Iepazīšanās ar jauno Micelāro ūdeni no Seal Cosmetics!

IMG_20170627_191715_resized_20170707_110433613

Piekritīsi – micelārais ūdens laikam ir viens no tiem kosmētikas produktiem, kas nupat jau ir teju katra kosmētikas zīmola produktu klāstā, kas iet līdzi laikam, tendencēm un pieprasījumam tirgū. Tas ir ieguvis milzu popularitāti patērētāju vidū. Un – kā gan ne – ja tas sola tik daudz! Attīrīt, tonizēt, mitrināt, nomierināt, atsvaidzināt, mīkstināt un vēl un vēl… Šoreiz iepazīstinu tevi ar micelāro ūdeni no Seal Cosmetics! 

Uzreiz atzīšos – micelārais ūdens nav mans top-produkts, tas noteikti nav manu mīļāko/ikdienā nepieciešamāko kosmētikas produktu sarakstā. Vēl jo vairāk – pašā sākumā, kad šī tipa produkti parādījās veikalos, es tajos diezgan vīlos. Man šķita, ka tas nenotīra ādu kā nākas, turklāt bija sajūta, ka āda paliek kā pārvilkta ar neredzamu plēvīti, īsti neelpo pēc šo produktu lietošanas. Taču – tas bija jau vairākus gadus atpakaļ. Ticu, ka nu daudz kas ir mainījies. Tādēļ ar interesi iepazinos ar pašmāju ražotāja – Seal Cosmetics – jauno produktu – micelāro ūdeni!

Seal Cosmetics Micelārais ūdens (250ml, cena ~ 3,19 Eur)

Micellar_water

Micelārais ūdens visiem ādas tipiem. Saudzīgi attīra sejas ādu no kosmētikas un netīrumiem. Sastāvā babassu eļļa, kas lieliski mīkstina, baro un kopj ādu. Nesatur spirtu. Lietošana: samitriniet vates kosmētisko spilventiņu ar nelielu šķidruma daudzumu un maigi notīriet sejas ādu.

Mans pirmais iespaids – foršs iepakojums! Patīk tas, ka caurspīdīgs – asociējas ar ko tīru, svaigu, uzmundrinošu! Atzinīgi vērtēju arī lielo tilpumu – pietiks labam laikam! Vienīgi – mīnuss tas, ka nebūtu ērti ņemt līdzi, piemēram, ceļojumā vai kaut vai telšu pārgājienā – te derētu viens uz pusi mazāks iepakojums. Bet tas – protams, dzīves sīkums! 🙂

Seal Cosmetics micelārajam ūdenim nav izteiktas smaržas, tas šķiet ļoti maigs un saudzīgs pret ādu. Nesatur spirtu. Man ļoti patika, ka tas neatstāj uz ādas šo eļļaino plēvītes sajūtu! Izmēģināju to dažādos veidos – pārliecinājos par to, ka acu dekoratīvo kosmētiku tas noņem ideāli un lielākais pluss – NEKOŽ acīs! Kas attiecas uz sejas ādu – es ikdienā lietoju gan tonālo krēmu, gan pūderi, līdz ar to vakarā man nepieciešama pamatīga ādas attīrīšana. Izmēģināju tikai šo micelāro ūdeni – it kā noņem kosmētiku, bet mani neatstāj sajūta, ka kaut kas uz ādas tomēr vēl palicis. Tamdēļ es vairāk dodu priekšroku sejas ādas attīrīšanai ar putām vai kādu želeju + ūdeni un tad NOSLĒGT šo rituālu ar micelāro ūdeni! Lūk tad ir īsti tīras ādas sajūta! Protams, šis micelārais ūdens ir forša alternatīva, kad dodies pie dabas vai uz kādiem festivāliem – kad tāds kārtīgs sejas ādas ikvakara attīrīšanas rituāls nav iespējams.

Principā – man šis produkts vairāk patīk un noder kā noslēdzošais sejas ādas attīrīšanas rituāla solis, tonika vietā. Jā, jo tas ne vien attīra ādu, bet padara to maigu, gludu, tonizē. Jūtami mīkstina un mitrina. Tas pateicoties sastāvā esošajai babassu eļļai. Tā, starp citu ir eļļa, kas iegūta no Babassu palmas (Attalea speciosa), kas aug Amazones reģionā Dienvidamerikā. Šīs palmas eļļu visvairāk izmanto tieši kosmētikas produktos, kas paredzēti sejas ādas attīrīšanai! Pēc sava sastāva tā ir ļoti līdzīga kokosriekstu eļļai. Babassu eļļas sastāvā ir apmēram 70% lipīdu, tā labi spēj mitrināt ādu.

Mana sejas āda pēc šī micelārā ūdens lietošanas jutās ļoti labi, teju kā būtu jau mitrināta ar kādu krēmu (bet atgādinu, ka man ir kombinēta ne sausa sejas āda!)! Papildus – tas arī izlīdzina ādas toni, padara to vienmērīgāku. Foršs rezultāts, ir vērts izmēģināt! 😉

Un – kāda ir tava pieredze ar micelāro ūdeņu lietošanu?

 


Viena doma par “Iepazīšanās ar jauno Micelāro ūdeni no Seal Cosmetics!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s