10 aktuālākās SKAISTUMA un KOSMĒTIKAS tendences 2018

shapes

Kosmētikas industrija ir joma, kas attīstās gandrīz vai gaismas ātrumā. Dažādas tendences kļūst teju vai par kultu miljoniem sieviešu visā pasaulē. Kas “modē” būs šogad? Ir vērts uzzināt! 😉 

MASK MADNESS – dažādas maskas sejas un arī ķermeņa ādai turpinās savu uzvaras gājienu arī 2018. gadā! Attīrošas, mitrinošas, barojošas, ar anti-age, detox, mirdzuma efektu un vēl un vēl… Būs no kā izvēlēties!

ĶERMEŅA KOPŠANAS KULTS – kop savu ķermeņa ādu tāpat, kā to dari ar seju! Tas būs 2018. gada likums. Jo pēdējā laikā gan skaistuma industrijas pārstāvji gan citu pietuvinātu jomu speciālisti sāk runāt par to, ka mēs nereti pārlieku aizraujamies ar sejas ādas kopšanu, baidoties no novecošanās, bet aizmirstam ka šīs pazīmes visātrāk parādās pavisam citur… Piemēram, uz kakla, dekoltē, roku ādas.

DABAI (UN MUMS) DRAUDZĪGI KOSMĒTIKAS PRODUKTI UN TO IEPAKOJUMI – jo jau tā pasaulē ir tik ļoti daudz atkritumu. Dabas piesārņošana ir milzu problēma. Un par to sāk domāt arī kosmētikas zīmoli. Dabai draudzīgi iepakojumi, kas ir pārstrādājami vai sadalās. Tāpat – paši produkti, kas mums tiešām palīdz un dod labu, nevis kaitē… Ir radies pat jauns termins “clean beauty”, kas nozīmē produktus, kas nesatur absolūti nekādas kaitīgas vielas, ir pilnīgi droši gan tev, gan arī, piemēram, tavam bērnam.

2in1, 3in1 UN PAT 5in1 PRODUKTI – multi-iedarbības kosmētikas līdzekļi kļūs arvien populārāki 2018. gadā. Mērķis – it kā samazināt bundžiņu skaitu vannas istabas plauktiņos… Nu redzēsim, kā tas strādās!

KOSMĒTIKA PRET VIDES PIESĀRŅOJUMU – maskas, krēmi, serumi… it kā modes lieta, bet ne bez pamatojuma. Vides piesārņojums, ar ko saskaramies ik dienas, sevišķi dzīvojot pilsētās, piesārņo arī mūsu organismu. Un tas nonāk mūsu organismā ne vien ieelpojot, bet arī caur ādu! To lūk ir uzķēruši kosmētikas ražotāji, piedāvājot visdažādākos līdzekļus, kas palīdz mums ar to cīnīties!

SUPERVIEGLI/ CAUSRPĪDĪGI/ ŪDENS KONSISTENCES TONĀLIE LĪDZEKĻI – ar saukli “mazāk kosmētikas vairāk ādas”. Respektīvi – tonālajam līdzeklim tiešām perfekti jāsaplūst ar tavu ādu. 30, 40 un vairāk toņu viena zīmola tonālajam krēmam varētu būt pilnīga norma… Plus ūdens-viegla tekstūra un perfekts klājums. Nu – gaidīsim!

PIRMĀ VIETĀ GALVAS ĀDA, TIKAI TAD – MATI – matu kopšanas tendence šogad ir vairāk rūpēties par galvas ādu. Jo bieži vien neveselu matu problēma sākas tieši tur. Vesela galvas āda – veseli un skaisti mati!

Y-ZONAS KOPŠANA – tas nozīmē sejas apakšējo daļu, kaklu un dekoltē ādu! Jo šī ir zonas, kuras ikdienā bieži piemirstam, bet novecošanās process gan nē… Piedāvājumā būs gan maskas, gan krēmi, serumi, gan citi līdzekļi!

ANTI-AGING MAKE-UP – jo ir dažādi ādas tipi un līdz ar to – jābūt dažādai dekoratīvajai kosmētikai. Lai tai nebūtu vien dekoratīva, bet arī kopjoša funkcija. Anti-age tonālie krēmi, pūderi, make-up bāzes un pat skropstu tušas. Tas viss kļūst arvien populārāks!

REDZAMS REZULTĀTS + REĀLAS CENAS – jo kosmētikas industrijā pēdējos gados jau ir ienākuši spēlētāji, kas parāda – cenas ir UZPŪSTAS! Izejvielas, ko izmanto krēmos un citos produktos nebūt nav tik dārgas, kā mēs par tām maksājam. Jaunā tendence – vairāk ieguldīt produktos, mazāk zīmola nosaukumā. Rezultāts – produkti, par kuriem nepārmaksājam, bet, kuri strādā. Vai šai tendencei sekos vairums ražotāju… tad jau redzēsim! 🙂

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s