7 LIELISKAS attīrošās sejas maskas – IZMĒĢINĀTS!

maskas

Ar sejas maskām visbiežāk ir tā – mēs zinām, ka tās būtu jālieto, bet… ne vienmēr regulāri sanāk, vai ne? Un tomēr – ja to iesāk darīt, pārvēršot par sava veida rituālu, tad rezultātu var redzēt visai ātri. Un – tā arī ir vislabākā motivācija turpināt. Lūk, 7 tiešām labas sejas maskas, kuru iegādē IR vērts investēt! 

Mana sejas āda ir kombinēta/jaukta, varētu pat teikt – uz taukaino pusi. Regulāra attīrīšana ir kas tāds, bez kā es savu ikdienu nevaru iedomāties. Un līdz ar to arī attīrošu sejas masku lietošana ir teju vai obligātā kopšanas sastāvdaļa. Esmu izmēģinājusi ļoti daudz un dažādu sejas masku – gan dabīgo, gan veikalos iegādājamo. Teikšu godīgi – to, ko spēj sniegt veikala maskas, tomēr dabīgās īsti nespēj. Bet – arī veikalu plauktos atrodamajā tik plašajā piedāvājumā ir viegli apjukt, un, diemžēl, uz paciņām solītais ne vienmēr atbilst realitātei. Bet ir arī tādas sejas maskas, kas tiešām strādā!

Lūk, piedāvāju 7 izmēģinātas attīrošās sejas maskas, kas tiešām DARBOJAS!

Beauté Pacifique Deep Pore cleansing mask

Deep_pore_cleansing_mask1

Attīroša sejas maska, kuras pamatā ir māli, turklāt – 3 dažādi māli. Māli ir tas, kas manai ādai ļoti patīk un tādēļ parasti maskās, kuru sastāvā ir arī māli, nenākas vilties. Šī maska ir diezgan spēcīgas iedarbības – pēc lietošanas tiešām sejas āda ir redzami tīrāka, gludāka, poras – mazākas. Maskai ir diezgan spēcīga smarža, maiga krāsa. Patīkami, ka šī maska nav jāklāj uz ādas ļoti biezā kārtā – tas savukārt garantē to, ka ar vienu tūbiņu pietiek labam laikam.

BIODROGA Deep Cleansing Mask

biodroga maska

Attīroša sejas maska, kas reizē ir arī ļoti maiga – nekairinās arī kombinētu vai taukainu, bet jutīgu sejas ādu. Ļoti patīkama konsistence, delikāta smarža. Maska ir tādā maigi zaļā tonī – kā kārtīgai sejas maskai! Vīram ar tādu uz sejas labāk nerādīties 🙂 Katrā ziņā sajūtas pēc šīs maskas lietošanas ir ļoti labas – āda ir attīrīta, liekais spīdums pazudis, bet āda nav sausa. Tonis kļūst daudz vienmērīgāks, liekas, ka āda kopumā kļūst gludāka. Katrā ziņā – šī ir sejas maska, kuru lietojot, rezultāts ir redzams uzreiz!

Institut Esthederm Paris OSMOCLEAN Lightening Buffing Mask

Institut esthederm_attirosa maska

Ļoti biezas konsistences maska, kas sākumā samulsina, taču, izlasot lietošanas pamācību, kļūst skaidrs, kādēļ tā. Maska uz sejas ir jāpatur, tad jānoņem lielums ar rokām un tikai tad jānoskalo. Darbojas perfekti – āda paliek tiešām redzami tīrāka, gaišāka, tonis izlīdzināts. Tā tiek arī mitrināta, kļūst ļoti maiga un patīkama pēc taustes. Es teiktu – maska, ko vērts likt pirms kādiem pasākumiem, kad jāizskatās tiešām labi! Tam visam klāt – maska arī patīkami smaržo un nevienā brīdī nekairina ādu.

Dr.Hauschka Clarifying Clay Mask

Dr Hauschka maska

Mālu maska Dr.Hauschka izpildījumā! Lieliska smarža, kas raksturīga visiem Dr.Hauschka produktiem – pēc dabas, pēc ārstniecības augiem, zālītēm. Maska ir pulverveida, nepieciešamais daudzums jāsajauc ar ūdeni, līdz izveidojas krēmīga maskas konsistence. Iedarbojas jūtami – āda kļūst tīrāka. Ja ir uzmetusies kāda pumpa, tad vakarā lietojot šo masku, ir liela varbūtība, ka no rīta tā būs jau mazāka vai pat pazudusi. Āda iegūst arī veselīgāku krāsu un paliek maigāka, gludāka. Svarīgi – nesausina ādu, kā tas bieži ir ar citām māla maskām, ko nācies lietot.

Madara DETOX Ultra Purifying Mud Musk

madara_detox maska

Atbilst nosaukumam – ultra spēcīga maska! Ir sajūta, ka attīra ādu tiešām ļoti dziļi un pamatīgi. Neteikšu, ka esmu sajūsmā par šīs maskas smaržu, bet par rezultātu gan! Mana sejas āda paliek manāmi tīrāka, poras mazākas, krāsa vienmērīgāka. Tiesa – šo masku iesaku lietot vakarā, jo manā gadījumā pat bija neliels ādas apsārtums pēc lietošanas, bet tas ātri pāriet. Katrā ziņā – jūtams, ka maska strādā. Un galu galā – tas taču ir tas, ko vajag, vai ne?

The Body Shop Tee Trea Face Mask

the body shop_tejas koks

Maska, ko es arī klasificētu, kā diezgan spēcīgas iedarbības. Klāt pievienots izteikts mentols, kas dod ne vien smaržu, bet arī vēsuma sajūtu lietojot. Kopumā jauka konsistence, patīkami lietot. Rezultāts redzams jau pēc pirmās reizes – āda ir attīrīta, nomierināta, ja bijusi iekaisusi. Jā, tā paliek arī gludāka un vienmērīgāka pēc faktūras un mīkstāka pēc taustes. Ja ir kāda pumpa, tad tā tiek nomierināta, lielāka iespējamība, ka ātrāk pazudīs.

Bioderma Sebo-regulating purifying mask

bioderma_maska

Un visbeidzot – šī jaukā maska. Ideāla, lai atsvaidzinātu ādu, mazinātu spīdumu, attīrītu. Maigas iedarbības, nekairina ādu. Jauka smarža, patīkama konsistence, līdz ar to – bauda lietot. Maska sevis un savas ādas palutināšanai komplektā ar siltu vannu un mīļāko grāmatu. Āda kļūst ne vien tīrāka, bet arī tāda kā dzīvīgāka pēc maskas lietošanas.


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s