Skaistums ACĪM un UZACĪM no Christian Faye!

image3 (7)

Laikā, kad dienas kļūst arvien garākas, siltākas un saulainākas, tā vien gribas mosties tām līdzi un arī uzmirdzēt. Man jau šķiet, ka pavasaris ir tas laiks, kad jāļauj vaļa savai sievišķībai un jāļaujas arī kādiem trakākiem izaicinājumiem, eksperimentiem un jaunumiem. Nu, piemēram, kam vēl neizmēģinātam, attiecībā uz make-up! Šoreiz par skaistiem jaunumiem no Christian Faye, ko atradīsi veikalos Douglas un www.douglas.lv!

PERFEKTAS UZACIS – tas tiešām ir viegli!

image1 (15)

Eyebrow Dip Pomade/Uzacu pomāde (24.99€)

image2 (8)

Christian Faye Eyebrow Dip Pomade – sniegsim jaunu dzīvi savām uzacīm ar vienkārši pielietojamo uzacu pomādi, kas viegli klājas gan uz ādas gan uzacu matiem. Uzacu pomāde ir ūdensizturīgā krāsā, kas skulpturē un definē uzacis. Inovatīvā formula darbojas kā uzacu praimeris un nodrošina krāsu, skulptūru un ēnojumu! Šis krēmveida, daudz-uzdevumu produkts vienmērīgi pietuvojas ādai un matiem, lai izveidotu tīras, definētas uzacis. Pieejams 4 dažādu nokrāsu toņos, lai tas būtu piemērots visām uzacu krāsām. Ar pomādi Jūsu uzacis izskatās perfekti koptas, noteiktas un nevainojamas. Komplektā ietilpst pomāde un dubult-otiņa, kas speciāli piemērota un pielāgota pomādes uzklāšanai.

Mans vērtējums – fantastisks produkts, kurā var iemīlēties. Man vispār ļoti patīk uzacu pomādes, jo ar to palīdzību uzacis var gan tonēt, gan veidot. Šī pomāde no visa, kas iepriekš lietots, atšķiras ar to, ka tās klājums ir super-viendabīgs. Pomādi lietot ir ļoti viegli, rezultāts, ko panāku ir skaists un precīzs. Pluss – uzacis izskatās pamanāmas un efektīvas, BET ne mākslīgas un uzzīmētas. Izmantoju toni “Taupe”, kas man atbilda par 100%. Noteikti jāmin arī mazā un ļoti ērtā otiņa, kas nāk pomādei komplektā – ar to rīkoties ir ērti, tai ir vidēji cieti un precīzi sariņi, kas ļauj pomādi uzklāt precīzi un tieši tur, kur vajadzīgs. Jā, pomāde pirmajā mirklī ir krēmveida, bet pēcāk it kā sacietē un veido klājumu, kas ir noturīgs un neizsmērējas.

Semi Permanent Eyebrow Makeup Duo Kit/Uzacu ēnu komplekts (34.99€)

image3 (6)

Christian Faye Semi Permanent Eyebrow Makeup Duo Kit atklāj jaunu, ātru un noturīgu uzacu noslēpumu ar Christian Faye uzacu ēnām! Tagad iegūt skaistas un pilnīgas uzacis ir vieglāk par vieglu! Jums vairs nav jāvelta ilgs laiks, lai iegūtu dabisku efektu! Uzacis ir viens no svarīgākajiem sejas vaibstu akcentiem. Parūpējieties, lai Jūsu skatiens būtu neaizmirstams! Šis uzacu ēnu komplekts maskē neregulāras, nevienmērīgas formas uzacis kā arī nepietiekamu uzacu matu daudzumu. Duo komplekti ir paredzēti, lai pielāgotos visiem toņiem. Trīs universālās sajaukšanas krāsas (Dark, Medium, Light), lai perfekts izskats. Nedaudz hailaitera tiek uzklāts zem uzacs, lai pastiprinātu efektu un palielinātu acis. Christian Faye dod acij perfektu iestatījumu! Christian Faye uzacu ēnas ir ūdens noturīgs presēts pulveris, kurš radīs skaistas uzacis un ir noturīgs līdz pat 24 h. Komplektā ietilpst uzacu ēnas, 3 dažādu veidu uzacu formu šabloni, otiņa, kas speciāli piemērota un pielāgota ēnu uzklāšanai.

Mans vērtējums – vēl viens lielisks produkts perfektām uzacīm. Ar šo sasniegt profesionālu rezultātu ir pavisam ātri un viegli. Šīs ēnas ļauj iegūt tonētas un izteiksmīgas uzacis, kas izskatās nevainojami dabīgas. Es teiktu tā – šis būs ideāls ikdienas variants un patiks visām, kuras grib perfektas uzacis ar maksimāli dabīgu efektu. Pluss – ēnas ir vēl vieglāk uzklāt, kā pomādi, ar tām vēl grūtāk nošaut greizi. Manējais ir Medium Brown tonis, kas patika un atbilda. Forši ir tas, ka komplektā nāk gan otiņa, gan šabloni. Šablonus gan neizmantoju, jo man ar uzacu formu viss ok un nav nepieciešams to koriģēt, tomēr pieļauju, ka citām tie varētu būt ļoti noderīgi. Ēnas ir noturīgas, nav kur piesieties! Ak jā – nevaru neminēt eleganto iepakojumu – ēnas ir iesaiņotas skaistā samta maciņā, kas izskatās tik sievišķīgi un ekskluzīvi! 🙂

ACU ĒNAS – piemērotas ikvienai!

image1 (14)

Quattro Eyeshadows/Acu ēnas (15.99€)

image3 (5)

Christian Faye Quattro Eyeshadows acu ēnas, kas veidotas no četriem papildinošiem toņiem – lai sasniegtu atšķirīgus izskatus. Šīs acu ēnas tika veidoti ar intensīvākiem pigmentiem un bagātīgākiem efektiem, kas spožina acis, vienlaikus nodrošinot intensitāti un kontrastu. Katra acu ēnas nokrāsa ir bagāta ar krāsu ar mīkstu, samtainu apdari. Viegli lietojams, universāls formāts vienmērīgi sajaucas un var tikt izmantots, lai nokrāsotu, izceltu un uzsvērtu acu izskatu. Izveidojiet dabisku vai veidojiet intensīvu acu izskatu, kas izgaismo, izkliedē un definē acis. Quattro acu ēnas palete četrās cildinošās krāsās, kas ļauj Jums izveidot dažādus izskatus, no dabiskiem līdz dramatiskam. Mīksti samtaina tekstūra. 

image2 (6)

Mans vērtējums – izmēģināju paleti “Green”, no kuras zaļais tonis mani arī uzrunāja visvairāk. Tas tik forši izcēla manu zaļo acu krāsu! Ēnas ir ar ļoti koncentrētu un skaistu pigmentu. Perfektas tekstūras, kas viegli klājas un labi sapludinās savā starpā. Tādas ļoti, ļoti krēmīgas, maigas patīkamas. Skaisti ir visi četri toņi, ļaujot veidot gan pavisam vieglu ikdienas make-up, gan jau ko pavisam iespaidīgu – vakara iznācienam. Krāsa ir it kā metāliska, spīdīga, bet tajā pašā laikā – tas nav tāds spīdums, no kura baidīties. Izskatās eleganti, ne “lēti”. Noturība lieliska visas dienas garumā (turklāt – gan ar, gan bez bāzes pielietošanas)!

image1 (8)

Eyeshadows Smokey Eyes/Acu ēnas (21.99€)

image1 (13)

image3 (4)

Christian Faye Eyeshadows Smokey Eyes – tāpat kā maza melna kleita, Smokey eye acs ir mūžīgi sexy! Tās var dramatiski mainīt izskatu un seju, pārveidojot meiteni stilīgā dīvā. Izveidojiet vēlamo un nenotveramo “dūmu acu” izskatu ar Christian Faye Smokey Eye paleti. Acu ēnas komplekti tiek veidoti ar intensīvākiem pigmentiem un bagātīgākiem efektiem. Dažādas faktūras apvienojas vienā paletē, lai stilizētu acis ar slāņošanās metodes tehniku. Sešas atbilstošās krāsas ideāli sajaucas viena ar otru un nodrošina optimālu ēnojumu un izgaismošanu. Šīs ēnas ir ārkārtīgi spēcīgi veidojamas, slāņojamas, dodot Jums bezprecedenta kontroli pār Jūsu izskata intensitāti. No dabiskākajiem līdz īpaši Smokey, ikkatrs izskats ir iespējams – vienkārši izveidojiet savu ideālo izskatu ar perfektu harmoniju. Lai padarītu darbu vieglāku, Christian Faye Smokey Eyes komplektiem ir unikāli izstrādāti viegli pielietojami lietošanas ceļveži ar “soli pa solim” sistēmu, kas palīdz ikvienam izveidot perfektu Smokey Eyes rezultātu. Ideāli piemērots visiem līmeņiem – no iesācēja līdz ekspertiem.

image2 (7)

image1 (12)

Mans vērtējums – izmēģināju paletes “Brown” un “Blue”. Ja salīdzina ar iepriekš aplūkotajām metāliskajām ēnām, šīs pilnībā atšķiras. Toņi ir spilgti un koncentrēti, bet daudz mierīgāki, jo matēti. Ideāli dūmakaino acu make-up veidošanai. Mani gan vairāk uzrunāja gaišie toņi, jo tie ir ideāli ikdienai – eleganti, nav kliedzoši, izskatās perfekti. Ēnas klājas viegli, patīkami. Izlīdzinās un sapludinās savā starpā bez problēmām. Noturība – ļoti laba, līdzīgi kā metāliskajai paletei.

Starp citu – zinu, ka daudzas baidās no zilajiem toņiem. Tad nu šī “Blue” palete noteikti jāizmēģina, jo tās toņi ir tik pārdomāti un eleganti, ka radīs skaistu, sievišķīgu, ne kliedzošu tēlu. Par “Brown” paleti nemaz nerunājot – tā šķiet ir tik universāla, cik vien var būt – derēs pilnīgi visām!

Kopumā – šī bija mana pirmā iepazīšanās ar Christian Faye produktiem un man ir ļoti liels prieks, ka tā ir notikusi! Fantastiski kvalitatīvi produkti par ļoti saprātīgām cenām, ko noteikti ir vērts izmēģināt!

Šos un citus Christian Faye produktus atradīsi veikalos Douglas un www.douglas.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s