Pudelīte zaļā spēka jeb JAUNĪBAS PĪLINGS no The Body Shop!

nfd

Pīlings sejas ādai – varu derēt, ka daļa no jums uzreiz iedomājas kaut ko abrazīvu, vai ne? Tomēr – pīlings var būt arī pavisam maigas konsistences, želejveida, ļoti viegls, bet tiešām ar acīmredzamu iedarbību…

DROPS OF YOUTH™ PĪLINGS ĀDAS JAUNĪBAI (145ml, 23.90 €)

Pīlings ir bagātināts ar ēdelveisa, jūrmalas zilpodzes un jūras sparģeļa augu cilmes šūnām. Tas palīdz tūlītēji attīrīt ādu no netīrumiem, atmirušajām ādas šūnām un piesārņojuma. Āda izskatās gludāka, svaigāka un veselīgi starojoša. 

DOY NPD_LIQUID_PEEL-page-001DOY NPD_LIQUID_PEEL-page-002

MANS VĒRTĒJUMS

Šis ir vēl viens The Body Shop sejas ādas pīlingu sēriju papildinošs produkts. Pirmais, ar kuru iepazinos arī es, bija C vitamīna pīlings, tagad arī šis – Drops of Youth līnijas papildinājums un bez tā ir arī vēl Drops of Light sērijas pīlings. Principā, esot izmēģinājušai C-vitamīna sērijas pīlingu, par šo varu teikt – tas ir diezgan līdzīgs. Ar mazu piebildi – šī pīlinga sastāvs vairāk orientēts uz ādas jauneklīguma saglabāšanu, kamēr C-vitamīna pīlings piemērotāks tām, kuras vēlas uzlabot pelēcīgu/nogurušas ādas toni.

Pīlings sejas ādai manā skatījumā ir kaut kas pa vidu starp ikdienas attīrošo želeju/putām un sejas skrubi. Tas noteikti patiks tām, kam patīk saudzīgi, bet iedarbīgi ādu attīrošie produkti, kā arī tām, kurām nepatīk asi un abrazīvi sejas skrubji. Šim līdzeklim ir maiga, želejveida tekstūra, uz ādas ļoti patīkama. Maiga, neuzbāzīga smarža. Vienā reizē pietiek ar aptuveni divām dozām līdzekļa. Dozēt to ir viegli, jo iepakojums ir ar pumpīti!  Interesanti, ka tas jālieto uz SAUSAS ādas! Tikai tad tas spēj pilnvērtīgi iedarboties, to varu apstiprināt, jo reiz ieraduma dēļ uzklāju to uz mitras sejas ādas un efekts nebija tik labs. Izdarot visu pareizi, pīlings uz ādas, to iemasējot, savelsies mazās bumbiņās. Tas noņem atmirušās ādas šūnas un to tiešām var redzēt un sajust! Ļoti ātri, vienkārši, efektīvi un galvenais – maigi!

Rezultāts? Āda paliek redzami gludāka un maigāka. Poras mazākas (tas mani priecē visvairāk 🙂 ). Sejas toņa izlīdzinošo rezultātu vairāk saskatīju C-vitamīna pīlingam, tomēr arī te – āda paliek smuka un veselīgi starojoša. Vienīgais nelielais mīnusiņš ir tas, ka pīlingu jāuzklāj ļoti rūpīgi, ja tas iekļūs matos uz robežas ar sejas ādu, tas tajos saveļas un ir pagrūti to dabūt ārā. Tā kā – visu ar mēru un rūpīgi! 🙂

Kopumā varu teikt, ka šī ir patīkama un daudzsološa satikšanās ar Drops of Youth līniju, ko tiešām līdz šim nebiju iepazinusi! Tā kā tajā ir vēl daudz lielisku produktu, jaunākais no tiem – Drops of Youth Aizsargemulsija – domāju, ka mūsu iepazīšanās stāsts ar šo nebeigsies!

3649-zoom-490584b4d4a339d9e4cdbd5c9ec21341

Lasi arī – C-vitamīna PĪLINGS sejai no The Body Shop – kā tas darbojas?


6 domas par “Pudelīte zaļā spēka jeb JAUNĪBAS PĪLINGS no The Body Shop!

  1. Savu sejas ādu šobrīd attīru ar želeju, kas labi noņem kosmētiku un netīrumus un tonizēju to ar toniku. Šobrīd lietoju Australian bidycare toniku, bet sapratu, ka tas manu sejas ādu pārāk ļoti sausina, tāpēc palijšu pie želejas. Protams, reizi nedēļā sejas ādas skrubis un maska.

    Patīk

  2. Attīru ar putojošu gelu, putām, ūdeni vai micelāro ūdeni- pēcajdzības. Veicu arī pīlingus. Tākā man ir kuperoza āda, izvairos no abrazīviem pīlingiem.

    Patīk

  3. Attīru ar putām vai putojošu gēlu. Pēctam vēlreiz pārtīrot ar micelārajā ūdenī iemērktu vates plāksnīti. 1x nedēļā pielietoju pīlingu, lai vēl labāk attīrītu sejas ādu.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s