Gandrīz kā otrā āda – Sebium Global Cover fluīds no Bioderma!

IMG_20170828_153409_resized_20170906_102540017

Tā jau laikam ir – ja tev normāla sejas āda bez problēmām, tad, ļoti iespējams, tu pat īpaši nepiedomā pie tā, kur iegādājies kopjošo kosmētiku. Ja der, pērc, lieto un viss ok. Savukārt, ja tev ir kādas ādas problēmas – vienalga vai jutīgums, sausums, pārmērīga taukošanās, izsitumi vai novecošanās – tu jau sāc kļūt izvēlīgāka un uzmanīgāka kopjošās kosmētikas meklējumos. Un, ļoti iespējams, dodies, piemēram, uz aptieku! Un tieši aptiekās ir nopērkami zīmola Bioderma produkti. To klāsts ir iespaidīgs un nenoliegšu – vilinošs. Šoreiz par mazu daļiņu no tā! 

Es ar savu kombinēto/taukaino ādas tipu esmu arvien jaunu un jaunu kopjošās un dekoratīvās kosmētikas produktu meklējumos. Jā, ir lietas, kas man der un lietoju regulāri, bet ir arī produkti, par kuriem šķiet – droši vien varētu būt kas labāks. Tādēļ ar interesi izmēģinu ko jaunu. Šoreiz iepazīstos tuvāk ar zīmolu Bioderma. Un, kas jo sevišķi vilinoši – ar jaunu produktu no Bioderma, ko var ielikt gan kopjošās, gan dekoratīvās kosmētikas plauktiņā – tas ir Bioderma Sebium Global Cover fluīds! Aicinu iepazīties arī tevi, jo mani tas ir patiesi iedvesmojis un pozitīvi pārsteidzis! 🙂

Kas ir Sebium Global Cover fluīds? 

Sebium Global Cover fluīds ir intensīvi attīrošs un ļoti sedzošs tonēts fluīds ar zaļo korektoru:

 • Tas noturīgi atjauno sebuma sastāva līdzsvaru;
 • Ierobežo tauku pastiprinātu izdalīšanos, padara ādu gludāku un maigāku;
 • Mazina iekaisumus, darbojas antibakteriāli;
 • Ilgstoši mitrina un atjauno ādas komfortu;
 • Izlīdzina ādas toni, nosedz pūtītes, neitralizē ādas apsārtumu;
 • Nesatur parabēnus.

Un – kā tas darbojas dzīvē? 

Lai gan produkts mani ļoti bija ieinteresējis, līdz pat pirmajai tā izmēģināšanas reizei māca bažas – kas nu būs. Bija bailes, ka tas būs kārtējais (ar tādiem nācies saskarties vairākkārt) tonējošais krēms, kas rezultātā neko nedod – ne tad īsti toni, ne nepilnības maskējošo efektu, par kopjošo nemaz nerunājot… Bioderma Sebium Global Cover fluīds patiesībā ir 2in1 produkts, jo tam galā ir arī maza tilpuma zaļās krāsas korektors, kas paredzēts apsārtuma maskēšanai. Ideja vienkārša – pēc sejas ādas attīrošā un kopjošā rituāla, uzklāj zaļo korektoru pavisam plānā kārtiņā uz tām sejas zonām, kur vērojams lielākais apsārtums – piemēram, vaigu gali, deguns, tāpat arī – kāds izsitums, ja tāds ir. Man patika, ka korektors viegli uzklājams uz ādas ar pirkstu galiem, tas patīkami un vienmērīgi izlīdzinās, ļoti labi saplūst ar ādas toni, to jau uzreiz padarot redzami vienmērīgāku, mazāk apsārtušu.

Tālāk jāklāj pats Global Cover fluīds! Fluīds šim produktam nudien ir īstais nosaukums, jo tas ir ļoti šķidrs pēc savas konsistences! Tas jāņem vērā, citādi sanāks izspiest daudz par daudz no tūbiņas – spied lēnām un uzmanīgi! Produkts ir ar izteiktu toni – gluži kā BB krēms! Tonis, kas pieejams, gan ir tikai viens – man bija bail par to, vai tas saderēs ar manas ādas toni, bet pārsteidzoši – tas uz ādas burtiski mainās kā hamelions! Tas ideāli savietojas ār ādas toni, tiešām – kā tāds BB krēms vai tonālais krēms, kas 1:1 atbilst tavas ādas tonim! Intereses pēc izmēģināju šo universālo toni arī uz māsas un draudzenes ādas – tas pats – arī viņām fluīds “derēja kā uzliets”!

Un – kāds tad ir rezultāts? Šis fluīds darbojas līdzīgi BB krēmam vai ne pārāk smagam tonālajam krēmam – tas sniedz tiešām sedzošu rezultātu, ideāli izlīdzina ādas toni, maskē nepilnības, samazina poras. Ādu attīrošo efektu, protams, nevar tā uzreiz sajust, bet skaidrs ir viens – ādai tas patīk! Āda jūtas labi, nav nekādu netīkamu reakciju. Ja ir kāda pumpa, tā nepaliek lielāka, drīzāk otrādi – pazūd ātrāk. Man šis fluīds šķita gandrīz kā otrā āda, labākajā šī teiciena nozīmē. Viens mazs mīnus gan arī – man būtu gribējies vairāk just solīto matējošo efektu. Tas kaut kā izpalika. Un tomēr – šis fluīds man ir patīkams atklājums – tam nu ir atvēlēta vieta manā vannas istabas plauktiņā – turpināsim draudzēties, jo iesākums ir ļoti skaists! 🙂

IMG_20170828_153715_resized_20170906_102537072

Izmēģināju vēl dažus produktus kombinētai/taukainai ādai no Bioderma!

Sebium H2O micelārais ūdens – īpašs attīrošs ūdens, kas nav jānoskalo:

 • Lieliski noņem un notīra dekoratīvo kosmētiku;
 • Bioloģiski regulē tauku kvalitāti un samazina to pastiprinātu izdalīšanos;
 • Nesausina ādu;
 • Bez parabēniem.

Ja runājam par micelārajiem ūdeņiem – Bioderma šķiet ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ar šo produktu mūs iepazīstināja te – Latvijā. Daudzas man zināmas sievietes pat liek vienādības zīmi starp micelāro ūdeni un zīmolu Bioderma! Šis ir micelārais ūdens tieši kombinētas/taukainas ādas īpašniecēm. Dara tas visu, ko sola, vien man šķita, ka acu dekoratīvās kosmētikas noņemšanai tas ir par spēcīgu, bet par to jau mani arī brīdināja zīmola pārstāve! Ja esi micelāro ūdeņu cienītāja, tad tev patiks!

Sebium Mat Control krēms – ādas spīdumu kontrolējošs, mitrinošs krēms:

 • Matē ādu un nogludina nelīdzenumus;
 • Bioloģiski regulē tauku kvalitāti un samazina to pastiprinātu izdalīšanos;
 • Mitrina, padara ādas tekstūru smalkāku, sašaurina poras;
 • Bez parabēniem.

Jauks dienas krēms ar izteikti matējošu efektu un ļoti labi izlīdzina ādu – tieši tās tekstūru, arī mazina poras. Sausumu neizjutu, tātad arī mitrina ādu. Tam ir viegla konsistence, tas perfekti izlīdzinās, uzreiz iesūcas ādā! Maiga, neuzkrītoša smarža. Domāju, ka jo sevišķi būs piemērots jauniešiem ar kombinētu/taukainu sejas ādu.

IMG_20170827_173608_resized_20170827_081956029

Šī bija forša iepazīšanās ar zīmolu Bioderma! Un man ir sajūta, ka, ļoti iespējams, šis ir jaunas un jaukas draudzības sākums! 🙂


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s