Beauté Pacifique – kosmētika, kas sniedz REDZAMU rezultātu

1_titulbilde

Piecu gadu laikā, strādājot sieviešu medijos, man ir bijusi tā iespēja izmēģināt ļoti daudz un dažādus kosmētikas produktus. Gan jaunumus, gan jau it kā pārbaudītas vērtības. Jā, ir bijuši daudzi, kas ļoti patikuši, ir bijuši arī tādi, kas pārsteidz ar to, ka jēgas no tiem nav nekādas. Taču pa visu šo laiku es tā arī netiku atradusi to vienu zīmolu, par kuru es varētu teikti – jā, šis ir manējais, šis manai ādai tiešām der…

Un tad, patiesībā pavisam nejauši, es iepazinos ar zīmolu Beauté Pacifique. Dzirdējusi par šo zīmolu biju jau kādu laiku atpakaļ, taču teikšu godīgi – ar zināmu skepsi skatījos uz viņu solījumiem redzami uzlabot ādas stāvokli u.tml. Būsim godīgi – tā taču apgalvo daudzi, vai ne? Un – produkti ir pietiekami dārgi, lai tos tā vienkārši uz dullo pirktu, lai pamēģinātu. Taču tad es saņēmu uzaicinājumu uz ādas diagnostikas seansu. Vairāk par to vari lasīt te – Sejas ādas DIAGNOSTIKA – kas tā tāda? Tas bija tiešām interesants un vērtīgs pasākums – uzzināju savas ādas stāvokli, ko speciāliste nolasīja kā no grāmatas – mans lielākais mīnuss, ko ļoti labi apzinos, saules nedarbi uz sejas ādas. Tas no savulaik tik populārā “solāriju buma”, kas negāja secen arī man. Pēc diagnostikas ieguvu savā īpašumā starta komplektiņu ar Beauté Pacifique produktiem. Atzīstu – galīgi nebija tā, ka metos tiem virsū ar baigo sajūsmu, jo skepse iekšā sēdēja tik un tā. Bet pamazām sāku šos produktus izmēģināt. Un, par tiešām lielu pārsteigumu, sapratu, ka tie strādā. Un manai kaprīzajai ādai tas bija kaut kas jauns…

ATJAUNOŠANA UN MITRINĀŠANA NAKTĪ

4_nakts mitrinasana

Sākšu tā sakot no pavisam otra gala – ādas kopšanas naktī. Jo tieši šie produkti bija tie, kas salauza manu skepsi un lika ieinteresēties par Beauté Pacifique vairāk. Uzreiz laikam vajadzētu noraksturot manas ādas stāvokli un problēmas – āda man ir tiešām kaprīza un problemātiska. Savos 28 gados vēl arvien aktuāla lieta man ir ādas izsitumi, kas cieši saistīti ar hormonālajām lietām organismā. Tie nav vērojami visu laiku, bet nav arī tādu mēnešu, kad bez tiem būtu iztikusi. Āda pati par sevi ir kombinēta, vairāk uz taukaino pusi, poras diezgan paplašinātas. Tam visam klāt – āda mīl būt sārta, asi reaģē uz dažādiem kairinājumiem. Nu labi – dzīvē neizskatās tik traki, kā te tagad noraksturoju, bet ideāla tā noteikti nav.

Viens no pirmajiem Beauté Pacifique produktiem, kas mani tiešām pārsteidza un laikam bija tas galvenais, kas lika ieinteresēties par visiem pārējiem, bija Super3 Booster Atjaunojošs A-vitamīnu nakts būsteris. Tas ir diezgan biezas konsistences sejas krēms, kas lietojams uz nakti. Sākumā man šķita – nē, šis nebūs piemērots man, par biezu, par smagu u.tml. Uzklāju pirmo nakti. No rīta – āda izskatās labi, nekāda spīduma, nekādu izsitumu. Uzklāju otru nakti – arvien labi, izsitumu nav, āda jūtas lieliski. Pēc aptuveni nedēļu ilgas lietošanas manī jau parādījās interese un azarts, jo āda jūtami palika arvien labāka. Un – ne tikai no rīta, bet vispār – pumpu mazāk, apsārtums mazāks, spīdums mazāks. Āda gluda, smuka, tīra… Diagnostikas laikā speciāliste man ieteica šo nakts krēmu pāris reizes nedēļā aizstāt ar Intensīvi mitrinošo masku. Sākumā domāju – nu kam man tāda, āda taču tāpat ir kombinēta pat taukaina… Taču –  jā, arī šī maska, uzklāta uz nakti, ādai patīk – no rīta pamostos ar super maigu, mīkstu un nomierinātu sejas ādu. Ne miņas no spīduma vai izsitumiem. Ejam uz priekšu – ko Beauté Pacifique var piedāvāt manai ādai dienas laikā?

ATJAUNOŠANA UN MITRINĀŠANA DIENĀ

3_dienas mitrinasana

Līdz šim bija skaidrs – pa dienu varu klāt uz savas sejas ādas tikai kaut ko ļoti vieglu, citādi āda spīdēs, sajūta būs smaga un izskats arī nekāds labais. Parasti izvēlējos ļoti vieglas konsistences gēlveida krēmus vai serumus. Un te – Beauté Pacifique speciāliste pēc diagnostikas rezultātiem man apgalvo, ka man pa dienu esot jālieto veseli DIVI līdzekļi, klājot tos vienu uz otra! 🙂 Skaidrs, ka ticības moments bija nulle – tā tas nevar būt, man tas nederēs… Un atkal – es kļūdījos! Pirmais no līdzekļiem, ko lietoju dienas laikā – Defy Damage atjaunojošs A-vitamīnu dienas krēms. Tas nepieciešams ļoti mazā daudzumā, uzklājams uz ādas pēc attīrīšanas un tonizēšanas. Atjauno sejas ādu, palīdz samazināt saules radīto kaitējumu. Un – novērš apsārtumu. Un – tieši tā tas arī darbojas manā gadījumā. Līdzeklis ir pabiezas konsistences, taču atkal – uzklājot uz ādas tas nerada spīdumu un tamlīdzīgi. Pēc mirkļa ādas tonis uzlabojas, apsārtums samazinās. Forši – man patīk! Pa virsu šim es lietoju – Eļļu nesaturošo mitrinošo losjonu. Tā galvenais uzdevums ir mitrināt ādu, un, lai vai kā man pirms tam šķita, ka man to nevajag, jo āda jau tā spīd, izrādās, vajag un – kā vēl! Šis ir viegls un maigs losjons, ādai ļoti patīk, vajag mazu daudzumu, ātri iesūcas, āda jūtas ļoti komfortabli un izskatās labi. Līdzeklis matē sejas ādu. Pēcāk – pa virsu šiem diviem var likt tonālo krēmu u.c. dekoratīvo kosmētiku. Nav ne par smagu, ne āda spīd vai kā citādi slikti reaģē.

Runājot par acīm, tad šai zonai es lietoju Beauté Pacifique Atjaunojošu A-vitamīnu krēmu. Jāsaka godīgi, āda ap acīm man arī iepriekš nebija sevišķa problēmzona – nekādu ļoti izteiktu krunciņu vēl nav, arī sausums un tamlīdzīgas lietas nebija aktuālas. Tomēr – pēc 25 gadiem šai zonai ir jāpievērš pastiprināta uzmanība. Un – tā kā man ir 28, tad jālieto vien ir 🙂 Un šis krēms man der ļoti labi – ādai tas patīk, tas ātri iesūcas, padara ādu maigu, nav alerģisku reakciju. Lietojot šo acu krēmu jau kādu laiku, man ir sajūta, ka āda ap acīm ir vēl gludāka kā iepriekš un – biezāka. Mazie asinsvadiņi tik ļoti vairs nav cauri manāmi. Jā, arī tumšie loki, kas reizēm bija redzami, sevišķi, ja daudz darba un mazāk laika miegam, vairs tik pat kā nav aktuāli.

ATTĪRĪŠANA

2_attirisana

Un visbeidzot – tas ar ko bija jāsāk – attīrīšana un tonizēšana. Te es lietoju trīs produktus – Dziļi attīrošās putas visiem ādas tipiem, Maigo izlīdzinošo toniku visiem ādas tipiem un Dziļi poras attīrošo mālu masku. Par šiem līdzekļiem vairāk jau esmu stāstījusi te – Sejas ādas ATTĪRĪŠANA 4 soļos – skaistas ādas pamats. Ko vēl varu piebilst? Jā, es uzskatu, ka attīrīšana tiešām ir galvenā, lai jebkurš produkts, ko lieto pēcāk, spētu iedarboties. Un pie šī principa es arī pieturos – no rīta attīru sejas ādu ar putām un toniku, vakarā lietoju putas + elektronisko sejas birsti un toniku, kā arī aptuveni 2 reizes nedēļā – masku. Manai ādai šie līdzekļi loti patīk – visi trīs tie lieliski attīra poras un, kas ir pats galvenais – sašaurina tās. Līdz ar to āda izskatās un ir vienmērīgāka pēc struktūras, kā arī izteikti ir samazinājies spīdums, piemēram, dienas laikā.

Šis ir mans sejas ādas kopšanas komplekts no Beauté Pacifique. Tieši šobrīd, sākoties aktīvākai saules sezonai, man aktuāla ir kļuvusi arī pigmentācijas problēma, arī tai lietoju līdzekli no šī paša zīmola, vairāk par to – Pigmentācijas PLANKUMI – rīcības plāns to mazināšanai, kas STRĀDĀ. Protams, Beauté Pacifique produktu klāstā ir arī ķermeņa kopšanas produkti, dažus no tiem lietoju arī es, bet par tiem pastāstīšu atsevišķā rakstā.

Kopumā – es varu teikt, ka šī tiešām ir mana kosmētika. Vismaz šobrīd, šajā dzīves posmā. Es nesaku, ka tā der visiem un ir vislabākā. Bet esmu pārliecināta par to, ka katra no mums var atrast savu kosmētikas zīmolu. Lai izdodas arī TEV!

 


9 domas par “Beauté Pacifique – kosmētika, kas sniedz REDZAMU rezultātu

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s