8 īsi padomi, kas palīdzēs izdzert vajadzīgo ŪDENS daudzumu KATRU dienu

udens

Mēs visas taču zinām, cik būtiski ir izdzert pietiekamu daudzumu ūdens ik dienas. Ūdens ir vajadzīgs visām mūsu organisma norisēm, turklāt – tas darbojas arī skaistuma labā. Un tomēr – ne vienmēr ir tik viegli izdzert to litru vai pat divus ik dienas. Kā iemīlēt ūdens dzeršanu?

CIK DAUDZ IR JĀIZDZER?

Lai gan medijos bieži tiek minēti 2-3 litri ūdens dienā, tā tas gluži nav. Viss atkarīgs no tava svara. Formula ir šāda – 30ml ūdens uz vienu tava ķermeņa kilogramu! Piemēram – ja tu sver 60 kilogramus, tad tavs ieteicamais ūdens patēriņš ir 1,8 litri dienā!

KĀ IZDZERT NEPIECIEŠAMO ŪDENS DAUDZUMU?

Pieradini sevi. Cilvēks spēj pierast pie visa, arī ūdens dzeršanas. Pieradini sevi – pamēģini divas nedēļas kaut piespiežoties, bet izdzert nepieciešamo ūdens daudzumu. Trešajā nedēļā jutīsi – organisms pats prasīt ūdeni, pie kā būs jau pieradis!

Lai ūdens vienmēr ir blakus. Vieglāk ir ūdeni dzert, ja tas visu laiku ir pa rokai – mājās uz galda, darbā blakus datoram, mašīnā, somā utt. Visur, kur esi, tev jābūt pa rokai pudelei ar ūdeni. Redzēsi, tas tiešām strādā!

Dzer tā, lai ir patīkami. Dzer ūdeni no skaistas glāzes, dzer, domājot par kaut ko labu. Piemēram, darba laikā izmanto ūdens dzeršanas pauzes, kā atpūtu. Dari to tā, lai ūdens dzeršana asociējas ar kaut ko patīkamu!

Dzer garšīgu ūdeni. Lai gan veikalu plaukti ir pilni ar dāžādu ūdeņu zīmoliem, nav noslēpums, ka to garšas spēj būt ļoti atšķirīgas. Izmēģini vairākus, lai atrastu to, kas tev garšo vislabāk.

Uzlabo garšu. Ja nekādi nespēj iedzert pliku ūdeni, uzlabot to ar citrusiem, gurķi, ogām, piparmētru… Jebko, kas tev iet pie sirds! Šādu ūdeni iedzert noteikti ir daudz vieglāk.

Maini ūdeņus. Vienu dienu dzer parastu negāzētu minerālūdeni, tad pamaini uz gāzēto. Izmēģini arī dabīgi gāzēto – tam ir pavisam cita garša. Dažādo savu ūdens dzeršanu!

Motivē sevi. Atgādini sev par labumiem, ko dod ūdens dzeršana. Piemēram, par to, cik labi tā attīra tavu organismu, mitrina ādu, uzlabo koncentrēšanās spējas. Sajūti tos ūdens labos darbus!

Liec ūdeni uz galda. Un visbeidzot – mēs bieži vien aizmirstam, ka ūdenim būtu jābūt uz galda arī katrā ēdienreizē, arī svētkos. Uzliec uz galda karafes ar ūdeni, kas papildinātas ar kādu piparmētras zariņu un gurķa šķēli – tu redzēsi, cik ātri tas izdzersies!

Lasi arī – DETOX ūdens – 8 receptes, kas ATTĪRA organismu un KAUSĒ tauciņus

 


Viena doma par “8 īsi padomi, kas palīdzēs izdzert vajadzīgo ŪDENS daudzumu KATRU dienu

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s