ANANĀSU rīti un MELLEŅU vakari jeb JAUNĀS 2in1 zobu pastas no ECODENTA!

98F1A2E9-46AB-4CAD-A547-36AC56DB2354

Kad apnikušas ierastās un tik vienādās piparmētru zobu pastas, jāizmēģina šis jaunums no Ecodenta! Ananāsu zobu pasta rītiem un Melleņu zobu pasta vakariem – garšīgas, ļoti aromātiskas, foršas lietošanā un interesantas 🙂 lai piešķirtu nelielu eksotikas devu ikdienai! 

Ananāsu zobu pasta lietošanai no rīta & melleņu zobu pasta lietošanai vakaros (2x100ml)

797A2B41-EECB-4712-BE58-51AA07607F58

Un ja nu mēs teiksim, ka no rītiem un vakaros zobiem nepieciešama atšķirīga kopšana? Tieši tādēļ mēs esam radījuši 2 unikālas, dabīgas formulas. Rīta formula sagatavo jūsu zobus dienai, ne tikai aizsargājot pret aplikumu un stiprinot emalju, bet arī dabīgi balinot un piešķirot ilgstošu tīrības sajūtu. Vakara formula nomierina zobus un smaganas pēc garās dienas un padara tos mazāk jutīgus. Jūsu zobiem tas patiks!

ANANĀSU RĪTI

791BAAE4-CB94-480E-88BE-DFE382005E9D

Aromātiska, garda un iedarbīga zobu pasta lietošanai no rītiem. Jauki iztīra zobus, piešķir svaigumu, kas ir noturīgs. Zobu emalja paliek izteikti gluda, pateicoties enzīmiem, ko satur ananāss! Dabīgi baltina, palīdzot noņemt aplikumu. Forša un interesanta zobu pasta, kad apnikušas ierastās piparmētru garšas un gribas ieviest savā ikdienā ko eksotiskāku 🙂

MELLEŅU VAKARI

C7075D8C-3B4B-410F-982A-B5BF138DB411

Šī man ĻOTI patika 🙂 Tik garšīga, ka apēst gribas! Jauki smaržo, perfekti attīra zobus. Atsvaidzina elpu. Piemērota arī jutīgiem zobiem un smaganām – pārbaudīju! Kopumā šis komplekts ir foršs un ieteicams, lai izrautos no ikdienas zobu kopšanas rutīnas, atsvaidzinot un padarot to vienkārši interesantāku!

Lasi arī – No melna par baltu jeb jaunie ECODENTA mutes kopšanas līdzekļi ar AKTIVĒTO OGLI baltam smaidam!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s