Svinot kosmētikas kultūru ar Dr. Hauschka 1967–2017 – pavasarīgi sievišķīgi un ļoti skaisti jaunumi!

Dr.Hauschka Make-up; Dr. Hauschka Make-up

Pašā februāra sākumā man bija tā iespēja iepazīties ar kosmētikas zīmola Dr. Hauschka jaunumiem – jaunu dekoratīvās kosmētikas līniju, kurā ietilpst 81(!) produkts! Un nevis vienkārši dekoratīvā kosmētika, bet tāda dekoratīvā kosmētika, kas patīk arī ādai, jo ne vien izdaiļo, bet arī kopj to. 

Ar Dr. Hauschka produktiem – gan kopjošajiem, gan dekoratīvo kosmētiku – draudzējos jau sen. Šī ir draudzība, kas kā iesākās, tā paliek tikai spēcīgāka. Man patīk Dr. Hauschka, bet jo sevišķi tas, ka šajā zīmolā ir jūtamas izteiktas rūpes ne vien par mūsu skaistumu, bet arī labsajūtu, kas, kā zināms, sākas no pavisam ikdienišķām lietām – krāsām, sajūtām, aromātiem… un, protams sastāvdaļām. Un vēl – Dr. Hauschka, vismaz tā pārstāvji Latvijā, māk iedvesmot! 🙂 Jā, arī pēc šīs prezentācijas es, atnākot mājās, uzkrāsoju sarkanas lūpas, jo gluži vienkārši – ārā spīdēja saule un es biju iepazinusies ar tik daudz skaistiem, krāšņiem un sievišķīgiem jaunumiem… Sievišķība taču ir jāsvin, vai ne? 🙂

Par konkrētiem produktiem no jaunās līnijas manas atsauksmes vēl tikai būs, bet tagad – ielūkojies arī tu Dr. Hauschka pasaulē un šī pavasara jaunumos!

Dr. HAUSCHKA JAUNĀ DEKORATĪVĀS KOSMĒTIKAS LĪNIJA – KAD SATIEKAS KRĀSAS UN ĀDAS KOPŠANA!

Izcelt virspusē katras sievietes skaistumu, izmēģināt nianses, akcentēt atšķirīgās īpatnības atkarībā no noskaņojuma. Jaunās līnijas izstrādei esam veltījuši daudz laika, strādājām pie neskaitāmiem jauniem krāsu toņiem, produktiem, tekstūrām. Beidzot tie ir te – dāvana draugiem Dr. Hauschka 50 gadu jubilejas svinībās – dekoratīvās kosmētikas līnija ar 81 produktu – sejai, acīm un lūpām.

Ar šo pilnībā mainīto dekoratīvās kosmētikas līniju Dr. Hauschka zīmols dod iespēju sievietēm katrai individuāli izcelt virspusē savu iekšējo skaistumu. Jebkura produkta sejai, acīm un lūpām sastāvā galvenā loma ir ārstniecības augiem ar stimulējošām īpašībām. Pētniecības, attīstības un mārketinga komanda, – arī nākotnē kopā ar vizāžistiem un kosmetologiem sezonāli papildinās dekoratīvās kosmētikas klāstu ar kolekcijas produktiem ierobežotā daudzumā. Jaunais iepakojuma dizains atspoguļo produktu augsto kvalitāti. Tumši violetais iepakojums ar organisku formu ērti ieguļ rokā. Produktu klāsts ir papildināts ar sešām augstas kvalitātes otām, kas izgatavotas no sintētiskajiem sariem. Vai varētu būt labāks veids, kā atzīmēt šī dabīgā un organiskā kosmētikas zīmola apaļo 50 gadu jubileju.

Dr. Hauschka Make-up

MŪSU STĀSTS

Radot jauno dekoratīvās kosmētikas līniju, mūsu komanda iedvesmojās no uzņēmuma līdzdibinātājas Elizabetes Zigmundes pionieres gara. Sarkanā lūpu krāsa jau toreiz bija pašsaprotama Elizabetes Zigmundes personības izpausmes daļa. „Mūsu seja ir pirmais, ko atklājam“, viņa sacīja. Kad 1960. gadā Elizabete Zigmunde kopā ar Rūdolfu Haušku un viņa darbiniekiem izveidoja pirmos ādas kopšanas produktus, abi bija vienisprātis, ka kosmētikas sērijā ilgtermiņā jāiekļauj arī kopjoša dekoratīvā kosmētika. Pirmie Dr. Hauschka ādas kopšanas produkti tika laisti tirgū 1967. gadā, bet līdz 1981. gadam pirmie dekoratīvās kosmētikas produkti acīm un lūpām jau bija pieejami kosmetologu salonos. Pirmo produktu izstrāde tika paveikta sadarbībā ar teātriem. Šādu līdzekļu ilgstoša un rūpīga pārbaude tika testēta sarežģītos apstākļos. 1999. gadā tirgū ienāca pilna dekoratīvās kosmētikas līnija, apvienojot ārstniecības augu un minerālpigmentu kopjošās īpašības. Šogad, 2017. gadā mēs iepazīstinām jūs ar jauno dekoratīvās kosmētikas līniju, kas sastāv no 81 produkta sejai, acīm un lūpām. Visiem produktiem piemīt kopjošas īpašības, bet to krāsu piedāvājums ir daudz plašāks nekā iepriekš.

Dr.Hauschka Make-up; Dr. Hauschka Make-up

SASTĀVDAĻAS

 „Jebkura Dr. Hauschka produkta sastāvā galvenā loma ir ārstniecības augiem, zināmā mērā tie nosaka produktu būtību.  Tikai tad tiek pievienotas visas pārējās sastāvdaļas – vaski, eļļas vai pigmenti.

Dr. Hauschka lūpu krāsa ne tikai izdaiļo lūpas, bet arī aizsargā un kopj tās. Tieši tas padara mūsu dekoratīvo kosmētiku īpašu,“ saka Marija Kallasa, Dr. Hauschka kosmētikas izstrādes nodaļas vadītāja.

Dekoratīvās kosmētikas vadošais augs ir pērkonamoliņš – neuzkrītošs augs, pilns brīnišķīga spēka, ko savulaik ļoti novērtēja Elizabete Zigmunde.

Līdzekļu sejas kopšanai sastāvā ir burvju lazda, kas nomierina un līdzsvaro ādu, acu dekoratīvās kosmētikas bāzi veido žibulīša ekstrakts, ar attīrošām un līdzsvarojošām īpašībām, kas nomierina jutīgo ādu ap acīm. Un, visbeidzot, roze, kuras spēks un maigums ir iekļauts lūpu kopšanas produktos.

Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas izejmateriāli, cik vien tas iespējams, ir iegūti tikai no sertificētām organiskām Demeter saimniecībām. Visi Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas produkti ir NATRUE sertificēti un atbilst, starptautiskajiem dabīgas un organiskas kosmētikas standartiem, tie nesatur sintētiskas smaržvielas un konservantus, minerāleļļas, silikonus un PEG, tie ir arī dermatoloģiski un oftalmoloģiski testēti.

KRĀSAS

Dr. Hauschka starptautiskais grima mākslinieks Karims Satars saskata un izceļ katrā sejā individuālo un unikālo. Karims ir bijis iesaistīts jaunās dekoratīvās kosmētikas produktu radīšanā jau no sākuma.

“Dr. Hauschka komanda ir ne tikai radījusi jaunus produktus un krāsas, bet arī izveidojusi pilnīgi jaunas krāsu kombinācijas. Visas šīs jaunās kombinācijas aicina izmēģināt dažādus stilus. Produkti ideāli der arī iesācējiem, jo ir patīkami ādai, saplūst ar individuālo ādas toni un nekad neizskatās uzkrītoši. Tā ir zīme, ka šī dekoratīvā kosmētika ir īpaša un respektē katras sievietes individualitāti,” stāsta grima mākslinieks.

Pat ja divām sievietēm tiks uzklāts vienādu toņu grims, tas atšķirsies un izcels katras sievietes individualitāti, ņemot vērā krāsu iedarbību un ādas pigmentāciju. Krāsu daudzveidību jaunajā

Dr. Hauschka dekoratīvajā kosmētikā rada dabīgas izcelsmes minerālpigmenti, kas saplūst ar lietotājas individuālo toni. Tas nozīmē, ka intensīvie toņi izskatās izteiksmīgāk, bet ne mākslīgi. Jaunā dekoratīvā kosmētika piedāva arī jaunumus – izgaismojošos produktus: neredzamos palīgus, kas izceļ grimu un krāsu toņus vai arī piešķir sejai kontūras bez grima.

Lūk, kā mūs lutināja Dr. Hauschka Latvija!

Un tālāk sīkāk par VISIEM jaunās līnijas produktiem! 😉 

sk2sk1sk3sk4sk5

 


Viena doma par “Svinot kosmētikas kultūru ar Dr. Hauschka 1967–2017 – pavasarīgi sievišķīgi un ļoti skaisti jaunumi!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s