C-vitamīna PĪLINGS sejai no The Body Shop – kā tas darbojas?

dav

Pelēcīga, nespodra un nogurusi sejas āda? Tai tādai nav jābūt. Iepazīsties ar C-vitamīna sērijas pīlingu no The Body Shop! Interesants un iedarbīgs attīrošais līdzeklis sejas ādai, kas darbojas pārliecinoši!

KAS TAS IR?

C-vitamīna pīlings ir The Body Shop C-vitamīna sērijas jaunākais papildinājums. Tas ir produkts, kas ierindojas pa vidu starp ikdienas attīrošo abrazīvo želeju un mikrodemabrāzijas skrubi. Tas nav līdzeklis gluži katrai dienai, bet lietojams biežāk kā skrubis. Kur slēpjas šī pīlinga galvenā priekšrocība? Tā sastāvā ir Amazones Kamu Kamu ogas, kas satur par 60% VAIRĀK C-vitamīna kā, piemēram, apelsīni! Un tieši C-vitamīns ir palīgs pret pelēku un nogurušu sejas ādu. Tas spēj atjaunot ādas dabīgo mirdzumu un veselīgo izskatu…

dav

KĀ TAS DARBOJAS?

Pieļauju, ka lielai daļai no mums ir tā, ka runājot par sejas pīlingu, mēs iedomājamies līdzekli, kas satur abrazīvas daļiņas, vai ne? Un bieži vien tā tas ir. Tomēr šis līdzeklis tāds nav. Pēc savas tekstūras tas ir kā maiga un patīkami krēmīga želeja. Kur tad tas noslēpums? Šis pīlings ir jālieto uz SAUSAS sejas ādas! Jāuzklāj, nedaudz jāpatur un tad ar maigām apļveida kustībām jāiemasē ādā. Līdzeklis saveļas tādās kā bumbiņās, atbrīvojot ādu no atmirušajām šūnām. Tieši tik vienkārši un tajā pašā laikā efektīvi!

vit-c-peel-page-004

Kāds ir rezultāts? Āda paliek ļoti gluda un maiga, it kā būtu lietots skrubis, taču tā nav skrubēta ar abrazīvām daļiņām. Pieļauju, ka tieši šis aspekts patiks tām, kurām ir izteikti sausa un jutīga sejas āda. Runājot par toni – pēc vairākām lietošanas reizēm sejas āda izskatās ne tik nogurusi, ar veselīgāku toni, rozīgāka un mirdzošāka. C-vitamīns dara savu. Tā kā man šobrīd ir jaunās māmiņas periods – mājās ir piecus mēnešus vecs mazulis, tad neizgulētās naktis un dienas, kas paiet kopā ar mazo, dara savu – sejas āda mēdz izskatīties nogurušāka kā iepriekš. Un šis ir ļoti patīkams risinājums. Kopumā man šis produkts patīk tieši ar to, ka nekairina ādu, ir maigs, bet tajā pašā laikā ļoti iedarbīgs. Es lietoju to ~ 2-3 reizes nedēļā. Un vēl – to lietot ir interesanti un kas nav mazāk svarīgi – ĀTRI! Man vienmēr patīk jauninājumi kosmētikas produktos un tamdēļ arī šis ir līdzeklis, piesaistījis uzmanību.

PLUSI

  • Maigs, nav abrazīvs, bet ir iedarbīgs;
  • Ļoti svaiga un patīkama citrusu smarža;
  • Efekts ir jūtams un redzams – āda paliek gan gludāka, gan tonis uzlabojas;
  • Lietošana ir ērta, ātra un vienkārša.

MĪNUSI

  • Vienīgais mīnuss ir mazās bumbiņas, kurās līdzeklis saveļas – ja tās tiek tuvu matu zonai, tad ieveļas matos un ir grūtāk noskalot ar ūdeni! Bet, piešaujoties, šo līdzekli lietot, šo problēmu sanāk nepieļaut 🙂 !

 


2 domas par “C-vitamīna PĪLINGS sejai no The Body Shop – kā tas darbojas?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s