Skrubis MATIEM – kas tas tāds?

IMG_20170708_145925_resized_20170718_013635881

Skrubis sejai, skrubis ķermenim – tas tā kā būtu skaidrs un saprotams, vai ne? Bet, kas tas tāds SKRUBIS MATIEM? Vai esi tādu lietojusi? Arī man šī bija pirmā iepazīšanās ar šāda tipa produktu un konkrētāk – skrubi matiem no The Body Shop matu kopšanas sērijas Fuji Green Tea! 

FUJI GREEN TEA™ ATTĪROŠS SKRUBIS MATIEM UN GALVAS ĀDAI (240ml, 20.50 Eur)

IMG_20170708_150012_resized_20170718_013631694

Rūpīgi iemasējot šo produktu, tas palīdz uzlabot asinscirkulāciju un atbrīvot matus un galvas ādu no jebkādiem netīrumiem, piemēram, putekļiem, dūmiem, sviedriem un matu veidošanas līdzekļu pārpalikumiem.

 • Mati un galvas āda jūtas attīrīta.
 • Palīdz mazināt netīrumus uz matiem.
 • Atjauno veselīga izskata spīdumu.
 • Maigs pret galvas ādu.

Tā sastāvu spēcina dabisku sastāvdaļu sajaukums: zaļā tēja no Japānas, piparmētru mentols, sāls kristāli un Godīgas Tirdzniecības medus. Produkta sastāvā nav pievienots silikons.

Mans vērtējums – nu ko – vēl vien matu kopšanas līdzeklis, kas droši vien iekaros savu vietiņu vannas istabas plauktiņā! 🙂 Jauna tipa produkts, kas ļoti dziļi un rūpīgi attīra matus un galvas ādu. Pirmajā produkta lietošanas reizē samulsina konsistence – nu riktīgs skrubis! Ja man nepateiktu, ka paredzēts matiem, mierīgi varētu izmantot arī ķermenim! Taču, sajaucot to ar ūdeni un ieklājot matu saknēs, tas pilnībā mainās – sāk putot, graudiņi arī it kā izkūst, pazūd. Sajūta, kā lietojot šampūnu, bet tādu it kā biezāku, pamatīgāku. Skrubēšanas efekts ir jūtams, bet tajā pat laikā – tiešām maigs pret galvas ādu – tas neskrāpē un nav nekādu citu nepatīkamu sajūtu. Skrubis uzreiz sniedz kārtīgu atvēsinājumu un svaigumu. Ļoti patīkama sajūta. Arī smaržo forši un svaigi! Ļoti būtiski – tas bez problēmām izskalojas no matiem! Mati paliek maigi un zīdaini, bet es turpinu arī vēl ar kondicionieri.

Rezultāts – mati paliek super-tīri, maigi un gaisīgi pēc izžūšanas! Tie kļūst daudz kuplāki, jo galvas āda ir tiešām tīra no visa liekā – putekļiem, sebuma, matu veidošanas līdzekļiem. Nav vairs nekā, kas tos padarītu pieplakušus pie galvas. Tā kā matus parasti mazgāju katru otro dienu, pa vidu regulāri lietojot sauso šampūnu, tad šāda pamatīgāka attīrīšana man noteikti nepieciešama. Tās, kas lieto sausos šampūnus vai citus tādus pamatīgākus matu veidošanas produktus, zina, cik reizēm var būt grūti tos kārtīgi izmazgāt. Un tad šāds skrubis būs tieši laikā! Es lietoju to ~ 2 x nedēļā. Man patīk tas, ka produkts arī jūtami uzlabo asinsriti galvas ādā, līdz ar to nāk par labu matu veselībai kopumā! Jā – arī cīņā ar matu pastiprinātu izkrišanu, šis būs viens no labiem palīgiem! 🙂

Starp citu – pēc šī skrubja lietošanas droši var turpināt ar dažādiem dziļas iedarbības līdzekļiem – maskām, serumiem. Visu, kam nepieciešams dziļi iesūkties galvas ādā un matos – tagad tas ir daudz vieglāk, jo gan āda, gan mati ir pamatīgi attīrīti!

PLUSI

 • Dziļi attīra;
 • Sniedz tūlītēju atvēsinājumu, svaigumu, lieliski pamodina, piemēram, no rīta, ir ļoti forša smarža;
 • Skrubējošais efekts ir jūtams, bet produkts ir maigs galvas ādai – neskrāpē, nav citu netīkamu sajūtu;
 • Jūtami stimulē asinsriti, ļaujot efektīvāk lietot citus matu kopšanas produktus – maskas, serumus…
 • Mati paliek ļoti tīri, līdz ar to gaisīgi un kupli!

MĪNUSI

 • Man šķieta, ka vienā lietošanas reizē aiziet diezgan daudz produkta, lai to vienmērīgi ieklātu visā galvas ādā;
 • Produkts jālieto tikai mazgājot matus ar galvu uz leju – piemēram, dušā, kur ūdens tek no augšas, to lietot ir pagrūti, ja mati ir pusgari/gari, jo jātiek klāt saknēm!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s