Junums no Jowae – 3 svaigas un lutinošas dušas želejas!

IMG_5070

Mana iepazīšanās ar Jowae notika jau pirms 1,5 gadiem un kopš tā brīža teju visu laiku kaut kas no šī Francijā radītā kosmētikas zīmola, kas sevī nes un glabā korejiešu skaistumkopšanas noslēpumus, ir manā vannas istabā! Jā – jo patīk! Jowae mani uzrunā tieši ar savu vienkāršību – gan produktos, gan to sastāvos. Ar to, ka visi produkti piemēroti arī jutīgai ādai un, protams, ar savu askētiski skaisto un eleganto dizainu. 

Pilnu iepazīšanās rakstu lasi te – JAUNUMS Latvijā – JOWAÉ kopjošā kosmētika!

Bet šoreiz – par trīs ļoti praktiskiem jaunumiem – Jowae dušas želejām!

Atjaunojoša, mitrinoša dušas želeja ar bambusu (7.21 Eur)

IMG_5071

Relaksējoša, mitrinoša dušas želeja ar hibisku (7.21Eur)

IMG_5073

Tonizējoša, mitrinoša dušas želeja ar ingveru (7.21Eur)

IMG_5072

Dušas želeju sastāvā ir maigas, dabiskas izcelsmes attīrošās vielas uz augu bāzes, kas bioloģiski noārdās. Fizioloģisks pH. Visiem ādas tipiem, pat jutīgai ādai. Piemērots visai ģimenei, bērniem no 3 gadiem. Dermatoloģiski testēts.

Bambusa dušas želejai piemīt mitrinošas un atjaunojošas īpašības un svaigs aromāts.  Ingvera dušas želejai piemīt tonizējošas un uzmundrinošas īpašības, kā arī uzmundrinošs citrusa aromāts. Savukārt hibiska dušas želejai piemīt relaksējošas īpašības, tas ir viens no Korejas tradicionālajiem ziediem, kā arī juteklisks ziedu aromāts.

***

Visas trīs jaunās Jowae dušas želejas ir tiešām ļoti labas – svaigas, ar maigiem, patīkamiem aromātiem (mani favorītit – bambuss un ingvers) + ļoti labām attīrošām īpašībām. Draudzīgas ādai, tās nekairina, nesausina, padara ādu gludu un zīdainu. Ideāli der ikdienas dušošanās reizēm, patiks visai ģimenei (vien hibiska aromāts ir sievišķīgāks). Liels pluss, ka der arī bērniem no 3 gadiem 🙂 Ar vienu vārdu sakot – kvalitatīvas un foršas dušas želejas, ko der noprovēt 🙂

Šo un citus Jowaé produktus meklē Apotheka aptiekās un www.apotheka.lv! Kā arī Mēness Aptieka aptiekās un Mana aptieka aptiekās!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s