Laba make-up bāze ir visa skaistā SĀKUMS – 3 varianti no Dermosil!

nfd

Izdzirdot vārdu savienojumu “make-up bāze” daudzas no mums uzreiz iedomājas tādu, kosmētikas produktu, kas izmantojams vien īpašās reizēs – svētkos, pasākumos u.tml. Tomēr man gribētos to apstrīdēt un teikt – mūsdienīga make-up bāze ir IKDIENAS kosmētikas produkts! Tas ļauj ātri ērti un redzami iegūt skaistu ādas toni, reljefu, izskatu. Tas gan kopj, gan sniedz kosmētisku efektu. Tas ir tāds, ko vienreiz izmēģināsi un, ļoti iespējams, iemīlēsi! 🙂 Iepazīstinu ar 3 izmēģināšanas vērtiem variantiem no Dermosil!

Zīmols Dermosil piedāvā 3 dažādas make-up bāzes jeb kā tās dēvē viņi paši – bāzes krēmus. Izmēģinot tos visus, esmu ļoti patīkami pārsteigta, jo rezultāts ir acij tīkams – katrs no tiem dara to, ko sola, turklāt – tie ir draudzīgi ādai. Arī manai ādai, kas ir diezgan kaprīza un, attiecībā uz make-up bāzēm spēj būt jo sevišķi niķīga. Man neder tādas make-up bāzes, kas nosprosto poras, neļauj ādai elpot, uzreiz būs izsitumi un citas saasinātas reakcijas. Agrāk tādas bija lielākā daļā bāžu. Tomēr prieks, ka mūsdienās ražotāji iet uz priekšu un sāk domāt par ādai draudzīgām make-up bāzēm, ko vari izmantot katru dienu! Attiecībā uz šiem 3 produktiem – nekādu blakņu nebija, āda jūtas un izskatās ļoti labi!

Kam piemēroti bāze krēmi? Es teiktu – visām, kas vēlas iegūt vēl labāku ādas izskatu katru dienu! 🙂

nfd

Toni izlīdzinošs bāzes krēms (20ml, 8.90Eur)

nfd

Dermosil Toni izlīdzinošais Bāzes krēms izlīdzina ādas toni un efektīvi maskē tieši apsārtumu. Krēms izlīdzina arī ādas virsmu un maskē poras. Pateicoties apsārtuma maskējošajai iedarbībai, krēma tonis ir gaiši zaļš, bet, uzklājot uz sejas, tas kļūst bezkrāsains. Produkts ir īpaši piemērots ādas tipam, kam mēdz veidoties apsārtums.

Mans vērtējums – ļoti patīkams produkts, kas radīts tām, kurām āda mīl būt sārta un kaprīza – gan temperatūras svārstību ietekmē, gan citu faktoru ietekmē. Noderēs kaut vai, piemēram, vasarā, ja sanācis ādu par daudz parādīt saulītei! Mana āda mīl būt sārta, mazie asinsvadiņi ir tuvu ādas virsmai, šis bāzes krēms ļauj to vizuāli nomaskēt. Lai gan to lietojot, man bija arī sajūta, ka āda tiek nomierināta arī pati par sevi, ne tikai vizuāli noņemts sārtums. Produktam ir ļoti maiga un krēmīgi-gaisīga tekstūra. Zaļais tonis nav pārlieku spēcīgs, izlīdzinot, pilnībā pazūd un saplūst ar ādas toni, izlīdzinot un līdzsvarojot to. Vienai reizei, klājot krēmu uz visas sejas, man pietika ar nelielu, aptuveni pus-zirnīša lieluma daudzumu. Starp citu – izmēģināju jaukt arī šo un matējošo grima bāzi kopā – pusi uz pusi – un guvu labu rezultātu – gan tonis izlīdzinās, gan spīdums tiek novērsts un poras kļūst mazāk redzamas.

Matējošs bāzes krēms (20ml, 8.90Eur)

nfd

Dermosil Matētais Bāzes krēms ir viegls krēms, kas maskē ādas poras un ilglaicīgi piešķir sejai matētu efektu, vienlaicīgi efektīvi novēršot spīdumu. Matētā Bāzes krēma tonis ir dabiski gaišs. Produkts ir piemērots visiem ādas tipiem, bet it īpaši taukainai ādai vai ādai, kura mēdz spīdēt.

Mans vērtējums – labs efekts attiecībā uz poru maskēšanu. Tās kļūst vizuāli mazāk redzamas, ādas reljefs izlīdzinās. Bāzes krēms sola arī ilglaicīgi noņemt spīdumu, bet man būtu gribējies vēl ilgāku šo efektu. Lietoju šo bāzes krēmu arī kopā ar zaļgano, toni izlīdzinošo krēmu un rezultāts arī tad bija ļoti foršs! Tekstūra un uzklāšanas ērtums ir tieši tāds pats kā toni izlīdzinošajam bāzes krēmam – gaisīga, viegla tekstūra un ērti krēmu izlīdzināt, turklāt vajag mazu daudzumu produkta. Visvairāk man patika tas, ka uzklājot jebkuru no šiem bāzes krēmiem, nav smaguma sajūtas uz sejas! Nav tās sajūtas, ka būtu uzklāta neelpojoša maska vai tamlīdzīgi – tāds bieži ir sieviešu stereotips attiecībā uz make-up bāzēm. Šie produkti to noteikti lauž.

Bāzes krēms ar mirdzumu (20ml, 8.90Eur)

nfd

Dermosil Bāzes krēms ar mirdzumu padara seju gaišāku un piešķir tai mirdzumu un svaigu izskatu, vienlaicīgi izlīdzinot ādu un radot ideālu pamatu grimam. Krēma tonis ir dabiski gaišs, un tā sastāvā ir nedaudz perlamutra spīduma, kas nekavējoties piešķir ādai dzīvīgu izskatu. Gala rezultāts ir dabisks un svaigs! Bāzes krēms ar mirdzumu ir piemērots visiem ādas tipiem.

Saņemot visus 3 šos produktus, tieši šis man sākotnēji bija vismazāk interesantais. Pirmos izmēģināju toni izlīdzinošo un matējošo bāzes krēmu. Taču tad, kad izmēģināju šo, biju ļoti pārsteigta – tas izdara tik daudz! Tas gan izlīdzina toni, padarot sejas ādu mirdzošāku (bet ne spīdīgu) un gaišāku, gan tāpat izlīdzina ādas reljefu, nedaudz mazina poru redzamību. Rezultāts ir ļoti dabisks – pat neprasās turpināt ar tonālo krēmu vai pūderi, es uzklāju vien Dermosil iDeal tonējošo dienas krēmu un ieguvu ļoti dabisku, taču tajā pašā laikā koptu izskatu! Šis noteikti ir universālākais no visiem 3 bāzes krēmiem – derēs visām, ir piemērots arī jebkuram ādas tipam.

Vairāk par iDeal tonējošo dienas krēmu lasi te – Dabīgs skaistums ar iDeal tonējošo dienas krēmu no Dermosil!

Kopumā par bāzes krēmiem – tie noteikti ir mūsdienīgas sievietes kosmētikas plauktiņā – kaut vai tāds kā mazs tavas skaistās ādas noslēpums. Un labs izskats ikdienā taču dod tik daudz – gan pašapziņai, gan labam garastāvoklim un gaišākam skatam uz dzīvi kopumā, vai ne? 😉

 


Viena doma par “Laba make-up bāze ir visa skaistā SĀKUMS – 3 varianti no Dermosil!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s