Atklājums – Algotherm aizsargājošais fluīds

EE4F4CD5-5E06-4E05-83E8-3BA08384D313

Kolīdz ziema klāt, arī mana sejas āda liek par sevi manīt. Pēc dabas jutīga un ar tieksmi uz apsārtumu, tā sāk niķoties, kad aukstais gaiss ārā un sausais, siltais iekštelpās spēlējas ar to. Apsārtums, sevišķi vaigu galos un uz deguna, kļūst izteiktāks. Ādas labsajūta tiek traucēta. Šis produkts no Algotherm man ir jauks atklājums. Lietoju to pavisam nesen, bet efekts ir tūlītējs – uzzini vairāk! 

Algotherm Algosensi Augstas panesības aizsargājošs fluīds (50ml, 27€)

12154444-BD98-45BC-A243-4FCB37EE2AB7

Burvīgs produkts rudens un ziemas sezonā (bet pieļauju, ka – arī vasarā) jutīgai sejas ādai! Ļoti viegls, maigs, ādai patīkams ar tūlītēju iedarbību. Tas remdē un koriģē ādu. Mitrina, samazina nepatīkamās sajūtas, nomierina, mazina apsārtumu. Lietots vakarā – atjauno ādas labsajūtu, komfortu. No rīta – palīdz aizsargāt ādu dienas laikā.

Pēc konsistences viegls un iesūcas ādā nekavējoties. Ar maigu, gandrīz nemanāmu aromātu. Manai kombinētajai ādai pietika ar šo fluīdu vien, bet sausai ādai tas derēs kā solis pirms iecienītā dienas vai nakts krēma. Vislielākais pluss no manis par to, ka fluīds izteikti nomierina ādu un noņem apsārtumu. Āda kļūst maiga, gluda, patīkama. Izlīdzinās tonis, tā izskatās veselīga un atpūtusies.

Meklē šo un citus zīmola Algotherm produktus labākajās aptiekās Latvijā un u/v Stockmann! 

 

 


4 domas par “Atklājums – Algotherm aizsargājošais fluīds

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s