Laiks vannai – kopā ar Ceano Cosmetics!

BDFE840E-AF51-4D7A-90BF-B62D9AAA9B1E

Nupat jau stāstīju par savu iepazīšanos ar jauko pašmāju kosmētikas zīmolu Ceano Cosmetics. Biju pārsteigta par tā plašo produktu klāstu, kurā ir kopjoši labumi arī sejai, rokām, kājām (vairāk lasi – Iepazīšanās ar Ceano Cosmetics – dabīgi, aromātiski, ražoti Latvijā). Taču šoreiz par pašu pamatu pamatu – šī zīmola piedāvātajiem produktiem ķermeņa kopšanai ikdienā – vannai un dušai! Kā tu domā – cik dažādas vannas bumbas piedāvā Ceano Cosmetics? 20, 50, 80…? Lasi tālāk, var gadīties, ka būsi pārsteigta 😉

Dušas želejas “Augļu kokteilis” un “Liepziedi” (200ml)

38519323-9706-4A18-812B-052761ABB167

Dažādu aromātu dušas želejas, kuras piemērotas visiem ādas tipiem. Tās lieliski attīrīs un atsvaidzinās ādu, kā arī uzlabos pašsajūtu. Pēc dušas želejas lietošanas āda saglabās viegli gaisīgu aromātu.

Mans vērtējums – dušas želejas ikdienas lietošanai visām, kurām patīk izteikti, dažādi un interesanti aromāti. Ceano Cosmetics dušas želeju klāstā ir 27(!!!) dažādu aromātu dušas želejas! Manu vannas istabu piepildīja augļu kokteiļa un liepziedu aromāti – abi jauki, svaigi, izteiksmīgi un sulīgi. Taču bez šiem piedāvājumā ir vēl daudz jauka, sākot no Lavandas, Kumelītes, turpinot ar Mango vai Meloni un visbeidzot arī tādi aromāti, kā Romantic Love, Amor, Sunlight un Angel eyes… Pati dušas želeja attīra, atsvaidzina, jauki puto. Patiks gan viņai, gan viņam (ar atbilstošu aromātu)! 😉

Aromātiskās vannas bumbas

1B6B2A38-B4FA-4FC3-803F-53835D158014

Ar rokām gatavotās bumbas satur vīnogu kauliņu eļlu, jūras sāli un ēteriskās eļļas. Katra pelde vannā būs īpaša un piešķirs devu dzīvesprieka! Dabisks produkts ar mīkstinošu un mitrinošu iedarbību, brīnišķīgi smaržo un izklaidējoši burbuļo. Ieteicams visu ādas tipu kopšanai.

Mans vērtējums – Ja vien varēsi izvēlēties savējo no ~ 100(!!!) dažādiem vannas bumbu aromātiem, ko piedāvā Ceano Cosmetics, tad vannas prieki var sākties! 🙂 Jā, protams, vannas bumbas ir jau sen zināma un pārbaudīta vērtība, kas patiks gan ķermenim, gan prātam un garam. Forša, silta, putojoša, jauki smaržojoša vanna vienkārši nevar nepatikt… sevišķi drēgnos un tumšos rudens un ziemas vakaros. Ceano Cosmetics tiešām pārsteidz ar savu dažādību vannas bumbu aromātu ziņā, nebaidīšos teikt – te viņiem konkurentu nav 🙂 Pašas bumbas arī lietošanā ir super – jauki bagātina ūdeni ar ādu mitrinošām un barojošām vielām. Nedaudz puto, nedaudz iekrāso vannas ūdeni, lai vannošanās būtu vēl baudāmāka. Foršs produkts – ne ko pielikt, ne atņemt!

Ar šiem un citiem Ceano Cosmetics produktiem iepazīsties www.ceanocosmetics.com!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s