīšanās ar EKOhouse – hidrofīlā eļļa un citi interesanti produkti!


Viena doma par “Ādas kopšana vasarā – padomi no EKOhouse

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s