“Purple Light” – jauna dekoratīvās kosmētikas kolekcija no Dr. Hauschka!

Dr.Hauschka Make-up; Dr. Hauschka Make-up

Iedvesmojošas purpura nokrāsas – maigi rozā, spilgti lillā, dziļi violets… Iepazīsties ar jauno, sievišķīgo pavasara/vasaras 2018 dekoratīvās kosmētikas līniju “Purple Light” no Dr. Hauschka!

Jaunajā kolekcijā ietilpst 5 produkti:

Četri Acu ēnu paletes toņi izceļ jebkuru acu krāsu. Divas matētas un divas mirdzošas krāsu nianses paver plašas lietošanas iespējas. Pateicoties minerālpigmentiem un tādiem ārstiecības augu ekstraktiem kā melnā tēja un zīds, acu ēnas kopj jutīgo ādu ap acīm.

Pieskaņotam Acu zīmulim elegantā, pelēcīgi violetā tonī ir zīdaina tekstūra, kas veido dabīga izskata kontūru, tas ir ērti uzklājams un tušējams. Zīmuļa sastāvā esošie minerālpigmenti, – pērkonamoliņa ekstrakts, aivas vasks un šī sviests kopj jutīgo ādu ap acīm. Produktu var uzklāt gar augšējo un/vai apakšējo skropstu līniju un izpludināt ar aplikatoru, kā arī uzklāt uz plakstiņa iekšējās gļotādas.

Tonējošais pūderis padara ādu veselīgi mirdzošu un svaigu, vienlaikus izlīdzinot sejas ādas toni. Izsmalcināta krāsu kombinācija pielāgojas jebkuram ādas tonim. Pūdera kopjošā kompozīcija satur minerālpigmentus un tādus ārstniecības augu ekstraktus kā pērkonamoliņš un burvju lazda, kas rūpējas par ādu, nesausinot to. Izmantojot lielo pūderotu, apļveida kustībām sajauciet visus toņus kopā un uzklājiet tieši uz ādas vai virs tonālā krēma.

Divu toņu Lūpu spīdums ar īpašo tekstūru, kurā apvienota izcili bagātīga krāsa, intensīvs spīdums, piešķir lūpām zīdainu sajūtu. Minerālpigmenti un tādi ārstniecības augu ekstrakti kā pērkonamoliņš, mango sviests un aprikožu kauliņu eļļa izlīdzina un atjauno lūpu ādu. Lūpu spīdums pieejams maigā miesaskrāsas tonī un spilgtā ogu tonī. Uzklājiet to uz apakšējās lūpas, tad saspiediet tās un vienmērīgi aizpildiet lūpu kontūru.

Jaunie produkti pieejami pārdošanā no 01.03.2018!

Dr.Hauschka Make-up; Dr. Hauschka Make-up

Kur satiekas dekoratīvā kosmētika un māksla, var rasties kas patiesi skaists un aizraujošs! Dr. Hauschka jauno produktu vizuālajā noformējumā jūtams zviedru mākslinieces Emmas Lindstrēmas pieskāriens, viņa ir izstrādājusi kolekcijas “Purple Light” iepakojuma dizainu. Kolekcijas ideja un krāsas, kalpoja par iedvesmu mākslas darbam, kura, atsevišķas detaļas tika izmantotas dažādiem iepakojuma veidiem.

Un lūk, ieskats jaunās Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas kolekcijas prezentācijas pasākumā, pilnā ar deju, eleganci, skaistumu…


Viena doma par ““Purple Light” – jauna dekoratīvās kosmētikas kolekcija no Dr. Hauschka!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s