Košam, saulainam un krāsainam rudenim – FLORADIX!

13B46778-1489-4907-B88B-B9121AE41A6B

Rudens ir laiks, kad gadu no gada intensīvi sākam domāt par savu un savu tuvo, mīļo imunitātes stiprināšanu! Protams, ka aptieku plaukti vai lūzt no dažādiem uztura bagātinātājiem šim mērķim, bet šoreiz iepazīstos ar ko interesantu – Floradix šķidrajiem vitamīniem, kuru sastāvā ir augu ekstrakti, augļu sulu koncentrāti. Tie ir ne vien maksimāli dabīgi, bet arī garšīgi, turklāt – daudz ātrāk un vieglāk uzsūcas mūsu organismā un tiek pilnvērtīgi izmantoti! 

Floradix Dzelzs Floravital (250ml, 11.09€)

5cc3062d449f556dac0f415c7c33a433

Florovital ir uztura bagātinātājs šķidrā formā, kas satur organisko dzelzi (II) no dzelzs glikonāta un B2, B6, B12 un C vitamīnus, kas palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

Sastāvā augu ekstrakti un augļu sulu koncentrāti. Dzelzs, B2, B6, B12 un C vitamīni palīdz mazināt nogurumu un nespēku. Bez lipekļa. Bez rauga.

Dzelzs (kopā ar B6 un B12 vitamīniem) veicina normālu sarkano asinsķermenīšu veidošanos un dzelzs veicina arī normālu hemoglobīna veidošanos. Turklāt C vitamīns uzlabo dzelzs absorbciju.

Florovital sastāvā ir dzelzs no dzelzs glikonāta, kam ir augstākās uzsūkšanās spējas. Florovital ir viegli uzņemt un tas palīdz nodrošināt dzelzs, B1, B2, B12 un C vitamīnu balansu.

Tā kā uzturvielas Floravital sastāva jau ir šķidrā formā, tās uzsūcas gremošanas sistēmā daudz ātrāk salīdzinājumā ar tabletēm.

Florovital sastāvā ir īpaši atlasīti augi un augļu sulu koncentrāti, kas nodrošina patīkamu garšu.

Florovital sastāvā nav alkohola, konservantu, krāsvielu vai garšas pastiprinātāju. Sastāvā nav laktozes un tas ir piemērots veģetāriešiem.

Florovital ir īpaši piemērots sievietēm (tostarp grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti), vīriešiem, bērniem, pusaudžiem, senioriem, cilvēkiem atveseļošanās periodā, veģetāriešiem, vegāniem un visiem, kam ir aktīvs dzīvesveids.

Floradix Epresat multivitamīni (250ml, 14.36€)

8832-DEFAULT-L

Uztura bagātinātājs ar multivitamīniem šķidrā formā. Sastāvā augļu sulu koncentrāti un augu ekstrakti. Vitamīni A, B6, C un D veicina normālu imūnsistēmas darbību. Nesatur konservantus, krāsvielas un laktozi. Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt pudeli.

Epresat ir garšīgs uztura bagātinātājs, kura sastāvā esošie vitamīni A, B6, C un D veicina normālu imūnsistēmas darbību. Vitamīni B1(tiamīns), B2(riboflavīns), B6, C un niacīns palīdz nodrošināt cilvēkam normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.

Vitamīni B2, B6, C un niacīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Vitamīni B1, B6, C un niacīns veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Epresat šķidro uztura bagātinātāju ir viegli lietot, tas palīdz nodrošināt sabalansētas vitamīnu A, D, E, C, B1, B2, B6 un niacīna devas. Floradix Epresat ir ērti lietojams, jo gremošanas sistēma šķidrumu uzņem daudz vieglāk un ātrāk, salīdzinot ar tabletēm.

Epresat sastāvā ir īpaši atlasīti augi un augļu sulu koncentrāti, kas nodrošina patīkamu garšu. Epresat sastāvā nav alkohola, konservantu, krāsvielu vai mākslīgu aromatizētāju. Sastāvā nav laktozes un tas ir piemērots veģetāriešiem.

Floradix Saludynam (250ml, 11.42€)

81OYTMyyHQL._SY450_

Kalcijs, magnijs, D vitamīns un cinks palīdz uzturēt kaulu veselību. Kalcijs, magnijs un D vitamīns palīdz uzturēt zobu veselību. Turklāt, D vitamīns veicina normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu, kā arī palīdz uzturēt normālu kalcija līmenis asinīs.

Saludynam ir viegli lietot un tas palīdz saglabāt kalcija, magnija, cinka un D vitamīna līdzsvaru. Tā kā šīs uzturvielas Saludynam sastāvā jau ir izšķīdinātā veidā, tās gremošanas sistēmā uzsūcas ātrāk, salīdzinot ar tabletēm.

Saludynam ir patīkama garša, pateicoties rūpīgi atlasītiem augu un augļu sulu ekstraktiem. Saludynam sastāvā nav alkohola, konservantu, krāsvielu un mākslīgu aromatizētāju. Tas nesatur glutēnu (lipekli), laktozi un ir piemērots veģetāriešiem.

Saludynam ir piemērots visiem, īpaši sievietēm, pusaudžiem, senioriem, sportistiem, kā arī visiem, kuriem pietrūkst kāda no augstākminētajām uzturvielām. Saludynam ir piemērots grūtniecēm, un mātēm, kas baro bērnu ar krūti.

***

Mans vērtējums – Floradix pamatā ir zināms ar saviem dzelzs preparātiem, tā to iepazinu arī es. Šis – Floradix Floravital ar papildus pievienotiem vitamīniem ir ļoti labs. To lietoju gan tagad, gaidot savu otro mazuli, gan pirms tam, kad bija tāda nepieciešamība. Uzlabo dzelzs rezerves un novērš nogurumu. Man vislabāk patīk tas, ka ir garšīgi! Dzelzs preparātiem tas ir būtiski, jo bieži vien šķidrie dzelzs līdzekļi ir pat ļoooti nejauki pēc garšas. Jā, arī šim es jūtu cauri dzelzs garšu, bet tā ir saldena un nav nepatīkama. Savukārt Epresat un Saludynam vispār ir kā konfektes 🙂 Forša izvēle tieši rudenī vai pavasarī, kad organismam bieži vien nepieciešami papildus vitamīni, lai stiprinātu un uzturētu labu imunitāti. Un ir garšīgi! Papildus pluss par to, ka šo preparātu sastāvā nav alkohola, konservantu, krāsvielu vai garšas pastiprinātāju, arī laktozes un tas ir piemērots veģetāriešiem! Tos var lietot arī sievietes grūtniecības laikā!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI. UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

 


2 domas par “Košam, saulainam un krāsainam rudenim – FLORADIX!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s