4 skaisti JAUNUMI no Lavera Naturkosmetik dekoratīvās kosmētikas kolekcijas

E0FAFE24-5D40-4D59-94B6-5DB0DD8470E5

Kad gada nogales svētki aizvadīti, viss norimis un iestājusies kārtīga ziema, tā vien gribas domāt par… pavasari 🙂 Un – visforšāk to gaidīt un pasteidzināt ar jauniem dekoratīvās kosmētikas produktiem, kas liek smaidīt un priecāties. Šodien atrādu 4 foršus jaunumus no dabiskā kosmētikas zīmola Lavera Naturkosmetik – noderēs gan tagad, ziemā, gan jau pavasarī un vasarā!

Lavera Trend Sensitiv Illuminating Effect sejas ādu izgaismojošs fluīds ( tonis Sheer Bronze 02, 30ml, 12,50Eur)

E16171C4-2837-4A1F-A2CB-FAA5C08DECE9

Viegls, patīkamas tekstūras izgaismojošs fluīds, kas noderēs visdažādākajos veidos. Gan, lai izgaismotu atsevišķas sejas zonas, gan – lai piešķirtu sejas ādai maigu un veselīgu mirdzumu. Pieejams 2 toņos – šis bronzīgais un sudraba tonis. Izvēlējos izmēģināt tieši šo, jo tas ir siltāks un vairāk piemērots sejas izgaismošanai kopumā – ādas toņa uzlabošanai, veselīguma un svaiguma piešķiršanai. Tas lieliski klājas uz ādas, viegli izlīdzinās, efekts ir redzams, bet ne uzkrītošs. Tas nav spīdīgs, bet vieglu mirdzumu sniedzošs. Patiešām lielisks arī kā bāze, kā sejas ādas toni atsvaidzinošs un uzlabojošs līdzeklis. Āda iegūst veselīgu mirdzumu, tiek nedaudz ietonēta un jūtami mitrināta. par to parūpējas sastāvā esošais šī sviests un hohobas eļļa.

Lavera Trend Sensitiv tonējošs mitrinošais krēms 3in1 (tonis Ivory Nude 02, 30ml, 12,50Eur)

923996CB-E691-4D65-85A4-C1DF2AFF5352

Viegls, maigi tonējošs dienas krēms, kas bagātināts ar koenzīmu Q10! Eefekts ir diezgan labs, es pat teiktu – velk uz BB krēma pusi! Segums, protams, ir vidējs/viegls, taču šis krēms jauki izlīdzina ādas toni. Ja lieto kopā ar pūderi, tad efekts ir tāds pats, kā izvēloties kādu BB krēmu. Vieglam dienas make up ādai, kurai nav lielu maskējamu defektu. Labs krēma sastāvs, tas ideāli veic ari kopjoša krēma funkcijas. Man patika, šo izvēlos dienās, kad negribas smagu make up, bet gan vieglu, elpojošu, svaigu rezultātu! Varētu būt ideāls arī vasarā, kad smagus un sedzošus tonālos krēmus lietot negribās.

Lavera Trend Sensitiv skropstu tuša Definition (tonis melns, 8ml, 10.50Eur)

352C2603-89E5-43B2-92DF-218330EA2871

Mani uzrunāja tieši mazā un precīzā tušas birstīte. Esmu gumijas birstīšu piekritēja un Lavera tušas līdz šim vienmēr patikušas. Protams, tušai ir arī dabisks sastāvs, tā papildināta ar vērtīgām kopjošām augu eļļām un ekstraktiem, ir brīva no silikona, parafīna un minerāleļļām, piemērota vegāniem. Lai gan tuša sola iegūt dabiska izskata izteiksmīgas skropstas, es teiktu – tā diezgan ievērojami pagarina skropstas. Piešķir arī kuplumu. Mazā birstīte ir jauka lietošanā, jo ļauj ļoti viegli aizsniegt visas skropstiņas, arī acu kaktiņos un apakšējās. Otra būtiska lieta – tušai ir samērā laba noturība. Protams, lietu, puteni vai asaras tā diez vai pārdzīvos, bet ikdienas griezumā – nav nekādu problēmu.

Lavera Trend Sensitiv skropstu tuša Powerful Lashes (tonis melns, 13ml, 10,50Eur)

ADCB0195-6814-4C81-8E1C-FFF0A361DD2F

Daudzfunkcionāla tuša, kas pagarina, piešķir apjomu, atliec skropstas. Ar birstīti, kurai katra pusīte ir citāda. Lietojot ērta, nav pārāk milzīga, par to pluss. Rezultāts – tuša labi pagarina un atliec skropstas. Ja gribas izteiktāku apjomu, noteikti jāklāj vairākās kārtās, nogaidot, kamēr iepriekšējā nožūst. Birstīte interesanta – ar 4 dažādām šķautnēm, bet, atrodot to, kas šķiet ērtākā (ar pavisam mazajiem sariņiem), citas vairs neizmantoju. Noturība laba un pluss par kopjošo sastāvu, kas raksturīgs visām Lavera tušām!

Šos un citus Lavera Naturkosmetik produktus meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s