Farmaceitu lolojums – Latvijā radītie Kamēlija matu kopšanas produkti!

image1 (14)

Zīmols “Kamēlija” ar saviem krēmiem sejas ādai, kā arī roku un pēdu kopšanai ir zināms un manāms “Mēness Aptieka” aptiekās jau kādu laiku, Bet tikai nupat tiem ir pievienojusies matu kopšanas līdzekļu sērija. Līdzīgi kā krēmi, arī šie produkti tiek ražoti nelielās partijās, stingrā farmaceitu uzraudzībā. No īpaši piemeklētām un atlasītām dabiskām sastāvdaļām. Iepazīstos pati un iepazīstinu tevi!

Kamēlija augstvērtīgos krēmus sejas ādai, rokām un pēdām, kā arī jaunos matu kopšanas produktus gatavo pēc laika gaitā pārbaudītām un uzticamām receptēm. Kamēlijas aptiekas farmaceiti šādus krēmus savulaik gatavoja individuāli katram klientam. Arī tagad šos produktus ar īpašu rūpību gatavo farmaceitu uzraudzībā, nelielās partijās. Līdz ar to – tie ir ekskluzīvi mūsdienu industriālajā pasaulē.

Kamēlija produktu dizainam ir piešķirta jūgendstila romantiskā elpa, kas apliecina to vērtību un eleganci. Krāšņie jūgendstila mākslinieka Viljama Morisa ziedu motīvi skaisti simbolizē augu valsts preparātu klātbūtni produktu sastāvā.

Dabīgs šampūns ar zīda proteīniem un aminoskābēm (250ml, 10.66€)

image2 (8)

Dabīgs šampūns ar zīda proteīniem un aminoskābēm, bez sulfātiem. Uzlabo matu elastību, palielina spīdumu, atjauno dabisko mitruma līdzsvaru. Nesatur alkoholu, parabēnus un SLS.

Mans vērtējums – ļoti maigs, bet efektīvs šampūns mirdzošiem matiem. Tam ir viegla konsistence, bet puto nevainojami. Labi izskalojas, atstājot matus tīrus un vieglus. Aromāts ļoti elegants un sievišķīgs, tajā pašā laikā – neuzbāzīgs. Mati pēc šampūna lietošanas kļūst elastīgi, nav sausi, sapinkojušies. Tomēr – ideālam rezultātam noteikti iesaku turpināt ar masku.

Dabīga maska ar zīda proteīniem un aminoskābēm (200ml, 11.63€)

image3 (3)

Dabīga maska matiem ar zīda proteīnu un aminoskābēm, bez sulfātiem. Baro matus, padara tos mīkstus un viegli ķemmējamus. Nesatur alkoholu, parabēnus un SLS.

Mans vērtējums – krēmīgas, vieglas konsistences maska. Jauks, svaigs ziedu aromāts, bet nav uzbāzīgs. Viegli klājas matos, izlīdzinās tajos. Turēju 3-5 minūtes. Maska redzami darbojas – burtiski sasūcas matos. Pēc izskalošanas un izžāvēšanas mati kļūst viegli, kupli, it kā piepildīti, kuplāki. Ar maigu, sievišķīgu aromātu. Pēc vairākām lietošanas reizēm – elastīgāki, un mirdzošāki (lietoju šampūnu + masku). Rezultāts ļoti iepriecina, šie noteikti ir produkti, kas manā vannasistabā varētu atrast pastāvīgu mājvietu! 🙂

Kopumā šajā Kamēlija matu kopšanas līdzekļu sērijā ietilpst 3 veidu šampūni – ar pretblaugznu kompleksu, ar Hairdensyl kompleksu un sarkanā sīpola ekstraktu, kā arī ar zīda proteīniem un aminoskābēm. Un 2 veidu matu maskas – ar Hairdensyl kompleksu un sarkanā sīpola ekstraktu, kā arī ar zīda proteīniem un aminoskābēm.

Šos un citus Kamēlija produktus meklē Mēness Aptieka aptiekās un

www.e-menessaptieka.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s