JAUNUMS! Love Beauty and Planet – kosmētika, kas draudzīga gan Tev, gan planētai!

9A3AC46B-24EB-4E2B-9A85-A139B15C1697

Šos jaunumus nevar nepamanīt – simpātisks un atmiņā paliekošs iepakojumu dizains, uzrunājošs koncepts un, protams, ieinteresējošas produktu līnijas! Love Beauty and Planet nu ir nonācis arī manās rokās – iepazīsimies? 🙂

Love Beauty and Planet zīmols piedāvā bezkompromisu dabisku skaistumu, kas ir labs gan mums pašām, gan planētai. Produktu iepakojumi ir izgatavoti no 100% pārstrādājamas plastmasas un ir 100% pārstrādājami. Proukti ir 100% vegāni, to sastāvā nav parabēnu, krāsvielu, silikona (matu kopšanas līdzekļiem), sulfātu (dušas želejām), alkohola & alumīnija savienojumu (dezodorantiem).

Kopumā zīmols piedāvā veselas piecas produktu līnijas, kurās ietilpst matu un ķermeņa kopšanas līdzekļi:

  • Murmuru sviesta un rozes līnija;
  • Šī sviesta un sandalkoka eļļas līnija;
  • Kokosriekstu eļļas un ilang-ilang līnija;
  • Tējas koka un vetrivera līnija;
  • Kokosriekstu ūdens un mimozas ziedu līnija!

Es iepazinos ar 5 konkrētiem produktiem, kas pārstāv visas piecas zīmola klāstā esošās produktu līnijas!

Ķermeņa kopšanas produkti

9D352628-2224-40CA-AC9E-2F76C76F3C81

Dušas želeja no murmuru sviesta un rozes līnijas (500ml, 7.99Eur)

B597E63D-6211-4ED6-949A-64919F9E6817

Mūsu dušas želejas sastāvā nav sulfātu, parabēnu, un tā ir bagātināta ar attīrošiem līdzekļiem no augu valsts, ļaujot tev un tavai pasaulei kļūt vēl skaistākai. Ļauj dabai noskūpstīt tavu ādu ar Bulgārijas rožu, kuras ētiski nolasītas Bulgārijas Rose Valley, aromātu, kas neizzudīs.

Ar fantastisku rožu aromātu un krēmīgu, ādu lutinošu tekstūru. Burvīga! Esmu rožu mīļotāja, tādēļ šī dušas želeja man ir baudījums 🙂 Pluss no manis par lielo tilpumu. Āda pēc dušošanās paliek maiga, gluda un mitrināta.

Ķermeņa losjons no šī sviesta un sandalkoka eļļas līnijas (400ml, 12.99Eur)

268969FC-2823-4E83-8787-739C13607752

Pabaro savu ādu ar mūsu patīkamo Shea Velvet ķermeņa losjonu, kura sastāvā ir šī sviests! Mūsu ķermeņa losjons ir veidots no augu valsts mitrinātājiem. Tā sastāvā nav parabēni, silikoni un krāsvielas, ļaujot tev un mūsu pasaulei kļūt vēl skaistākai. Šis īpaši mitrinošais losjons ir ātrākais ceļš uz maigu un pieskārienam patīkamu ādu. Spēcīgs, bet ne taukains līdzeklis, kas pabaro tavu ādu un ir bagātināts ar Austrālijā ētiski iegūtu sanadlkoka eļļu.

Diezgan izteikti barojošs ķermeņa losjons, kas, manuprāt, būs ideāls rudenim un ziemai. Ar saldu aromātu, kas neatstās vienaldzīgu. Padara ādu maigu un zīdainu, mitrinātu, gludu. Pluss par to, ka klājas vienmērīgi un iesūcas samērā ātri, neatstājot taukainu un lipīgu sajūtu!

Dezodorants-rullītis no kokosriekstu ūdens un mimozas ziedu līnijas (50ml, 6.99Eur)

71CFD37B-F198-4C1F-8C60-22D68C8273C5

Dezodorants bez alumīnija? Tā ir mūsu izvēle! Mūsu dezodorants nodrošina 24 stundu aizsardzību pret nepatīkamu aromātu, saglabājot jūsu skaisto smaržu. Mūsu dezodoranti vegāniem nav testēti uz dzīvniekiem. Tā sastāvā esošais kokosriekstu ūdens un mimozas ziedi pasargā no nepatīkama aromāta. Dezodorants, kurš bagātināts ar ētiski iegūtā Marokas mimozas ziedam raksturīgo spēcīgo un bagātīgo smaržu. Aromātam raksturīgas arī maigās medus un sulīgās aveņu notis.

Lai gan tomēr esmu antiperspirantu piekritēja 🙂 šis dezodorants mani pārsteidza ar savu iedarbību. Tas sola noņemt nepatīkamo aromātu, bet, protams, tā spēkos nav kontrolēt svīšanu. Man gan šķita, ka tas gana labi iedarbojas arī uz svīšanu 🙂 Katrā ziņā – sulīgais aromāts man ļoooti patīk!

Matu kopšanas produkti

BC21E5EA-887B-46B6-9052-BB60DD46645F

Šampūns no tējas koka un vetrivera līnijas (400ml, 9.99Eur)

C8FFD1F1-C34C-4634-925E-249B66533F42

Katra no mūsu šampūna pudelēm ir veidota no 100% pārstrādātiem materiāliem un ir pārstrādājama. Mūsu šampūnu sastāvā nav parabēnu, silikona, krāsvielu, ftalātu, tie ir draudzīgi pret dzīvniekiem un radīti no dabiski iegūtām sastāvdaļām. Attīries, lai atklātu matu skaistumu, kas liek pasmaidīt, ar mūsu Radical Refresher šampūnu! Ieskauj savus matus enerģiskā svaigumā, ko nodrošina vetīvers, kas iegūts ētiski no Les Cayes reģiona Haiti. Mūsu šampūns ir vegāns, un tā sastāvā ir attīrošas vielas no augu valsts. Tā aromāts bagatināts ar koksriekstu eļļu matiem. 

Labs šampūns ikdienas lietošanai ar izteiktu attīrošu efektu. Tas nozīmē – mati būs kuplāki un gaisīgāki! Man pat šķita, ka ne tik ātri atkal sataukojās. Patīkams, svaigs aromāts, labi puto, labi izskalojas. Noteikti – jāturpina ar kondicionieri, jo ar vienu pašu šampūnu būs par maz 🙂 Pluss par lielo tilpumu – pietiks labam laikam!

Kondicionieris no kokosriekstu eļļas un ilang-ilang līnijas (400ml, 9.99Eur)

CAEC3681-2AEC-4663-9A92-979A5A614D07

Neviens no mūsu kondicionieriem nav izmēģināts uz dzīvniekiem, to sastāvā nav parabēnu, silikona, ķīmisko krāsvielu, kā arī tie ir vegāni. Mūsu ātri izskalojamo kondicionieru tehnoloģija rūpējas par tavu matu atšķetināšanu un palīdz ietaupīt ūdeni. Attīri savus matus ar mūsu Radical Refresher kondicionieri tā, lai tie tev liktu pasmaidīt! Mūsu kondicioniera sastāvā ir attīrošas vielas no augu valsts. Tā aromāts bagātināts ar koksriekstu eļļu matiem Ieskauj savus matus enerģiskā svaigumā, ko nodrošina vetīvers, kas ētiski iegūts no Les Cayes reģiona Haiti.

Jauks, viegls ikdienas matu kopšanas kondicionieris. Viegli ieklājas matos, teju iesūcas tajos. Man gan būtu gribējies to vēl nedaudz krēmīgāku un nogludinošāku, tomēr kopumā rezultāts ir labs. Mati kļūst kupli un spīdīgi, viegli izķemmējami. Ļoti patīkams aromāts un foršs, liels tilpums. Žēl gan, ka Love Beauty and Planet nepiedāvā matu maskas, tas būtu jauks un noderīgs papildinājums matu kopšanas produktiem! 🙂

REZUMĒ – Love Beauty and Planet ir interesants un izmēģināšanas vērts zīmols 🙂 Lieli produktu tilpumi un labas cenas + maksimāli draudzīgi sastāvi tev un dabai draudzīgs iepakojums. Viss labais salikts vienā zīmolā 🙂 Ieinteresēju? 🙂

Šos un citus Love Beauty and Planet produktus meklē veikalos Douglas un www.douglas.lv!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s