Laužam MĪTUS par mākslīgo iedegumu jeb kā iegūt veselīgu un starojošu ĀDAS TONI ātri, vienkārši un droši?

iedegums_nb

Skaists, veselīgs, dabīga iedeguma ādas tonis visu cauru gadu? Tāds, pie kura ir viegli, ātri un ērti tikt, turklāt – tas nekaitē ādai? Izklausās gana vilinoši, vai ne? Lasi tālāk un iepazīsties ar uzsmidzināmā iedeguma iespējām, ko piedāvā Skaistuma un solāriju Studija Double SUN!

Par uzsmidzināmo iedegumu laika gaitā ir radušies gana daudz pārpratumu. Ir dažādas pieredzes, atšķirīgas informācijas un zināšanas. Tas viss rada viedokļus, kas bieži tiek pausti, bet ne vienmēr ir patiesi. Laužam populārākos MĪTUS par uzsmidzināmo iedegumu un reizi par visām reizēm izskaidrojam, KAS ir KAS!

MĪTS NR. 1 – UZSMIDZINĀMAIS IEDEGUMS IR NEDABĪGS, PĀRĀK INTENSĪVS UN/VAI ORANŽS

Patiesībā – jaunākās paaudzes uzsmidzināmais iedegums ļauj iegūt ļoti dabīgu, īpaši tavam ādas tonim piemērotu iedegumu, kas piešķirs tev veselīgu, svaigu izskatu. Tu izskatīsies labi atpūtusies, bet ne nocepusies saulē! Double Sun studijā tiek strādāts ar Itālijā ražotu zīmola That’so uzsmidzināmo iedegumu, kas ir iemantojis popularitāti un mīlestību visā pasaulē. Tu varēsi izvēlēties no iedegumu intensitātes skalas to, kas tev piestāv vislabāk, bez bailēm, ka galarezultāts varētu būt oranžs, pleķains vai nedabīgs. Tā ir vakardiena, ko vajadzētu tur arī atstāt. Jaunākās paaudzes uzsmidzināmā iedeguma līdzekļi ir radīti tavam skaistumam un labsajūtai!

MĪTS NR. 2 – TAS KRĀSO APĢĒRBU UN PĒCĀK VAR TĒRPTIES TIKAI TUMŠĀ VEĻĀ UN DRĒBĒS

Double Sun studijā ir pieejams divu veidu uzsmidzināmais iedegums. Pirmais ir tāds, ko uzsmidzina uz ādas un tas redzams uzreiz, pateicoties sastāvā esošiem tūlītējiem iedegumu radošiem komponentiem. Tas ir iedegums, kas ļoti ļauj ietaupīt laiku un super-ātri sagatavoties, piemēram, svarīgam pasākumam vakarā, u.tml. Šī veida iedegums pirmajā brīdī var nedaudz krāsot gaišu apģērbu, taču par to nav jāuztraucas, jo apģērbu varēs viegli izmazgāt, turklāt pēcāk, turpmākajās dienās, apģērbs vairs nesakrāsosies.

Otrā veida uzsmidzināmais iedegums ir piemērots īpaši, piemēram, līgavām. Tas nekrāsos pat spilgti baltu apģērbu. Tas ir iedegums, kas, uzsmidzinot ir pilnīgi caurspīdīgs. Līdz ar to šo iedegumu ir nedaudz grūtāk uzklāt, tomēr Double Sun studijā strādā izmanīgi un zinoši speciālisti, tamdēļ par iedeguma kvalitāti un skaistumu pēcāk noteikti nebūtu jāsatraucas. Šis iedegums parādīsies aptuveni 4 stundu laikā pēc uzklāšanas.

27152502_10215573279313986_215892089_n

MĪTS NR. 3 – PIRMS UZSMIDZINĀMĀ IEDEGUMA IEGŪŠANAS NEDRĪKST LIKT MAKE-UP

Nē, nu vairs šāda ierobežojuma nav! Tas ir JAUNUMS Double Sun studijā – uzsmidzināmais iedegums sejai, kas uzklājams un ļauj iegūt perfektu rezultātu arī caur make-up! Procedūra ir ļoti ātra un vienkārša, bet rezultāts parādās pāris stundu laikā pēc tās.

MĪTS NR. 4 – TAM IR NEPATĪKAMS AROMĀTS

Arī šī nu ir vēsture. Ja savulaik paštonējošajiem līdzekļiem, gan salonos, gan mājas apstākļos lietotajiem, tiešām piemita ne pārāk patīkams aromāts, kas to lietotājiem negāja pie sirds, tad tagad tas tā vairs nav! Zīmola That’s so uzsmidzināmajam iedegumam piemīt svaigs, patīkams aromāts, kas ļaus tev justies komfortabli gan procedūras laikā, gan pēc tās, kamēr iedegums vēl pakāpeniski veidosies.

MĪTS NR. 5 – UZSMIDZINĀMAIS IEDEGUMS SAUSINA ĀDU

Izrādās – viss ir tieši otrādi! Jaunākās paaudzes uzsmidzināmais iedegums, ar kādu strādā Double Sun studijā, ādu gan mitrina un pabaro, gan izlīdzina! Jā, tā sastāvā esošās vielas pamatīgi parūpējas par ādu, lai tā būtu skaista ne vien no ārpuses, bet tiktu atjaunota un uzlabota arī no iekšienes!

23161743_188157625074704_8095465169104142336_n

MĪTS NR. 6 – TĀ IR ĶĒPĪGA PROCEDŪRA, KAS PRASA DAUDZ LAIKA

Nebūt nē – viss ir ļoti ātri un vienkārši. Pilna ķermeņa apstrāde ar uzsmidzināmo iedegumu aizņems aptuveni 15-20 minūtes + 10 minūtes, lai āda nožūtu. Savukārt tikai sejas apstrāde prasīs ap 10 minūtes no tava laika! Atceries, ka make-up vari nenoņemt, kas nozīmē, ka to nebūs arī jāatjauno! 😉 Jā, tā ir super-ātra procedūra, ko mierīgi vari paspēt veikt, piemēram, darba dienas vidū, pusdienu pauzes laikā!

MĪTS NR. 7 – UZSMIDZINĀMAIS IEDEGUMS IR SKAISTS SĀKUMĀ, PĒC TAM, MAZGĀJOTIES NOST, PALIEK NEVIENMĒRĪGS UN PLEĶAINS

Uzsmidzināmais iedegums pazūd tieši tikpat vienmērīgi, kā parādās. Bez svītrām, pleķiem, nevienmērīgiem plankumiem. Tu tikai manīsi, ka kopumā āda kļūst ar katru mazgāšanās reizi nedaudz, bet gaišāka, līdz atgriezīsies tavs dabīgais ādas tonis. Vidēji šis iedegums turas 10 dienas. Lai paildzinātu iedegumu, Double Sun studijā iespējams iegādāties mājās lietojamus papildus līdzekļus, kas ļaus skaisto vasaras sajūtu un izskatu maksimāli pagarināt!

ĪSUMĀ PAR UZSMIDZINĀMO IEDEGUMU, KO PIEDĀVĀ Double SUN studijā:

  • Procedūra ir ātra, ērta un vienkārša (līdz 30 minūtēm ķermenim; līdz 10 minūtēm sejai);
  • Iedegumam ir regulējama intensitāte;
  • Pieejams gan uzreiz redzams iedegums (ar bronzeri), gan tāds, kas parādās 4 stundu laikā pēc procedūras;
  • Iedegums ir vienmērīgs, dabīgs, svaigs un skaists, nav oranžas nokrāsas, svītru vai plankumu;
  • Noturība vidēji 10 dienas, iedegums pazūd tikpat vienmērīgi, kā parādās;
  • Apstrādājot sejas ādu, pieejams arī iedegums, kas uzklājams UZ make-up, kas iedarbojas caur to;
  • Iedegumam ir patīkams aromāts, tas mitrina, pabaro un izlīdzina ādu!

Izvēlies VASARU! 🙂

18444251_332875907127499_6437352877949190144_n

Rakstā izmantotie foto: http://www.stock.adobe.com; http://www.doublesun.lv; Instagram: @thatso_official_italy; @thatso_italy_canada


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s