Jūras dzīvības serums, BB nakts maska un attīrošs 2in1 līdzeklis – iepazīstos ar Algotherm pieeju sejas ādas kopšanai!

9971D9DB-1875-4519-B07A-01CCBEFFAC69

Jau produktu nosaukumi ieintriģē un liek vēlēties tos iepazīt tuvāk, vai ne? 🙂 Bet patiesībā – šī ir mana pirmā iepazīšanās ar zīmola Algotherm produktiem tieši sejas ādas kopšanai. Daudz jauka ir dzirdēts, vēlējos pārliecināties pati – vai man arī patiks? Izvēlējos 3 dažādus, bet tieši man piemērotus produktus. Kādi bija – uzzini! 

Algotherm Algotime Expert Jūras dzīvības serums / Marine Life Serum (30ml, 65.40€)

3CF75FBB-D8B3-4B52-9812-AE49248153CF

Ar savu īpašo un bagātīgo konsistenci, serums visaptveroši iedarbojas pret 4 ar vecumu saistītām ādas problēmām (grumbas, tvirtuma zudums, izmaiņas sejas kontūrā un tumšie plankumi). Smalkās grumbiņas tiek izlīdzinātas, sejas kontūra izskatās stingrāka un tumšie plankumi mazinājušies. Āda tiek nevainojami mitrināta un pabarota, tā izskatās jaunāka. Pēc uzklāšanas ilgstoši saglabājas ādu remdējošā iedarbība un mirdzums. Iepakojumā nepaliek neaizsniedzams produkta atlikums, jo tas iepakots vakuumā.

Mans vērtējums – burvīgs serums sejas ādai, kas ir viens no labākajiem, kādu esmu lietojusi vairāku pēdējo gadu griezumā. Tam ir ļoti viegla, patīkama konsistence, kas jauki klājas un ātri iesūcas ādā. Pērļu krāsa un nelielais mirdzums ir redzams arī uzklājot – sejas ādas tonis tūlītēji tiek uzlabots, izlīdzināts, padarīts mirdzošāks. Arī aromāts ir viegls un elegants. Ar vienu vārdu sakot – šo serumu ir prieks lietot!

Mans galvenais iemesls, kādēļ izmēģināju šo serumu – pigmentācijas plankumi, kas parādījušies uz pieres un nedaudz uz deguna. Protams – saules staru ietekmē pēc šī gada skaistās vasaras. Nu, lietojot serumu jau apmēram 1,5 mēnešus, varu teikt – TAS DARBOJAS! āda ir palikusi ne vien stingrāka un tvirtāka, bet arī pigmentācijas plankumi sāk zust. Tie, protams, ir vēl redzami, bet ir ievērojami mazāki, blāvāki. Kopskats – veselīgāks, dzīvīgāks. Man pilnīgi ir sajūta, ka āda apēd šo serumu, cik ļoti tai patīk! Burvīgs produkts, ko turpināšu lietot un vēlos izmēģināt arī citus produktus no Algotherm Marine Life līnijas!

Algotherm Algomask Attīrošā eksofoliācijas maska / Purifying Exfoliating Mask (50ml, 15.90€)

431D433F-818B-4FF5-B4E8-5778D9CDA265

Divējāda iedarbība uz blāvu, kombinētu vai taukainu ādu – maigs skrubis un maska. Absorbē tauku sekrētus, attīra un sašaurina poras. Āda izskatās atjaunota.

Mans vērtējums – maska & skrubis 2in1! Jauks produkts, kas varētu patikt lielākajai daļai, jo nav pārāk agresīvs, abrazīvs. Drīzāk – maigs, bet efektīvs. Lieto klājot uz sejas ādas kā masku, paturot 10 minūtes, tad ar maigām apļ-veida kustībām skrubē ādu un noskalo ar siltu ūdeni. Jauks produkts ādas papildus attīrīšanai pāris reizes nedēļā. Ļoti labi noņem lieko spīdumu, padara ādu matētu, attīra un nedaudz sašaurina poras. Ādas izskats uzlabojas, tonis izlīdzinās. Man kā jutīgas (bet arī kombinētas/taukainas) ādas īpašniecei šis produkts patika, jo tas ādu nekairināja, neradīja dedzināšanas sajūtu, apsārtumu, kā tas šad tad gadās ar citām attīrošajām sejas maskām.

Algotherm Algomask BB nakts maska / BB Night Mask (50ml, 19.20€)

F3D980A8-E1FB-4F72-9632-8BACF5F9568D

Optimāla mitrināšana visiem ādas tipiem. Maska iedarbojas naktī, lai no rīta Jūs pamostos, ar zīdaini maigu ādu. Āda tiek atjaunota un atsvaidzināta.

Mans vērtējums – vēl viens atradums no Algotherm zīmola! 🙂 Burvīga mitrinoša nakts maska, kas savu darbiņu veic ļoooti pārliecinoši. Maiga, gēl-krēma tekstūra, viegli klājas un jauki iesūcas ādā. Burvīga, maiga smarža. Āda jau uzreiz jūtas komfortā, bet no rīta pamostoties ir maiga un mīksta kā zīdainim! Lielisks produkts, kas patiks gan visām sausas ādas īpašniecēm, gan pārējām. Ideāls rudens un ziemas sezonai, kad atsākas apkures laiks, sausais gaiss iekštelpās un lielie temperatūras kontrasti, ārā dodoties.

Maska uzlabo ādas mitruma līmeni, palīdz novērst kairinājumu, apsārtumu, atjauno komforta sajūtu. Uzlabo arī ādas toni un izlīdzina tekstūru. Es to lietoju 2-3x nedēļā nakts krēma vietā – iesaku!

Meklē šos un citus zīmola Algotherm produktus labākajās aptiekās Latvijā un u/v Stockmann! 


3 domas par “Jūras dzīvības serums, BB nakts maska un attīrošs 2in1 līdzeklis – iepazīstos ar Algotherm pieeju sejas ādas kopšanai!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s