SKAISTĀKĀS make-up tendences PAVASARIM 2017

0 tituls

Kādas ir aktuālākās grima tendences šajā pavasarī? Lūk 6 no visām, kas man šķiet pašas skaistākās, un, kas nav mazsvarīgi – ikdienā tiešām pielietojamas 🙂 !

APJOMĪGAS, IZTEIKSMĪGAS UN KOŠAS LŪPAS

1 lupas

Nebaidies un izcel tās! No sārtiem, līdz rozā un violetiem toņiem, tam pa vidu arī nude ar skaistu spīdumu! Izvēlies to, kas tev piestāv, patīk un izmēģini! Galvenais, lai lūpas ir tava tēla pamat-akcents!

ĀDAS MIRDZUMS

5 mirdzums

Strobinga līdzekļi veikalu plauktos ir daudz un dažādi – sākot no īpašiem zīmuļiem un krēmiem, līdz pat pūderiem, kas sniedz izgaismojošu efektu un pat tonālajiem krēmiem! Vēl neesi izmēģinājusi? Šis pavasaris ir tam kā radīts! 🙂

AKCENTS UZ VAIGIEM

2 vaigu sartums

Viegli sārti, kas liek tev izskatīties svaigai, skaistais, varbūt – nedaudz kautrīgai. Lai vaigi zied šajā pavasarī! Nebaidies eksperimentēt ar toņiem, jo to dažādība ir liela un ne visām piestāvēs un patiks klasiski rozā vai persiks!

IZTEIKSMĪGAS ACIS

4 smoky

Smoky eyes laikam no modes neizies nekad… un arī šopavasar atļaujies iegūt patiesi pavedinošu skatienu! Tumšākie toņi – vakaram, dienai – maigāki, smilšu krāsas akcenti.

DROSMĪGAS KRĀSAS

3 krasas

Un kādēļ gan nē? Šopavasar modē ir trakas krāsas un spilgti to akcenti – gan lūpās, gan acīs, gan nagos! Izmēģini un redzēsi, cik ļoti tie spēj atdzīvināt un padarīt neatkārtojamu tavu koptēlu!

SPĪDUMI

6 spidumi

Vēl viena drosmīga tendence – spīdumi. Lūpās, acīs, uz ādas… Saki – tas drosmīgajām? Bet ar kādu mazumiņu vari sākt arī tu! 😉

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s