JAUNUMS – sejas mazgāšanas līdzeklis ar KOKOGLI no The Body Shop

EF56D76C-E711-42AA-B6EF-1635CA7CE18F

Attīrošie līdzekļi ar kokogli ir modē! Tādus piedāvā ne viens vien kosmētikas ražotājs. Taču The Body Shop produkti atšķiras ar savām izejvielām – to sastāvā ir kokogles no Himalaju kalnu pakājes. Maskai, kas bija pirmā šajā sērijā un ziepītēm nu pievienojusies arī attīroša želeja – iepazīsimies!

Himalaju kokogļu mazgāšanas līdzeklis sejai (125ml, 15.90€)

100% vegānisks sejas mazgāšanas līdzeklis. Sastāvā bambusa kokogles no Himalaju kalniem, kaolīna māls un tējas koka eļļa no Kenijas. Piemērots dziļai sejas ādas attīrīšanai, visiem ādas tipiem.

Jauks ikdienas sejas attīrīšanas līdzeklis, kas manai kombinētajai ādai der ļoti labi. Tas attīra, atsvaidzina un matē ādu. Liekais sebums tiek noņemts. Poras kļūst jūtami tīrākas un lietojot ilgtermiņā – arī šaurākas. Patīkams aromāts. Līdzeklis labi noņem gan netīrumus, gan dekoratīvo kosmētiku. Lai gan – acu zonai īsti nebūs piemērots, pārāk spēcīgs. No šīs Himalaju kokogļu sērijas esmu lietojusi arī ziepes, kas ļoti patika, bet nešķita pārāk ērtas pēc sava lietošanas formāta, tādēļ priecājos par šo attīrošo želeju, kura ir ērta lietošanā un lieliska pēc savas iedarbības. Pluss par to, ka līdzeklis ir dziļi iedarbīgs, bet nekairina ādu, nav agresīvs. Mana āda ir arī jutīga un nebija nekādu problēmu, lietojot šo želeju! Iesaku – vērts izmēģināt! 😉

Šo un citus Himalaju kokogļu sērijas produktus meklē The Body Shop veikalos un www.thebodyshop.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s