Kas lācītim vēderā jeb kāda ir skropstām DRAUDZĪGA tuša – Lash Hero no The Body Shop!

nfd

Mēs, sievietes, esam diezgan prasīgas – mums vajag, lai kosmētika, tajā skaitā dekoratīvā, būtu gan vēlamo rezultātu sniedzoša, gan arī kopjoša. Kāda ir kopjoša skropstu tuša? Par to šoreiz! 😉 

KO VĒRTS MEKLĒT SKROPSTU TUŠAS SASTĀVĀ?

Ir skaidrs, ka skropstu tuša sastāv no ļoti daudz un dažādām sastāvdaļām, kas palīdz tai būt pietiekami elastīgai, ne pārāk sausai, ne slapjai, attiecīgā tonī, kas spēj piešķirt skropstām gan apjomu, gan garumu… Piekritīsi – diezgan sarežģīti. Vēl dažus gadus atpakaļ ražotāji par to, lai sastāvdaļas būtu ne vien efektīvas, bet arī kopjošas, pārāk nedomāja. Modē ir garas, atdalītas, izteiktas un apjomīgas skropstas. Tas arī galvenais mērķis. Un tomēr – patērētājs prasa savu un nu arī skropstu tušu ražotāji ir sākuši domāt par to, lai tuša būtu ne vien skaistu rezultātu sniedzoša, bet arī KOPJOŠA! Lai skropstas justos labi un tiktu vēl stiprinātas.

Kādas tad ir tās sastāvdaļas, ko iekļauj labās tušās, lai tās spētu skropstas arī kopt, ne vien skaisti uzkrāsot? Populārākās ir:

 1. Dabiskie vaski – piemēram, beeswax, candelilla wax vai carnauba wax;
 2. Dabiskās eļļas un sviesti – piemēram, jojoba oil, sunflower oil, cocoa butter un shea butter;
 3. Dabiski ekstrakti – piemēram, rosa flower extract;
 4. Maksimāli draudzīgi konservanti – kad runājam par skropstu tušu, ir skaidrs, ka bez konservantiem neiztikt, lūk arī tādi, kas ir maksimāli skropstām un acīm draudzīgi – piemēram, potassium sorbate.

LASH HERO NO THE BODY SHOP (8,5ml, Eur 19,50)

Izteiksmīgam acu skatienam – mūsu jaunā, 100% vegāniskā Lash Hero kopjoša skropstu tuša, kas vizuāli padara acis lielākas. Bagātināta ar melno rožu eļļas ekstraktu, tā pagarina skropstas un padara tās biezākas, kā arī kopj un pasargā.

“Lash Hero skropstu tuša satur rožu ekstraktu no īpašas rožu šķirnes „Black Baccara”. Šo rožu hibrīdu 2000. gadā radīja slavenajā rožu audzētavā Meilland Francijas dienvidos. Šis rožu ekstrakts ir sajaukts ar barojošo Godīgas Tirdzniecības šī sviestu. Intensīvai mitrināšanai ir pievienots higroskopisks cukurs, kam piemīt spēja savākt ūdens molekulas, lai radītu labu pamatu šai efektīvajai skropstu tušai.” – Jennifer Hirsch, The Body Shop skaistumkopšanas botāniķe

Šīs skropstu tušas sastāvā atradīsi gan šī sviestu, gan rozes ekstraktu, gan kopjošos vaskus, gan arī draudzīgos konservantus. Par sastāvu, protams, prieks. Bet mani interesē arī kāda ir pati tuša, to lietojot, un kādu rezultātu tā spēj sniegt?

Birstīte – tas ir pirmais, kam pievēršu uzmanību. Šajā gadījumā – salīdzinoši kupla, ar parastiem (ne gumijas) sariņiem. Sākumā šķita, ka lietojot nebūs pārāk ērta, jo dodu priekšroku mazākām birstītēm, tomēr nebija tik traki. Lietot samērā ērti, pluss, ka ar vienu vēzienu var noklāt lielu daļu skropstu.

Tušas konsistence – diezgan pabieza, taču klājas labi. Patika, ka uzreiz nenožūst, jo man parasti ar vienu tušas kārtu par maz, patīk uzklāt vairākas. Tušas konsistence ļauj skropstas modelēt pēc ieskatiem.

Krāsa un noturība – melnais tonis ir piesātināts, nav kur piesieties. Noturība laba, tuša nebira līdz pat dienas beigām.

Rezultāts – ar šo tušu skropstas var padarīt gan garākas, gan kuplākas. Man patika, ka ir iespējams skropstas modelēt – gan uzkrāsot ļoti dabīgas, gan jau izteiktākas.

Un lūk – mans rezultāts! 😉 

bty

 

Uzzini vairāk par make-up jaunumiem no The Body Shop!

 

 


14 domas par “Kas lācītim vēderā jeb kāda ir skropstām DRAUDZĪGA tuša – Lash Hero no The Body Shop!

 1. Lai būtu labas kvalitātes,neizraisītu alerģiju,pildītu solītās funkcijas,būtu noturīga un bez kunkuļiem uz skropstām un ne pārāk dārga!

  Patīk

 2. Skropstu tušai jābūt tādai, lai tā viegli klātos, bez saķepšanas un vēlams, lai vēlamais efekts būtu panākts ar pāris uzklāšanas reizēm. Ideālai skropstu tušai ir arī noturīgs klājums un intensīvs tonis.

  Patīk

 3. Svarīgi , lai skropstu tuša nebirst un nesaķep ( lai skropstas nesalīp kopā ) , protams svarīga ir arī cena,lai nav problēmas pēc tam to notīrīt!

  Patīk

 4. Atbilstoša manām vajadzībām. Atpazīstams zīmols un atsauksmes. Pievēršu uzmanību birstītei, sastāvdaļām, konsistencei. Nekad neiegādājos tušu neizmēģinot testeri un neapskatot derīguma termiņu. Ir bijusi negatīva piredze ar akcijas preci.

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s