MICELĀRĀS dušas želejas no DOVE

6DDDA6B0-CE5A-4F59-AE53-D3373EC32C66

Sākotnēji skaistumkopšanas pasaule mūs iepazīstināja ar micelāro ūdeni. Tas kļuva par best-selleru un teju katrs zīmols radīja savu. Tālāk sekoja micelārie pieniņi, attīrošas želejas u.tml. Bet – tas viss sejas ādas kopšanai. Taču – kā ir ar ķermeni? Zīmols Dove ir spēris soli šajā virzienā, piedāvājot mums foršu jaunumu – MICELĀRĀS DUŠAS ŽELEJAS!

Ar ko tad tik īpaši micelārie produkti? Pats galvenais – tie piemēroti pat visjutīgākajām ādām. Jo micellas, kas ir šo produktu pamatā, kas sastāv no ūdens un piesaista taukvielas, spēj attīrīt ādu maigi, neberžot, nekairinot, saudzējot to. Protams, ka šis ir liels ieguvums arī ķermeņa ādas kopšanā, kas daudz biežāk kā sejas āda, mēdz būt sausa un jutīga – gan mainotiem gadalaikiem aiz loga, gan esot apkārtējās vides faktoru ietekmē.

Dove piedāvā divas jaunas dušas želejas, abas veidotas uz micelāro tehnoloģiju bāzes:

Dove Sensitive skin dušas želeja (250ml, 3.09€/ 500ml, 5.09€)

73A36488-4F02-4FCE-8CDC-7DB90EDA8939

Ļoti maiga dušas želeja, hipoalerģiska, piemērota pat visjutīgākajai ādai. Attīra, vienlaikus mitrinot un nomierinot. Fantastiska, krēmīga konsistence, maigi, bet bagātīgi puto. Jauks aromāts, kas ir gana neitrāls, lai patiktu kā Viņai, tā Viņam. Āda pēc mazgāšanās paliek gluda un maiga, nav savilkta, sausa, jutīga. Dušas želeja nesatur ziepes. Šis varētu būt tāds super-universāls produkts un patikt visai ģimenei.

Dove Anti-stress dušas želeja (250ml, 3.09€/ 500ml, 5.09€)

6C546D87-B8D3-44A8-AF53-7075C2C73AD0

Dušas želeja ar maigu, relaksējošu sandalkoka un jasmīna aromātu. Ļauj atgūt mieru un līdzsvaru. Maigi attīra ādu, nekairinot un saudzējot to. Līdzīgi, kā iepriekšējai dušas želejai, arī šai ir tā pati, Dove dušas želejām raksturīgā konsistence – super-krēmīga un maiga. Sajūta, it kā mazgātos ar krēmu. Lieliska iedarbība uz ādu – tā kļūst maiga un gluda, 0% sausuma vai savilkuma sajūtas! Piemērota prasīgai, sausai un jutīgai ādai.

Šīs un citas Dove dušas želejas meklē veikalos Drogas un www.drogas.lv!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s