Kur satiekas zinātne ar kosmētiku – iepazīšanās ar Pien-DAIRY SPA!

dav

Balti, tīri, eleganti – tie ir Pien-DAIRY SPA produkti, kuru pamatā izmantotas piena sūkalas – starp citu, tiem nav analoga visā pasaulē! Man vienmēr prieks izmēģināt ko jaunu, dubults prieks, ja tas ir tepat pie mums, Latvijā, ražots. Iepazinos ar 3 Pien-DAIRY SPA produktiem – noteikti izlasi, jo ir tā vērts! 🙂

Dabīgas putas sejas ādas tīrīšanai (180ml)

dav

Šīs apjomīgās putas paredzētas ikdienas lietošanai, maigai sejas ādas attīrīšanai no netīrumiem pirms sejas kopšanas procedūrām, kā arī saudzīgai kosmētikas noņemšanai. Piena sūkalas stimulē atjaunošanas procesus ādas šūnās, padarot ādu maigāku un piešķirot tai veselīgu izskatu. Viegli puto, efektīvi mīkstina ādu, radot patīkami zīdainu sajūtu. Nesatur krāsvielas un aromatizētājus. Piemērotas jebkura tipa ādas kopšanai.

SLS and SLES-free; Parabens-free; Parfum-free; Allergens-free; PEG-free

Mans vērtējums – maigas, tomēr intensīvi sejas ādu attīrošas putas. Tām ir viegls aromāts – pēc piena vai drīzāk jogurta bez piedevām – uzreiz jau sajūtams, ka putās tiešām izmantotas piena sūkalas. Uzteicams ir 180ml tilpums, jo parasti visām sejas putām ir 150ml, par to pluss! Konsistence un putojošais efekts ir labs, tomēr ne tik bagātīgs, kā parasti ierasts, lietojot sejas putas. Bet savu uzdevumu putas veic nevainojami – sejas āda tiek attīrīta ļoti labi. Putas bez problēmām tiek galā arī ar dekoratīvo kosmētiku, pat ūdensnoturīgo. Man patika sajūta, kas ir pēc putu lietošanas – āda ir izteikti maiga, nomierināta, vienmērīgā tonī. Putas to arī mitrina, padarot kopskatu veselīgāku.

PLUSI

 • Maigas, bet iedarbīgas;
 • Liels tilpums;
 • Ļoti labi attīra ādu, tiek galā pat ar dekoratīvo kosmētiku;
 • NEKOŽ ACĪS, nekairina ādu, nesausina to;
 • Āda paliek maiga, mīksta, mitrināta, izlīdzinās tās tonis, zūd apsārtums.

MĪNUSI

 • Putas varētu labāk putot un būt bagātīgākas konsistences.

Dabīgs šampūns un kondicionieris matiem (250ml)

dav

Šis putojošais un maigais šampūns attīra matus no nedzīvajām šūnām un baktērijām, kā arī uzlabo galvas ādas sajūtu un komfortu. Sūkalu sastāvā esošās olbaltumvielas palīdz pret matu galu šķelšanos padarot tos kuplus un spēcīgus. A, C, E, H, P, B vitamīni baro matu saknes atgriežot tiem spēku, elastīgumu un veselīgu spīdumu.

Vieglas konsistences kondicionieris uzlabo matu struktūru, mīkstina matus un padara tos viegli ķemmējamus. Sūkalu sastāvā esošās olbaltumvielas spēcina matus un uzlabo galvas ādas komfortu. Kondicionieris bagātināts ar Aloe Vera ekstraktu un jojobas eļļu. Ieteicams lietot ar Pien- DAIRY SPA šampūnu.

SLS and SLES-free; Parabens-free; Parfum-free; Allergens-free

Mans vērtējums – maigi matu kopšanas līdzekļi ar jūtamu efektu. To gan nejutu uzreiz pēc pirmās lietošanas reizes, vajadzēja paiet vairākām, bet rezultāts man patīk. Šampūns ir izteikti maigs, tomēr puto ļoti labi. Tas mitrina matus jau pats par sevi, izskalojot mati nav kā salmi, kā tas nereti ir ar šampūniem. Kondicionieris ir diezgan bagātīgas konsistences, viegli klājas matos, labi izlīdzinās. Tas jāatstāj iedarboties uz pāris minūtēm, tad rezultāts ir izteiktāks. Mati kļūst ļoti viegli ķemmējami, vijīgi. Mani pārsteidza tas, ka tie neelektrizējas, lai gan aiz loga valda lieli mīnusi. Pēc jau ilgākas regulāras lietošanas ir jūtams, ka mati kļūst elastīgāki, spīdīgāki, it kā piepildītāki, kuplāki. Tie izskatās labi, jūtās un ir veselīgi. Ar galvas ādu man nekādu problēmu nav, tomēr šķiet, ka šie produkti to papildus mitrina.

PLUSI 

 • Līdzekļi sniedz redzamu efektu;
 • Jau pēc pirmās lietošanas jūtams, ka mati ir viegli ķemmējami, vijīgi;
 • Pēc ilgākas regulāras lietošanas – tie vairāk spīd, šķiet elastīgāki, veselīgāki;
 • Mitrina galvas ādu.

MĪNUSI

 • Tādus neatradu!

Par Pien-DAIRY SPA

Latvija ir viena no zaļākajām valstīm pasaulē, un šeit ir sastopami cilvēki, kas mīl dabu un pēta tās apslēptākās iespējas. Viens no Latvijas dārgumiem ir kvalitatīvi piena produkti, kas satur visas cilvēka organismam vajadzīgās bioloģiski aktīvās vielas un ir galvenais minerālvielu avots.

Piena produkti jau izsenis ir tikuši izmantoti skaistumkopšanā, un tādēļ Dr.med. asoc.prof. Dmitrijam Babarikinam, kurš vairāk kā 35 savas dzīves gadus ir veltījis pētījumiem par šo vielu ietekmi uz organismu, radās ideja par dabīgu un unikālu formulu – piena sūkalu koncentrāta izstrādāšanu un izmantošanu kosmētikā.

Tā sākās sadarbība starp Inovatīvo biomedicīnas tehnoloģiju institūtu, kuru vada profesors, un uzņēmumu SIA „Cita lieta”. Apvienojot ideju, aizrautību un zinātni, tika radīta naturālo kosmētisko produktu līnija „Pien-DAIRY SPA”. Pēc īpašas tehnoloģijas apstrādātās piena sūkalas nodrošina produktiem augstu efektivitāti ādas attīrīšanā un kopšanā.

Savu inovatīvo sastāvdaļu dēļ, Pien-Dairy SPA produktu līnijai nav analogu un tā ir unikāla visā pasaulē!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s