Sejas ādas ATTĪRĪŠANA 4 soļos – skaistas ādas pamats

seja

Regulāra, pareiza un ar atbilstošiem līdzekļiem veikta sejas ādas attīrīšana tiešām spēj darīt brīnumus. Diemžēl fakts, ka neviens, pat ne dārgākais un koncentrētākais sejas ādas krēms vai serums nespēs iedarboties, ja āda nebūs pienācīgi attīrīta, arī ir patiess…

Pērnā (2015) gada nogalē veikts pētījums par sejas ādas kopšanas paradumiem Latvijā iezīmēja visnotaļ interesantu tendenci – mēs īsti nezinām, kā un kādēļ ir jākopj sejas āda… Regulāri – no rītiem un vakaros – savu sejas ādu kopj tikai 1/3 daļa Latvijas iedzīvotāju. Dalot pa dzimumiem – 50% sieviešu un tikai 12% vīriešu. Tātad – katra otrā daiļā dzimuma pārstāve nepalutina savu sejas ādu ar regulāru kopšanu! Kopumā lielākā daļa šajā pētījumā aptaujāto cilvēku (77%) atzina, ka sejas ādas kopšana viņiem nozīmē noskalošanu ar ūdeni, 53% to papildina ar ieziešanu ar kādu krēmu (avots: medicine.lv).

Jautājums – vai ar to pietiek? Atbilde – protams, nē. Sejas ādas noskalošana ar ūdeni vispār var netikt ņemta vērā kā sejas ādas attīrīšanas solis. Jo vienkārši ūdens neattīra sejas ādu, tas nespēj noņemt nedz kosmētiku, nedz netīrumus un putekļus, kas nosēdušies uz ādas, nedz arī lieko sebumu. Patiesībā, vienīgais, ko tas spēj – vēl vairāk sausināt un sakairināt sejas ādu.

Kā tad pareizi vajadzētu attīrīt sejas ādu? Lūk, 4 pavisam vienkāršu soļu programma, kas nodrošina tiešām attīrītu sejas ādu, kura par to pateiks paldies ar lielisku izskatu!

1. SOLIS – sejas ādas attīrīšana ar ikdienā izmantojamu attīrošo līdzekli – piemēram, putām. Tiek veikta KATRU dienu no rīta un vakarā. Vakarā šis solis palīdz attīrīt sejas ādu no visa, kas dienas laikā uz tās ir uzklāts un uzkrājies – kosmētikas, putekļiem, netīrumiem, liekā sebuma. No rīta – āda tiek pamodināta un noņemts liekais sebums, kas sakrājies pa nakti.

Līdzeklis, ko izmēģināt – Beauté Pacifique dziļi attīrošas putas visiem ādas tipiem:

cleansing_foam

Radītas visiem ādas tipiem. Ļoti labi attīra ādu, veicina poru attīrīšanu un padara ādu gludu un ļoti tīru. Pats galvenais, ka šīs putas ādu nepadara sausu un to nekairina. Putas var tikt lietotas no rīta un vakarā.

Mans vērtējums – ļoti maigas, bet iedarbīgas putas sejas ādas attīrīšanai. Ļoti patīkama tekstūra, nepieciešams minimāls daudzums produkta. Putām piemīt pavisam viegls aromāts, kas nav uzbāzīgs un netraucē. Tās attīra un atsvaidzina ādu, noņem visu lieko – gan kosmētiku, gan netīrumus, gan lieko spīdumu. Āda jūtas labi, nav kairināta vai sausa. Starp citu, šīs putas var tikt izmantotas arī kā skūšanās putas, jo tās labi paceļ matiņus, mitrina ādu un samazina matiņu ieaugšanu ādā!

2. SOLIS – sejas ādas dziļāka attīrīšana ar skrubi vai pīlingu. Parasti tiek rekomendēta 1-2 reizes nedēļā. Īpaši sausai, jutīgai ādai – retāk. Kādēļ tas nepieciešams? Jo, kaut arī mēs attīram ādu katru dienu, ikdienas kopjošie līdzekļi nespēj sniegt tik dziļu ādas attīrīšanu kā skrubis vai pīlings. Taču āda ir dzīvs orgāns, kas nepārtraukti atjaunojas, un tieši skrubis un pīlings ir tie produkti, kas ļauj ādai atbrīvoties no atmirušajām šūnām, lai spētu atjaunoties vēl labāk.

Līdzeklis, ko izmēģināt – Beauté Pacifique Clinical Super3 Exfoliator pīlings:

Clinical_super3_multiple_action_exdoliating_creme

Īpaši spēcīgas iedarbības pīlinga krēms ar perfekti noapaļotām pērlītēm, kas mehāniski noņem atmirušās ādas šūniņas un atver poras. Apvienojot pīlinga skābju iedarbību ar maigu mehānisku attīrīšanu, tiek iegūta ārkārtīgi gluda āda. Ar šo pīlinga krēmu āda vienlaicīgi tiek attīrīta bioloģiski ar trīs dažādu veidu skābēm: Glikolskābi, Salicilskābi un Azelaīnskābi – kā arī Baltā vītola mizas ekstraktu. Rezultāts ir jauneklīgāka izskata, zīdaini gluda ādas virsma ar izlīdzinātu epidermas reljefu.

Mans vērtējums – ļoti dziļas iedarbības pīlinga krēms, kas sniedz teju vai profesionālu rezultātu. Āda pilnībā mainās – tā paliek gludāka, vienmērīgāka, redzami tīrāka un ar šaurākām porām. Produkts, kas patīkami pārsteidz! Tā kā man ir kombinēta/taukaina sejas āda, tad šis produkts man ir ideāli piemērots. Par pašu lietošanu – vienīgais, pie kā sākumā jāpierod, ka uzklājot šo pīlinga krēmu, pirmās minūtes tas pamatīgi kņudina, pat kož ādu, pēcāk sajūtas pāriet. Taču, ņemot vērā krēma augļskābju sastāvu, tas ir pilnīgi normāli!

3. SOLIS – attīrošās sejas ādas maskas lietošana. Arī – 1-2 reizes nedēļā, sausai, jutīgai ādai – retāk. Maskas, kas paredzētas sejas ādai, protams, ir dažādu veidu, taču attīrošās maskas jau savā nosaukumā atklāj savu būtību. Skrubis vai pīlings plus maska – ir ideāls dziļas sejas ādas attīrīšanas komplekts. Regulāra attīrošo masku lietošana nodrošina to, ka sejas āda izskatās svaigāka, atpūtusies, mirdzošāka un veselīgāka. Turklāt – visi krēmi un serumi, ko lietojam pēcāk, iedarbojas daudz efektīvāk.

Līdzeklis, ko izmēģināt – Beauté Pacifique dziļi poras attīroša mālu maska:

Deep_pore_cleansing_mask

Trīs dažādu veidu māli lieliski attīra ādu, mazina poras un no ādas virsmas uzsūc visus liekos taukus. Satur arī C-vitamīnu, Kava-kava augļa saknes ekstraktu un Persika ekstraktu, kas attīra, nomierina un piešķir ādai patīkamu svaigumu.

Mans vērtējums – spēcīgas iedarbības attīrošā maska, pēc kuras lietošanas sejas āda ir redzami tīrāka, gludāka un poras mazākas. Arī sejas ādas tonis ir vienmērīgāks. Māli ir tas, kas manai ādai ļoti patīk un tādēļ parasti maskās, kuru sastāvā ir arī māli, nenākas vilties. Mālam taču pēc dabas jau piemīt īpašība uzsūkt sevī visu, kas lieks, ko lieliski var just, uzklājot mālus uz ādas. Maskai ir diezgan spēcīga smarža, maiga krāsa. Patīkami, ka šī maska nav jāklāj uz ādas ļoti biezā kārtā – tas savukārt garantē to, ka ar vienu tūbiņu pietiek labam laikam!

4. SOLIS – sejas ādas tonizēšana ar toniku. Šis ir ikdienas sejas ādas attīrīšanas rituāla solis, kas garantē to, ka sejas ādas attīrīšana tiek veiksmīgi pabeigta. Ko tieši dara toniks? Toniks ādu nomierina, mitrina, izlīdzina, ja nepieciešams – sašaurina poras. Sagatavo ādu tālākai krēmu, serumu un citu līdzekļu uzklāšanai. Šis ir pārejas solis starp attīrīšanu un mitrināšanu/barošanu, kas seko tālāk.

Līdzeklis, ko izmēģināt – Beauté Pacifique maigs izlīdzinošs toniks visiem ādas tipiem:

enriched_tone_all_skin_types

Tonikā esošajam alkoholam ir dezinficējoša iedarbība, kas sniedz ādai svaigumu. Ar šo toniku tiek samazināti liekie tauki uz ādas virsmas. Uzklājiet uz vates gabaliņa, un tīriet sejas un kakla ādu no rīta un vakarā. Procedūru nobeidziet ar pretnovecošanās un/vai mitrinošu krēmu.

Mans vērtējums – lielisks toniks ikdienas sejas ādas kopšanai. Ļoti labi atsvaidzina ādu, redzami izlīdzina tās toni. Prieks, ka poras kļūst manāmi šaurākas, āda gludāka. Pēc tonika lietošanas āda ir sagatavota tālākai kopšanai. Tonikam ir neitrāla smarža, nedaudz jūt alkoholu, bet tas nav uzkrītoši.

Lūk, 4 soļi ir sperti un sejas āda ir ideāli sagatavota krēma, seruma vai kāda cita līdzekļa uzklāšanai!


2 domas par “Sejas ādas ATTĪRĪŠANA 4 soļos – skaistas ādas pamats

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s