Baltāki zobi ar iWhite – vai tas tiešām strādā?

image1 (8)

Skaists smaids, kurš žilbina ar baltiem zobiem – domāju, ka nav neviena, kas no tāda atteiktos! 🙂 Arī es nē, tamdēļ ar interesi iepazinos ar jaunajiem zobus baltinošajiem produktiem no iWhite! Izmēģināju visu – gan kapītes, gan zobu pastu un pat īpašo birsti – vai tas strādā? Uzzini! 

iWhite Dark Stains Teeth Whitening Kit/Zobu batlināšanas komplekts, kas novērš tumšo aplikumu (34.99€)

image4 (2)

White Dark Stains ir viegli lietojams zobu balināšanas produkts, kas nekaitē zobiem un izstrādāts ar īpašo tumšo pigmentu absorbēšanas tehnoloģiju. Šis mājās lietojamais līdzeklis ir jāizmanto tikai 20 minūtes dienā, lai iegūtu tūlītēju rezultātu – līdz pat astoņiem toņiem baltākus zobus. Produktu var lietot piecas dienas pēc kārtas, panākot vēl labākus rezultātus, vai arī periodiski, kad nepieciešams. Produkts sastāv no universāla izmēra kapēm, kas piepildītas ar aktīvo želeju un higiēniski iepakotas. Vienā iepakojumā ir desmit ar želeju pildītas un lietošanai sagatavotas kapes. Lietojiet vienu kapi uz augšējās, bet otru ‒ uz apakšējās zobu rindas.

• Tās AKTĪVI NOTĪRA KAFIJAS, TĒJAS, TABAKAS UN VĪNA TUMŠOS TRAIPUS no zobu virsmas, nekaitējot emaljai: Tumšo pigmentu absorbēšanas tehnoloģija ļauj šai novatoriskajai zobu balināšanas sistēmai nodrošināt tūlītēju balinošu iedarbību.

• Tās palīdz MAZINĀT SLIKTU ELPU, ABOSRBĒJOT KAFIJAS, TĒJAS, TABAKAS UN VĪNA AROMĀTU.

• To ANTI-STAIN sastāvs efektīvi palīdz novērst jauna tumšā aplikuma veidošanos, kavējot KAFIJAS, TĒJAS, TABAKAS UN VĪNA tumšo pigmentu pielipšanu zobu virsmai.

• Tās nodrošina ļoti pieejamu kalcija avotu un tāpēc NOSTIPRINA zobus.

• Tā ir VIENA SOĻA SISTĒMA: nav jātīra vai jāvāra iemuši,
jārīkojas ar šļircēm vai sukām un jāmēra želejas daudzums.

• Kape ir veidota, lai BALINĀTU ZOBUS GAN PRIEKŠPUSĒ, GAN AIZMUGURĒ. Tas ir svarīgi, jo zobi ir caurspīdīgi un aizmugurē esošais aplikums var būt redzams arī zobu priekšpusē.

• Tās ir VIEGLI VALKĀT UN LIETOT: universālā izmēra kapes ir mīkstas un elastīgas.

• Neparedz SASTĀVDAĻU JAUKŠANU, jo katra kape ir pildīta ar pareizo balinošās želejas daudzumu, kas ir īpaši izstrādāts, lai novērstu zobu jutīgumu.

• iWhite tehnoloģijas DROŠĪBA un EFEKTIVITĀTE ir klīniski pierādīta.

image3 (2)

Mans vērtējums – šajā komplektā, ja to izmanto gan augšējiem, gan apakšējiem zobiem, ir kapītes 5 lietošanas dienām (tas arī ir maksimālais laiks, cik pēc kārtas šo produktu var izmantot). Tā kā vēlējos redzēt vislabāko rezultātu, kādu šis zobus baltinošais produkts spēj sniegt, gāju uz pilnu banku un izmantoju šīs kapītes visas 5 dienas. Lai gan ražotājs apgalvo, ka rezultātu redzēsi uzreiz, pēc pirmās lietošanas reizes, manuprāt, tas nebija tik izteikts. Reālu rezultātu es redzēju pēc 2./3. dienas (lietoju kapītes vakarā, pirms gulētiešanas). Ceturtajā dienā jau zobi ir tiešām manāmi gaišāki un 5. jeb pēdējā dienā šis rezultāts tiek nostiprināts. Vienīgais mīnuss – šajā komplektā neietilpst krāsu skala, lai es tiešām varētu nomērīt, par cik toņiem tad mani zobi ir palikuši gaišāki. Uz aci saku – par kādiem 2-3 toņiem ir. Taisnības labad gan jāteic, ka arī pirms šī produkta lietošanas zobi nebija ne ļoti tumši, ne dzelteni.

Kas attiecas uz produkta lietošana – te ne par ko nav jāuztraucas. Par visu ir padomāts, lietošana ir ļoti ērta un komfortabla. Katra kapīte ir savā iepakojumā, tās jāizņem uz jāliek uz zobiem. Sanāk, ka zobus it kā iemērksi masā, kas atrodas kapītēs. Lietošanas laikā nav nekādu nepatīkamu sajūtu, zobi nav jutīgi. Arī pēc šīm 5 lietošanas dienām, attiecībā uz jutību nekas nav mainījies. Tas, manuprāt, ir ļoti svarīgi, jo zinu, ko nozīmē arī profesionāla zobu balināšana zobārsta uzraudzībā un to pavadošā zobu jutība.

Tātad – kam derēs šis produkts? Visiem, kuri vēlas atjaunot savu zobu DABĪGO baltumu! Jā, produkts perfekti noņems lieko aplikumu, kas padara zobus tumšākus un dzeltenīgākus, turklāt-  izdarīs to ātri un bez blakusparādībām (jutība u.tml.). Izmēģini gatavojoties kādam nozīmīgam pasākumam, piemēram, kāzām. Tāpat – ja vienkārši vēlies uzmirdzēt pavasarim, izskatīties un justies patiesi sievišķīgi un skaisti! Jā, starp citu, tas taču nav apstrīdams, ka gaišs smaids liek izskatīties JAUNĀKĀM! 😉 Kopumā man ļoti patika, domāju, ka laiku pa laikam šādas 5 dienas varētu arī atkārtot! 🙂

iWhite Dark Stains zobu pasta (9.99€) un zobu birste

image1 (12)

iWhite Dark Stains zobu pasta ir paredzēta cīņai pret zobu aplikumu, ko izraisa smēķēšana, tējas, kafijas un/vai sarkanvīna lietošana ikdienā.

1.Zobu aplikuma un sliktas elpas novēršana, izmantojot Dark Pigment Absorption Tehnoloģiju. 

Šī tehnoloģija strādā pateicoties aktivētās kokogles daļiņām, kas palīdzēs absorbēt krāsvielu savienojumus, atjaunojot zobu dabisko baltumu. Bez balināšanas darbības šīs aktivētās kokogles daļiņas arī palīdzēs neitralizēt smaržīgos savienojumus, sniedzot jums svaigas elpas sajūtu.

2. Aktīvā balināšana pateicoties PAP-iWhite inovācijai

PAP tiek izmantots citos veiksmīgos iWhite produktos un ir pierādījis stipru balinošu darbību.
Iedarbojas tikai uz dabīgu zobu aplikumu, atjaunojot dabisko zobu baltumu.

3.Tumšā aplikuma novēršana, pateicoties PRET-APLIKUMA formulai

Zobu tīrīšanas laikā uz zobu virsmas izveidosies aizsargājošā plēvīte. Formula ietekmēs tumšo aplikumu to nomācot, un izveidos aizsargājošu slāni uz emaljas. iWhite Dark Stains zobu pasta ir ideāls partneris ikdienas zobu balināšanā un zobu veselības aprūpē.

iWhite Dark Stains zobu suka noņem kafijas, tējas, vīna un tabakas radīto aplikumu. Arī zobu sukas saros ir izmantota tumšo pigmentu absorbējošā tehnoloģija. Aktīvās oglekļa daļiņas, kas atrodas sukas saros, rūpējas par dabisku zobu baltumu, un tām ir spēcīgas absorbējošas īpašības, kas ļauj jūsu zobiem būt nemainīgi baltiem.

Mans vērtējums – jauks un visnotaļ noderīgs komplekts zobu ikdienas kopšanai. Man ļoti, ļoti patika birstīte, jo tās sariņi ir vidēji cieti, drīzāk uz mīksto pusi un es vienmēr dodu priekšroku šādām saudzīgām birstītēm. Par tās iedarbību uz zobu baltināšanu man pagrūti spriest, bet uzticos ražotājam – domāju, ka tāda ir! Zobu pasta ir lieliska ikdienā lietojama pasta, kas rada svaigumu, patīkamu garšu mutē. Tā lieliski tīra zobus un, protams, noņem aplikumu! Sarkanvīns un smēķēšana nav mani sabiedroti, bet kafija gan garšo… Prieks, ka beidzot ir viena pasta, kas tiešām baltina zobus, nevis tikai sola to darīt. Protams, arī šī pasta neizdarīs brīnumus padarot no dabas dzeltenu zobu emalju par sniegbaltu, tomēr tā viennozīmīgi spēj atjaunot maksimāli baltāko dabisko zobu baltumu! Lai iegūtu maksimālu efektu no šiem produktiem, tie jālieto visi vienlaikus – jāiziet gan 5 dienu baltinošo kapīšu kurss, gan ikdienā jālieto pasta un birstīte.

Lūk arī mans rezultāts pēc 1,5 nedēļu ilgas zobu mazgāšanas ar šo pastu un birstīti + 5 dienu kapīšu kursa:

image2 (4)

Vairāk par iWhite uzzini te – iWhite sāk izmantot inovatīvu balināšanas formulu ar aktivēto kokogli

iWhite produktus meklē veikalos Drogas!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s