Visgardākā ĀTRI pagatavojamā AUKSTĀS ZUPAS recepte

auksta zupa

Viegla, garšīga, ātri pagatavojama un veselīga – izklausās labi, vai ne? Lūk, mana aukstās zupas recepte. Nesaku, ka vienīgā un ideālā, bet katrā ziņā – sasodīti garšīga 🙂 ļoti ātri pagatavojama, un – pagaidām nezinu nevienu, kuram tā neietu pie sirds. Izmēģini!

Sastāvdaļas (6-8 kārtīgām porcijām) – 2 burciņas veikalā nopērkamās aukstās zupas, 2 pakas paniņu, 1 garais vai 3 īsie gurķi, 5-7 redīsi, gabaliņš žāvētas gaļas, daudz zaļumu (bunte diļļu un lociņu, var likt arī pētersīļus u.c.), 4 olas, sinepes un etiķa esence – pēc garšas.

Pagatavošana – olas novāra, atdzesē. Bļodā sajauc aukstās zupas pamatu ar sagrieztiem gurķiem, redīsiem, gaļiņu, zaļumiem, pierīvē olas, pēc garšas pievieno sinepes un etiķa esenci (apmēram 1,5 tējkarotes sinepes un tējkarote etiķa), pielej paniņas, visu sajauc. Liek ledusskapī, lai atdziest un garšas sajaucas (ideāli uz 15-30 minūtēm). Pasniedz, dekorējot ar zaļumiem.

Šī zupa ir gan viegla, gan sātīga reizē. To var taisīt arī bez gaļas, tad tā ir kā ideāls papildinājums, piemēram, šašlikam u.tml.!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s