Detoks sejas ādai pavasarī ar Annemarie Borlind NatuRepair Detox & DNA Repair atjaunojošo fluīdu

5861EDB6-0B40-4DA0-B6BF-07E7620CDA8F

Pavasaris tradicionāli ir laiks, kad mostās gan daba, gan mēs paši! Tā vien gribas attīrīties, atjaunoties, celties jauniem darbiem, uzmirdzēt un baudīt silto laiku! Un – tas nereti nepieciešams ne tikai mūsu organismam, bet arī sejas ādai, kas pēc garās un tumšās ziemas bieži vien pieprasa papildus uzmanību. Šoreiz iepazīstos ar īpašu produktu – detoks fluīdu sejas ādai no Annemarie Borlind!

Annemarie Borlind NatuRepair Detox & DNA Repair atjaunojošs fluīds (50ml, 49,50 Eur)

Fluīds, kas paredzēts stresam pakļautai, novājinātai ādai, kurai nepieciešama atjaunošana. Tas atjauno, detoksificē, ar antioksidatīvu iedarbību. Izlīdzinātai un starojošai ādai.  Fluīda pamatā ir 2 unikāli, inovatīvi kompleksi – Proteolea® (Detox) un Celligent® (šūnu DNS atjaunojošs), kā arī tīras augu cilmes šūnas no ozola lapu ekstrakta. Īpašais Proteolea® (Detox) komplekss, kas iegūts no polisaharīdiem, dateļu un olīvu ekstraktiem, ir balstīts uz jaunākajiem zinātniskajiem atklājumiem (daži no tiem 2004. gadā ieguva prestižo Nobela prēmiju) un unikālo “Annemarie Borlind” biotehnoloģiju know-how. Šis komplekss veicina bojāto olbaltumvielu sašķelšanu un izvadīšanu no ādas šūnām, aktivizē ādas pašatjaunošanos tās dziļākajos slāņos, detoksificējot un attīrot šūnas. Celligent® (šūnu DNS atjaunošanas komplekss) un tīras augu cilmes šūnas no ozola lapu ekstrakta atjauno un kopj nogurušu, enerģiju zaudējušu ādu, kā arī aizsargā šūnu DNS pret UV staru kaitīgo ietekmi.

Ļoti maigs un patīkamas konsistences produkts, kas derēs visām ādām. Tas viegli klājas un zibenīgi iesūcas ādā. Lietojams zem iecienītā dienas/nakts krēma. Ar maigu, neuzkrītošu aromātu. Patiesībā – pilnīgi nejūtams lietošanā, neitrāls, netraucēs, bet papildinās tavu ikdienas ādas kopšanas rituālu!

Kāds ir rezultāts? Manai ādai šis fluīds ļoti patīk! Tas ācimredzami izlīdzina ādu jau ar pirmajām lietošanas reizēm – maigi mitrina, padara ādu gludu. Pēc kāda laika jūtu, ka izlīdzinās ādas tonis, tas kļūst vienmērīgāks. Āda tiešām šķietami uzmirdz un atgūst enerģiju. Pašās pirmajās lietošanas dienās man parādījās nedaudz izsitumu, kas tikai parāda, ka fluīdam ir detoks iedarbība. Tie izzuda un ādas kvalitāte uzlabojās. Kopumā šķiet, ka šis ir labs produkts, ko lietot kursa veidā, piemēram, 2x gadā – pavasarī un rudenī! Tilpums ir liels, lidz ar to šis kurss sanāks garš, vismaz mēneša griezumā!

Annemarie Borlind kopjošo kosmētiku, kā arī dekoratīvo kosmētiku PILNĀ izvēlē meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s