Jūras spēks ādas kopšanā – iepazīšanās ar zīmolu Thalgo

807A62C8-F9DE-4547-83C1-9AC963CDEB7A

Zīmolu Thalgo zināju un biju pamanījusi jau sen, bet – kaut kā nebija sanācis iepazīties tuvāk. Šī zīmola pamats un spēks ir tieši ūdens – okeāni, jūras un bagātības, kas tur slēpjas. Ko šie dārgumi var dot ķermeņa un sejas ādas kopšanā – uz to atbild Thalgo.

Par THALGO

Franču kosmētikas zīmolam Thalgo ir sena, jau 50 gadu vēsture, šo gadu laikā tas ir kļuvis par vienu no ietekmīgākajiem sejas un ķermeņa ādas kopšanas zīmolu, ko izmanto SPA centri un skaistumkopšanas saloni, tāpat – miljoniem sieviešu savos ikdienas skaistuma rituālos mājās.

Zīmola stāsta un spēka pamats ir OKEĀNS – jo gluži kā okeāni un jūras klāj 70% zemeslodes virsmas, arī cilvēka ķermenis sastāv no 70% ūdens. Ūdens – tas ir spēks. Un tieši okeānos un jūrās dzīvība ir pastāvējusi vissenāk. Viens no lielākajiem okeānu  un jūru dārgumiem ir tieši aļģes – tās arī tiek plaši izmantotas Thalgo produktos. Aļģēs ir virkne vērtīgu vielu, ko mūsu āda spēj viegli asimilēt un izmantot. Tās palīdz dažādām ādas problēmām un nepilnībām, ļaujot ādai kļūt veselai un skaistai.

Thalgo produkti balstīti uz virkni zinātnisku pētījumu, inovācijām un jaunām tehnoloģijām.

***

Es iepazinos ar diviem jaunumiem no zīmola Thalgo – ķermeņa kopšanas produktiem, kas paredzēti lietošanai mājas apstākļos, iekļaujot tos savā ikdienas skaistuma rituālā:

JAUNUMS – atjaunojoša dušas želeja un mitrinošs ķermeņa pieniņš

B5EA896E-0686-4657-AF46-AF35AD8049DE

84339FAA-F0BE-4EE1-8CB3-B53BC1CF0C29

Šie ir izteikti ikdienas lietošanai paredzēti produkti, kas, varu teikt pilnīgi droši, patiks visām! Ar fantastiski svaigu, jūras un ūdens piesātinātu aromātu, lieliskām tekstūrām un patīkamu rezultātu. Dušas želeja ir maiga, patīkama, aromātiska. Lietojot uzmundrina un atsvaidzina, sagatavo dienai vai relaksē vakaram. Ādai patīk – tā ir maiga, gluda, nav sausuma un savilkuma sajūtas. Savukārt ķermeņa pieniņš ir ļoti viegls, piemērots efektīvai ādas mitrināšanai, tajā pašā laikā – ērti lietojams, jo iesūcas ādā momentā. Nav taukains, lipīgs, smagnējs. Ar vieglu un svaigu jūras aromātu. Atgādina vasaru, bezrūpību, sauli un pludmali… Man ļoti patika. Patiesībā – izmēģinot šos ir skaidrs – šī nebūs mana pirmā un vienīgā satikšanās ar Thalgo 🙂

Vai tu esi izmēģinājusi kaut ko no Thalgo?


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s