ATRADUMS – nakts krēms ar MANDEĻSKĀBI no Pharmaceris!

IMG_3880

Par dermokosmētikas zīmolu Pharmaceris jau esmu stāstījusi vairākkārt. Un atkal – tas mani pārsteidzis! 🙂 Šoreiz iepazīstos ar baigi interesanto produktu – nakts krēmu ar 10% mandeļskābi, kas reāli uzlabo ādas tekstūru, sašaurina poras un attīra ādu! Labs – iesaku!

SEBO-ALMOND PEEL 10% Ādu lobošs nakts krēms ar 10% mandeļskābi 

IMG_3883

Krēms efektīvi samazina esošās ādas nepilnības, regulē tauku sekrēciju un izlīdzina ādu. Mandeļskābe maigi noloba ādas nedzīvās šūnas, atver poras, attīra ādu, poras kļūst daudz mazākas. Palīdz samazināt pūtīšu dēļ radušos ādas bojājumus un paātrina epidermas atjaunošanos. Samazina ar pūtītēm saistītu rētu veidošanos un ādas krāsas izmaiņu risku. Padara ādu gaišāku. Novērš pirmās ādas novecošanās pazīmes, izlīdzina ādu. Ar 10% mandeļskābi un saldo mandeļu proteīniem. 

Atradums! Ļoti gribēju izmēģināt jau kādu laiku un bedzot to sadūšojos izdarīt 🙂 Kādēļ sadūšojos? Jo man bija bail – lai gan esmu kobinētas/taukainas sejas ādas īpašniece, zinu, kas ir pūtītes, un šis krēms pēc idejas ir ideāli man piemērots, mana sejas ādas ir arī jutīga. Un bija bailes, kā tā uzņems un panesīs lobošu nakts krēmu ar 10% mandeļskābi… Vispār jau uzreiz pasaku – lai tevi nebiedē vārds “lobošs”, kas ir krēma nosaukumā – nekas nelobās un āda neizskatās kā ķirzakai 🙂 Viss attīrošais un lobošais process noris tādā līmenī, ka ar aci tīri vizuāli to nesaskatu. Ādas izskats ievērojami uzlabojas un tas priecē!

Krēms pēc konsistences ir gel-vaida, maigs, aromāts gan ir nedaudz skābens, jūtams, ka mandeļskābe tiešām ir sastāvā. Pirmo vakaru – uzklāju ar bažām, gaidu, kas nu būs! Ir viss ok, āda jūtas labi, dodos gulēt. Kairinājuma nav, nekas nekņudina, nededzina. No rīta pamostoties jau redzu, ka krēms darbojas – āda izskatās tīrāka un svaigāka. Lietoju šo krēmu nu jau 2 nedēļas. Man ļoti patīk rezultāts – ādas tekstūra izteikti uzlabojas, poras paliek nedaudz mazākas. Pumpas ir daudz retāki ciemiņi. Uzlabojas arī ādas krāsa, mani pēc-vasaras pigmenta plankumi kļūst gaišāki, kopskats – venmērīgāks. ĻOTI foršs nakts krēms, ko noteikti iesaku kombinētajām un taukainajām ādām. Man šķiet, ka man šis būs lielisks atradums lietošanai tieši kursa veidā – laiku pa laikam, kā papildus attīroša terapija, kas normalizē ādu, liek tai ātrāk atjaunoties!

Šis un citi Pharmaceris produkti nopērkami labākajās aptiekās visā Latvijā!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s