Formula Vitale – labsajūtas un skaistuma formula visai ģimenei!

30991D7C-00C3-4B21-A61F-D023F4D23364

Lai izskatītos un justos labi, reizēm ir par maz ar to, kas mūsu šķīvī vai vannas istabas kosmētikas plauktiņā. Tad talkā var nākt īpaši uztura bagātinātāji, kas veidoti tieši šim mērķim – skaistumam un labsajūtai! Mūsdienu straujajā un prasīgajā dzīves ritmā – tieši tas, kas nepieciešams 🙂 Iepazīsties ar Formula Vitale! 

Formula Vitale

Formula Vitale produkti satur vitamīnus, minerālvielas un augu izcelsmes vielas. Tie ražoti Lielbritānijā. Izstrādāti, lai dažādos dzīves posmos palīdzētu uzturēt un nodrošināt cilvēka organismu ar svarīgām uzturvielām. Produktu klāstā atrodami produkti visai ģimenei!

Formula Vitale uztura bagātinātājos esošajiem vitamīniem, minerālvielām un mikroelementiem raksturīga daudzveidīga bioloģiskā aktivitāte un tie, savstarpēji mijiedarbojoties, sniedz vēlamo efektu. Lai viena viela strādātu, pretim jābūt citām vielām. Tādējādi izstrādājot Formula Vitale produktu sastāvus, īpaša uzmanība veltīta tieši aktīvo vielu saderībai un mijiedarbībai. Sastāvā esošās bioloģiski aktīvās vielas pastiprina viena otras iedarbību, sniedzot lielāku efektu.

Formula Vitale uztura bagātinātāji:

  • Augstas kvalitātes. Tie tiek ražoti Lielbritānijā. Uztura bagātinātāju ražošanā tiek stingri ievēroti farmācijas rūpniecības kvalitātes standarti un tiek izmantotas augstas kvalitātes, iepriekš rūpīgi pārbaudītas izejvielas. Uztura bagātinātāji nav pārbaudīti uz dzīvniekiem!
  • Jauni produkti. Formula Vitale produktu pamatā ir jaunākie zinātniskie pētījumi. Papildus jau labi zināmām sastāvdaļām, produktos tiek iekļautas arī jaunas sastāvdaļas, kas padara tos vēl efektīvākus.
  • Viegli lietojami produkti. Formula Vitale produktu pamatā ir princips – 1 iepakojums = 1 mēnesis. Tie jālieto tikai 1x dienā, kas padara šo produktu lietošanu ērtu un vienkāršu.
  • Nesatur sintētiskās E-vielas. Formula Vitale produkti nesatur mākslīgos aromatizētājus, garšvielas, konservantus. Lielākā daļa produktu nesatur cukuru, cieti, sāli, lipekli.

Uztura bagātinātāju sastāvs atbilstoši ES Regulām: 178/2002 un 852/2004

Formula Vitale Beauty+ ādai, matiem, nagiem (30tab., 18.82€)

298749D9-D729-4C44-B09E-4A184123D625

Formula Vitale Beauty+ uztura bagātinātājs sievietēm satur būtiskākos vitamīnus un uzturvielas, kas nepieciešamas matu, nagu un ādas veselībai – tas ir vitamīns D, E, C, B grupas vitamīni, folskābe, tādas minerālvielas kā dzelzs (uzlabo ādas krāsu), magnijs, cinks, mikroelementi – jods (uzlabo sausas ādas un sausu matu stāvokli), mangāns (tā trūkums izraisa matu balēšanu, aptur matu augšanu, izraisa izsitumu veidošanos uz ādas), varš, hroms un selēns. Liela nozīme piešķirta B grupas vitamīniem, kas ir ļoti svarīgi matu veselībai, tie piedalās arī galvenās matu un nagu olbaltumvielas – keratīna sintēzē, kā arī uzlabo ādas stāvokli un izskatu. Savukārt C vitamīns palīdz uzlabot matu šūnu un galvas ādas barošanos, kā arī rūpējas par ādas tvirtumu un elastību. Sastāvā esošie antioksidanti aizsargā, stiprina ādas šūnas, rūpējas par ādas vispārējā stāvokļa nostiprināšanu. Beauty+ sastāvā esošais D vitamīns veicina šūnu augšanu un attīstību. No minerālvielām vissvarīgākie ir dzelzs un cinks, kas gādā par keratīna veidošanos. Cinks labvēlīgi ietekmē matu augšanu, kā arī nodrošina normālas tauku dziedzeru funkcijas un ādas hormonu darbību. Savukārt, ja organismā ir dzelzs deficīts, mati kļūst trausli un pastiprināti izkrīt.

Formula Vitale Beauty+ skaistai ĀDAI, MATIEM un NAGIEM!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Formula Vitale Active Man+ aktīvam un sportiskam vīrietim (30tab., 17.50€)

0C325519-C851-49D0-8C92-0042C5435DA4

Aizvien vairāk vīriešu sāk piekopt veselīgu dzīvesveidu – vairāk nodarbojas ar sportu, pievērš uzmanību savai ēdienkartei, uzturā iekļaujot veselīgus produktus. Taču tikai retais atceras, ka ar pārtiku, it īpaši lielas fiziskas slodzes gadījumā, organisms nevar uzņemt visus tam nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas. Tādējādi Active Man+ ir īpaši izstrādāts uztura bagātinātājs, kas palīdz nodrošināt optimālu nepieciešamo vielu līmeni fizisku treniņu (arī darba) laikā. Tā kā intensīvu sporta nodarbību laikā rodas brīvie radikāļi, komplekss papildināts ar vitamīniem B2, C un E, minerālvielām – varu, selēnu, cinku, kas veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Savukārt B grupas vitamīni palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, kā arī veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos. Vitamīns D veicina normālu imūnsistēmas darbību. Active Man+ satur arī nepieciešamās vielas veselīgai muskuļu darbībai, tāpat – veselīgai reproduktīvās sistēmas darbībai.

Formula Vitale Active Man+ AKTĪVAM un VESELAM VĪRIETIM!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Šos un citus Formula Vitale produktus meklē visās Apotheka aptiekās, kā arī www.apotheka.lv!

 

 


Viena doma par “Formula Vitale – labsajūtas un skaistuma formula visai ģimenei!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s