Grūtnieču un jauno māmiņu veselībai, labsajūtai un skaistumam – Formula Vitale Pregna + līnija

2206D92C-59B8-46F4-B0E8-32F58E60F05F

Grūtniecības un zīdīšanas periods ir īpaši sievietes mūžā. Tas ir laiks, kad sievietes organisms izdara milzīgu darbu. Un, lai to paveiktu godam, pie tam – saglabājot savu veselību, labsajūtu un skaistumu, nereti ir nepieciešama palīdzība no malas. Iepazīsties ar Formula Vitale Pregna + vitamīnu kompleksiem grūtniecības un zīdīšanas periodā! 

Formula Vitale

Formula Vitale produkti satur vitamīnus, minerālvielas un augu izcelsmes vielas. Tie ražoti Lielbritānijā. Izstrādāti, lai dažādos dzīves posmos palīdzētu uzturēt un nodrošināt cilvēka organismu ar svarīgām uzturvielām. Produktu klāstā atrodami produkti visai ģimenei!

Formula Vitale uztura bagātinātājos esošajiem vitamīniem, minerālvielām un mikroelementiem raksturīga daudzveidīga bioloģiskā aktivitāte un tie, savstarpēji mijiedarbojoties, sniedz vēlamo efektu. Lai viena viela strādātu, pretim jābūt citām vielām. Tādējādi izstrādājot Formula Vitale produktu sastāvus, īpaša uzmanība veltīta tieši aktīvo vielu saderībai un mijiedarbībai. Sastāvā esošās bioloģiski aktīvās vielas pastiprina viena otras iedarbību, sniedzot lielāku efektu.

Formula Vitale uztura bagātinātāji:

  • Augstas kvalitātes. Tie tiek ražoti Lielbritānijā. Uztura bagātinātāju ražošanā tiek stingri ievēroti farmācijas rūpniecības kvalitātes standarti un tiek izmantotas augstas kvalitātes, iepriekš rūpīgi pārbaudītas izejvielas. Uztura bagātinātāji nav pārbaudīti uz dzīvniekiem!
  • Jauni produkti. Formula Vitale produktu pamatā ir jaunākie zinātniskie pētījumi. Papildus jau labi zināmām sastāvdaļām, produktos tiek iekļautas arī jaunas sastāvdaļas, kas padara tos vēl efektīvākus.
  • Viegli lietojami produkti. Formula Vitale produktu pamatā ir princips – 1 iepakojums = 1 mēnesis. Tie jālieto tikai 1x dienā, kas padara šo produktu lietošanu ērtu un vienkāršu.
  • Nesatur sintētiskās E-vielas. Formula Vitale produkti nesatur mākslīgos aromatizētājus, garšvielas, konservantus. Lielākā daļa produktu nesatur cukuru, cieti, sāli, lipekli.

Uztura bagātinātāju sastāvs atbilstoši ES Regulām: 178/2002 un 852/2004

Formula Vitale Pregna + Multi vitamīni grūtniecēm (30 tab., 25.75€)

38152147-4995-4C70-A9C8-96B2FB1CC46D

Grūtniecēm īpaši jāpiedomā par sava organisma stiprināšanu, bērna veselīga attīstība un drošība kļūst prioritāra. Šis ir laiks, kad pieaug vajadzība pēc noteiktiem vitamīniem un minerālvielām, piemēram, folskābes uzņemšana pozitīvi ietekmē gan māmiņas organismu grūtniecības laikā, gan augļa attīstību, turklāt palīdz atjaunoties sievietes organismam arī pēc grūtniecības. Pregna Multi satur visus grūtniecības periodam nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas. Sastāvā ir gan folskābe, dzelzs, vitamīni A (dabīgā beta karotīna formā), B, D u.c. Formulā ietverts arī magnijs, kas uzlabo asinsapgādi grūtniecības laikā. Tas palīdz nodrošināt gan pareizu sirdsdarbību, gan regulē ķermeņa temperatūru.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

1A984D95-3B4E-4483-9C5E-3D455D7677E2

Formula Vitale Pregna + Omega vitamīni grūtniecēm ar zivju eļļu (30 tab., 25.75€)

9D9F53DB-4DAA-48E7-91B7-92291A967D5C

Šis vitamīnu un minerālvielu komplekss savā būtībā ir līdzīgs jau iepriekš aplūkotajam – Pregna + Multi kompleksam, tikai šajā ir ietverta vēl kāda būtiska sastāvdaļa – kvalitatīva zivju eļļa, kas nodrošina topošajai māmiņai un mazulim tik nepieciešamās Omega-3 taukskābes.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

21127524-45CA-48F2-BA9B-7915279F36B1

Formula Vitale Pregna + Baby vitamīni sievietēm bērna zīdīšanas periodā (60 tab., 30 kaps., 25.90€)

F497F08F-CFCC-451E-B59A-3CA505AFF36C

Mazuļa zīdīšanas periodam paredzētais Pregna Baby komplekss gādā par māmiņas veselību pēc dzemdībām un nodrošina piena veidošanos. Laktācijas periodā arī palielinās vajadzība pēc vitamīniem un minerālvielām, kuri nepieciešami dažādu procesu nodrošināšanai māmiņas un bērna organismā. Pregna Baby ir izstrādāts tā, lai māmiņa un bērniņš tiktu nodrošināts ar adekvātu vitamīnu un minerālvielu uzņemšanu. Bērna zīdīšanas periods paredz pastiprinātu vajadzību pēc kalcija, cinka, dzelzs. Kalcijs nepieciešams ne vien bērna intensīvajai attīstībai, bet arī jaunās māmiņas kaulu sistēmai, jo palīdz saglabāt veselus zobus, līdzsvaro nervu sistēmu. Īpaša uzmanība pievērsta arī tam, lai tiktu uzņemta folskābe, jods un dzelzs pietiekamā daudzumā. Zīdīšanas procesā mazulim ar pienu tiek dota arī imunitātes un spēks. Ja trūkst vitamīnu, minerālvielu un svarīgu taukskābju, to izjūt ne vien mammas organisms, bet samazinās arī piena kvalitāte.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

DF6BD2FA-290D-45A2-9EBB-A720F48FB4BB

Šos un citus Formula Vitale produktus meklē visās Apotheka aptiekās, kā arī www.apotheka.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s